Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Dilacığım,biliyorsun bilinçsiz antibiyotik kullanımı zararlıdır.Ben böyle bir tavsiyede bulunamam.Ben sadece kullandıklarımı yazdım,ki onlar da doktor reçetesiydi.
Dilersen bir cilt doktoruna danışıp öyle kullan.Bu konuda bir şey diyemem.Almazsan ne olur,onu da bilemem.Sivilcelerin çıkmasını engellemese ,yıllar önce bu su ile sivilcelere veda ettim demezdim.Ama tabii herkesin sivilce sorunu aynı sebepten kaynaklanmayabilir.Kimisinin karaciğerinde sorun vardır,kiminde kadınlık hormonları ile alakalı oluyor.Ama suyu en azından iyi bir tonik amacı ile kullanabilirsin.Yani lekeleri çabuk açıyor,sivilceleri zamanla kurutuyor ve onlardan kalacak lekeleri de yok ediyor.
Fakat dediğim gibi,içten gelen bir sorun varsa,onun için birşey diyemeyeceğim.
Hiç kimseye antibiyotik gibi bir şeyi tavsiye etmeye yetkili değilim.Doktora danışmanızı ancak tavsiye edebilirim bu konuda.

antibiyotik önermeni istememiştim zaten yani içten alınan antibiyotiğin yüze sürüceğimiz bi losyonla ne alakası olabilir diyerek sormuştum yani doktor sana bunu söylediğinde hiç merak etmedinmi bu antibiyotik niye diye ama çok isteksizmişssin ondan heralde ben bunu dışarı çıktığımda yaptırıcam bi zararo olcanı sanmıyorum yüzüme bugüne kadar ne bulduysam ne duyduysam sürdüm allahtan bi alerji olmadı alkolden falanda bi zarar gelceğini düşünmüyorum hastanelerde rahatça kullanılıyo çünkü yani tarif işe yarayabilir benim için önemli olan bidaha çıkartmaması yoksa sivilce geçircek formül çok

selam arkadaslar sivilce problemi olana kolay bir tavsiye 1 aspirin biraz limon ikisini karistir cildine sur kurutuyor

selam arkadaslar sivilce problemi olana kolay bir tavsiye 1 aspirin biraz limon ikisini karistir cildine sur kurutuyor

sağol ama bu formülü bilmeyen kalmadı hem artık kalıcı çözümler arıyoruz bu geçici bişey bana fenalık geldi artık yüzüme hergün bişeyler sürüp denemekten ama cildim anlamıyo:1no2:

kızlar bende bunu denicem ağrılı sivilceler çıkıyo yüzümde ve doktorlarını çoğunu verdiği ilaç işe yaramadı mesela aknilox jel ve istoreksin jel kullanan varsa bıraksın kesinlikle işe yaramıyo ben denedim ve hüsraannnn

ben benzamicyn jel kullanıyorum sivilcelerim için.kıpkırmızı iltihaplı sivilcelerim geçti ve kullanmaya devam ediyorum 1 sene oldu heralde çok memnunum artık sivilcem yok ama pütürler (sanırım ufak yağ bezesi denio onlara)oluo ve izlerim ve sivilceden geri kalan delikler duruo:KK43:bu ilaç 3 ay sonra etkisini gösterio 3 ay sabretmeniz lazım tabi başta antibiyotik de kullanmıştım.ben bu ilacı lisede kullanmıştım yine kıpkırmızı sivilcelerimi geçirmişti.baktım bikaç sene sora üniversitede gene çıkmaya başladılar doktora gittim bisürü ilaç verdiler denedim hepsini hiçbiri işe yaramadı bende benzamiycn e döndüm gene kendi kendime.ama korkuyorum şimdi bırakmaya çünkü bıraksam tekrar çıkarlar bikaç ay sonra gibime gelio çünkü daha önce çıkmıştı.ama burnumun üstündeki siyah noktalara düzenli kil maskesi yapmaktan başka çare bulamadım.Tulianacım şimdi sen losyonunu kullanmayı kestin mi?kestiğin halde tekrar çıkmıomu?yoksa kullanıomusun hala?bir de formülde aseton ve alkol biarda mı?

