Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende bugün aldım asetonlu ama daha hiç kullanmadım bu akşamdan başlayacam kullanmaya umarım banada iyi gelir :)

Hemen yarın oğlum için bunu hazırlatıyorum ve gelişmeleri buradan bildiriyorum.
Seni özledim Tuliş.

arkadaşlar.. aseton ve alkol cide zarar verir ve tahriş eder.. en önemliside kurutur. cildin en çok suya ve neme ihtiyacı vardır.. birine iyi gelen bi formül diğerine iyi gelmeyebilir.. düzelteyim derken iyice mahvedebilirsiniz cildiniz.. ve öüne geçemeyeceğiniz sorunlar yaşayabilirsiniz..herkesin metabolizması ve cilt tipi farklıdır.. sivilce ve akne problemininde nedenleri farklıdır.. bence dr a görünmeden kullanmayınız.. ufak bi tavsiye.. leke içinde yine soydurma yöntemleri vardır..klasik kremler kesin çözüm değildir sadece lekenin rengini açar ama yok etmez.. lekeninde bi çok nedenleri var. spf li ürünleri tavsiye ederim( güneşten koruyucu). ama kaliteli olanları..biraz pahalı ama işe yarıyo.. oluşmuş lekeleri yok etmez ama oluşabilecek lekelere engel olur..

kızlar eczaneler aynı ölçüde hem alkol hem aseton koymaya çekiniyolar garip garip bakıyolar.salisilik asit kullananlar aseton yerine aynı ölçüde s.asit mi eklettiryolar kullanıyolar acaba?

ben bunu uyguladım 2 yıl önce ama aşırı kimyasal we cildime faydası olmadı bence doğal ürünler kullanın kızlar acısı yaşlanınca çıkarr

kullandığım ilk hafta çok iyiydi ama şuan daha çok sivilcem var:1no2: ben kullanmadan doktor yakınıma da sordum aseton var kulanayım mı diye,kullan dedi bana bişi olmaz dedi ona da güvenip hazırlattım..şimdi devam etsem mi bilmiyorum ama :uhm:

bu yöntem çok sağlıksız arkadaşlar bnmde bi dönem çok sivilcem oldu ve cildiyeciye gdip burdan okuduğum yöntemi söledim o zmnlar üye falnda değildim kesinlikle dedi herkesin cilt yapısı farklı ve sivilce öle basit bi olay da değil tavsiyem doktora danışmadan bu tarz şeyler kullanmayn sonu hüsran olabilir..
bn ilaç tedavisiyle kurtuldum çok şükür hiçbr problemim yok roactune kullandım..
roactune sonrası ne cildim eski haline döndü ne de ters bi durum oldu kimse kullanmaktan korkmsın doktor kontrolnde hiçbr sorun çıkmıo..

arkadaşım bu konuda öneride bulunmanı kınıyorum kusura bakma...

roaccutaneyi ben de kullandım. hayatımı mahvetti. o güne tkrar geri dönme şansım olsaydı asla asla aslaaa kesinlikleee kullanmazdım...

yüzünün eski haline dönmiceğini nasıl idda edebilirsin?? benim yüzüm tam 1 yıl sonra tanınmıcak hale geldi. ayrıca vücudumda çok ciddi kalıcı hasarlar bıraktı... nasıl kullanmaktan korkmayın diyebilirsin...

bu ilaç 138 kişinin ölümüne sebep oldu... 139da ben olcaktım nerdeyse.. ölümlerden döndüm...

yeter artık şu ilacı savunup durmayın 7-8 kişi aynı anda kullandık çevremde.. hepimizde perişan olduk...

zaten konuyu açan arkadaşın söylediği de çok çok aşırı sağlıksız bir yöntem bu konuda sana katılıyorum. ama böyle söze başlayan biri nasıl olupta devamında roaccutaneyi sağlıklı diye önerir anlam veremiyorum. herkesin cilt tipine uymaz diyorsun ama kendin direk herkeseçok tahlikeli bir ilaç öneriyosun.. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu şimdi..:eek:lmaz:

ben sivilcelerden çok çok basit bir yöntemle kurtuldum... hemde o doktorların peynir ekmek gibi verdikleri roaccutane saçmalığının gerçekten tam bir saçmalık olduğu anladıktan sonra.. meğersem ciltlerimiz kimyasala tepkime yapıyormuş.. kullandığım herşeyi bıraktım.. yüzyıkama jelleri tonikler nemlendiriciler vs. yüzüme kesinlikle şampuan getirtmedim...

bu yöntemle çok kısa sürede ne sivilcem kaldı nebişeyim. ne de izlerim tabiki..

çevremde sivilce sorunu olan tüm yakınlarımda başladı ve hepsinin cildi şuan pürüssüz bebek gibi...