Tulianacım şimdi sen losyonunu kullanmayı kestin mi?kestiğin halde tekrar çıkmıomu?yoksa kullanıomusun hala?bir de formülde aseton ve alkol biarda mı?

Evet canım kullanmayı yıllar önce kestim.Bir kaç şişeden sonra bir daha çıkmadıkları için bıraktım.Zaten ilk şişede geçmişlerdi ama ben önlem olarak bir kaç sefer daha yaptırmıştım....Ha,zaman zaman regl dönemlerinde bir tane bazen ziyaretime gelen olur ama kendi kendine geçer..o da çok ender olur yani..Yılda iki kere falan..
Formülde alkol ve aseton bir arada,ikisi de eşit miktarda canım..yani 125 er gram.Unutmayın sabun falan kullanmak,fondöten vs.kullanmak yok bunu kullandığın süreç içinde...

sağol ama bu formülü bilmeyen kalmadı hem artık kalıcı çözümler arıyoruz bu geçici bişey bana fenalık geldi artık yüzüme hergün bişeyler sürüp denemekten ama cildim anlamıyo:1no2:

kardesim kullandi cok iyi bir sonuc aldi belki baskalarina faydasi olur 1 cay kasigi beyaz kil 1cay kasigi limon suyu 1 aspirin ez krem haline getir eger sonuc alamiyosan yediklerine dikat et yagli ve asitli gidalardan uzak dur ve bir dr gita.s

peki makyajını neyle temizliyodun canım ?

astalavista canım..bunu kullandığın sürece pudra ve fondöten ile gözeneklerini tıkayacak makyaj yapmamalısın canım.önceki mesajımda da yazdım.İlle de yapacak olursan,sonuç alman zorlaşabilir..
Ayrıca bu tonik mükemmel bir makyaj temizleyicisi..pamuğa alıp bastıra bastıra yüzünü temizle bak pırıl pırıl parlayacak,sonuca kendin de şaşıracaksın.Sırf makyaj değil,simsiyah sokak kiri de pamuğa çıkacak..
Göz makyajını da makaj temizleme mendilleri ile çıkartabilirsin,yüzüne su+sabun değdirmemek için canım..

çok teşekkürler Tulianacım söyediklerini uygulıcam.Ama işte bende bide pco yani polikstik over var diane 35 kullanıyorum kullanmazsam bu sivilceler yine ortaya çıkıolar yerine doğal yoldan yumurtlamayı düzenlicek bişey bulsam çok ii olcak.çok saçım dökülüo buara bilmemki bu haptan mıdır??Bi bilen varsa yardım etsin lütfen

slm arkadaslar, benım erkek arkadasımında sıvılce problemı var ve bı turlu doktora gıtmeye fırsat bulamıyo.neyse bu yazıyı okuyunca hemen ona soyledım ve not aldı oda yaptrcak eczaneye inş faydalı olur.

kardesim kullandi cok iyi bir sonuc aldi belki baskalarina faydasi olur 1 cay kasigi beyaz kil 1cay kasigi limon suyu 1 aspirin ez krem haline getir eger sonuc alamiyosan yediklerine dikat et yagli ve asitli gidalardan uzak dur ve bir dr gita.s

teşekkür ederim doktorlerın veriği kremlerde ömür boyu kullanılmaya mahkum bıraktığın an tekrar çıkıyo limonlu aspirin yaptım kurutabiliyo ama lekesi kalıyo ayrıca tekrar çıkmaması için bi engel teşhis etmiyo bu suyu denicem yapmadım bu kalmıştı bu da olsun makyaj yapmama kısmı beni düşündürüyo ama bunu kullanan arkadaşımız 2 haftada lekeler geçti demişti en azından 2 hafta evden çıkmazssam makyaj yapmamada gerek kalmaz sonrasında sivilce kalmicağı için makyaja hiç gerek kalmaz öyle değilmi