çok basit sebeplerle oluşan birşey için olmadık yerlere götürmeyin kendinizi.. her duyduğunuzu da alıp kullanmayın...:eek:lmaz:

BANAda bunu DOKTORUM vermişti çok memnunum bununla birlikte salyangoz kremi kullanıorum yüzüm çok gusel çok şükür.:)

kullandığım ilk hafta çok iyiydi ama şuan daha çok sivilcem var:1no2: ben kullanmadan doktor yakınıma da sordum aseton var kulanayım mı diye,kullan dedi bana bişi olmaz dedi ona da güvenip hazırlattım..şimdi devam etsem mi bilmiyorum ama :uhm:

benim de durumum ayni. kullanmaya baslayali 1 hafta oldu, ilk gunler azaliyor gibi olsa da simdi cogaldilar, cok stresli gunler geciriyorum bunu biraz da ona bagliyorum ama acaba bize etki etmiyor mu bu karisim? bilmiyorumkismile ..

kullanmaya devam ediyorum, iki haftayi gecti ve cok iyi yonde ilerliyor. bakalim sivilcelerimin beni tamamen terk ettigini gorebilecek miyim :)

Yaklaşık 1 yıl önce hazırlatmıştım bu suyu. Alnmda vardı sivilceler, yaz boyunca kullandm ve sonuç inanılmazdı. Sivilceli arkadaşlarıma önerdim,durumu anlatıp.Seni sivilceli düşünemiyorum diodu biri :) konuyu açan arkadaşa tkrr tkrr tşkler

ben de baya memnun kaldım gözeneklerim falan sıkılaştı cildim güzelleşti, yalnız ne kadar kullanmak lazım benim baya oldu ne zaman bırakmak lazım acaba.

ben de 3 şişe bitirdim, ilk şişe de etkisini hemen farkettim ama artık hergün makyaj yaptığım için midir nedendir, pek etkisini göremiyorum.

benim izlerime bir faydası olmadı ama iri sivilcelerimi bir kaç gün için de söndürdü.

hem de tonik etkisi var. makyaj kalıntılarını çok güzel temizliyor.

İlacı eczaneme hazırlattım bu akşamdan itibaren kullanmaya başlayacağım..
İnşallah bir faydası dokunurda hayırlısıyla kurtulurum şu sivilcelerimden..
Paylaşan arkadaşa şimdiden teşekkürler :1rolleyes:

İlk şişemi bitirdim gayet iyi geldi.
Tamamen temizlenmiş sayılmaz ama benim cildim hassas olmasına rağmen etkisini gösterdi.
Umarım diğer kullanıcılardada iyi sonuçlar gösterir :)

Son düzenleme:
İlacı eczaneme hazırlattım bu akşamdan itibaren kullanmaya başlayacağım..
İnşallah bir faydası dokunurda hayırlısıyla kurtulurum şu sivilcelerimden..
Paylaşan arkadaşa şimdiden teşekkürler :1rolleyes:

İlk şişemi bitirdim gayet iyi geldi.
Tamamen temizlenmiş sayılmaz ama benim cildim hassas olmasına rağmen etkisini gösterdi.
Umarım diğer kullanıcılardada iyi sonuçlar gösterir :)

Rheiaa merhaba, siseyi 5 gunde mi bitirdin? Ben de bu olculerin aynisiyla yaptirdim da sise epey buyuk yani ben baslayali 3 hafta gibi bir sure oldu, sanirim 1 hafta daha idare edecek kadar var elimde, merak ettim ben mi az kullaniyorum acaba :kedi:

etkisini gosterdigine sevindim, benim de cok iyi gidiyor :))

bu ilacı ne kadar kullanıcaz acaba ya benim 4 ay falan oldu bırakmak lazım artık dimi.

şu anda buna benzer bir karışımı kullanıyorum. biraz fazla kaçırdım sanırım burnum hafften soyuluyor ama sivilcelerime iyi geldiğini hissediyorum. çok fazla yok ama inşallah tümden kurtulurum

şu anda buna benzer bir karışımı kullanıyorum. biraz fazla kaçırdım sanırım burnum hafften soyuluyor ama sivilcelerime iyi geldiğini hissediyorum. çok fazla yok ama inşallah tümden kurtulurum

benim de soyulmustu ilk iki hafta, hatta simdi de ufak ufak soyuluyor. olu deriyi atiyor, bu iyi bir sey, fazla kacirdigindan degil yani :) bana da iyi geldi, ikinci siseye baslayacagim

bu ilacı ne kadar kullanıcaz acaba ya benim 4 ay falan oldu bırakmak lazım artık dimi.

Lachesis ben yine bu baslikta, sivilceleri gecipte bu suyu tonik gibi kullanmaya devam ettiklerini yazan yazilar okumustum, 4 ay da cok uzun bir sure degil hani. ama cildinde bi sorun kalmadiysa ben birakirdim bi sure:) benim ameliyattan sonra cosmustu mesela, burnuma bakiyim diyodum ama sivilcelerden aynaya bakamiyordum :) simdi gecti o sivilce patlamasi cok sukur.

Lachesis ben yine bu baslikta, sivilceleri gecipte bu suyu tonik gibi kullanmaya devam ettiklerini yazan yazilar okumustum, 4 ay da cok uzun bir sure degil hani. ama cildinde bi sorun kalmadiysa ben birakirdim bi sure:) benim ameliyattan sonra cosmustu mesela, burnuma bakiyim diyodum ama sivilcelerden aynaya bakamiyordum :) simdi gecti o sivilce patlamasi cok sukur.

bende de olmuştu o hayatım. şuanki şişe bitince bırakıcam sanırım. ikinci şişem benim de. asetonu geçtim o benimkin de yok, ama alkol var sonuçta çok da uzun süre kullanmak iyi değil. bir yerden sonra cildi kırıştırıyor.

X