a.s
teşekkür ederim doktorlerın veriği kremlerde ömür boyu kullanılmaya mahkum bıraktığın an tekrar çıkıyo limonlu aspirin yaptım kurutabiliyo ama lekesi kalıyo ayrıca tekrar çıkmaması için bi engel teşhis etmiyo bu suyu denicem yapmadım bu kalmıştı bu da olsun makyaj yapmama kısmı beni düşündürüyo ama bunu kullanan arkadaşımız 2 haftada lekeler geçti demişti en azından 2 hafta evden çıkmazssam makyaj yapmamada gerek kalmaz sonrasında sivilce kalmicağı için makyaja hiç gerek kalmaz öyle değilmi

arkadasim canini sikma her seyin vardir caresi umidini kaybetme bazi seyleri denerkende mutlaka yagli asitli gidalardan uzak dur daha iyi sonuc alirsin kulandigin makaj urunlarininde kaliteli olmasina dikat et makyajla cildini kapatmaya calismak ciltdine daha cok zarar verirsin daha cok gencsin uc bes tane sivilce senin guzeligini bozamaz eve kapanmana gerek yoka.s

a.s

arkadasim canini sikma her seyin vardir caresi umidini kaybetme bazi seyleri denerkende mutlaka yagli asitli gidalardan uzak dur daha iyi sonuc alirsin kulandigin makaj urunlarininde kaliteli olmasina dikat et makyajla cildini kapatmaya calismak ciltdine daha cok zarar verirsin daha cok gencsin uc bes tane sivilce senin guzeligini bozamaz eve kapanmana gerek yoka.s

sağol ama lekelere gıcık oluyorum işte normalde zaten evden çıkmıyorum sınavlara çalışmak için evdeyken uygulamak daha kolay olur tabi. çevremde sivilcesiz pürüzssüz cilter görünce deliriyorum benim sorunum çenemde diğer yerlerde sorun yok zaten kapanmıyoda kapanmaya kalkınca pudrayla birlikte mor leke oluyo ay sinir oluyorum şu çeneme ya önceden ergenlik diyoduk ergenlik bitti hala devam ediyo

sağol ama lekelere gıcık oluyorum işte normalde zaten evden çıkmıyorum sınavlara çalışmak için evdeyken uygulamak daha kolay olur tabi. çevremde sivilcesiz pürüzssüz cilter görünce deliriyorum benim sorunum çenemde diğer yerlerde sorun yok zaten kapanmıyoda kapanmaya kalkınca pudrayla birlikte mor leke oluyo ay sinir oluyorum şu çeneme ya önceden ergenlik diyoduk ergenlik bitti hala devam ediyo

canim allah sana zihin acikligi versin sinav sitresininde etkisi vardir cukulata kuruyemislerdende uzak dur beyaz kil bulamasan toz mayada kata bilirsin bu uclunun icine her gun uygula( sogani rendele lapa olorak sivilceli bolgenin uzerine koy 5 10 beklet buda dogal antibiyotik) buda ayri bi tavsiye baska sorunun olursa cekinme bende tavsiye bitmez morelini yuksek tut a.s.

eeee kızlar bu suya ilgi fazla yok galiba kulanmadınızmı daha ben bidışarı çıksam yaptırıcam ama sizin için pek inandırıcı gelmedi galiba bu su

slm arkadaslar daha oncede demısıtım,
erkek arkadsım ıcın bu suyun tarıfını aldım ve ona verdım tanıdıgı bı eczacıya gıtmıs yaptırmak ıcın ama eczacı ben sana bunu yapmam cunku ıcınde aseton var bu senın cıldını yakar demıs her buldugunu surme hep maffedersın demıs ve suyu yapmamıs...

X