Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben bu tarifi geçen sene bu siteden gördüm. Resorchine ve alkolü eczaneden şişeye karıştırıyorum. aseton ve gülsuyunu kendim ilave ediyorum. eczanede kattıkları gülsuyu adi oluyo genellikle, Rosense iyi kalite bir gülsuyu, kendim alıp aynı miktarda ilave ediyorum, asetonu da meyve kokulu olanlardan alıp ilave ediyorum, kötü kokmuyo karışımım. aseton miktarını biraz azaltabilirsiniz. ayrıca 20 tl ye falan yaptırmıyorum ben. resorchine ve alkolü 3,5 - 4 tl ye yaptırıyorum. bu arada 1 sene aralıksız kullandım, şuan artık kullanmıyorum gerek kalmıyo. cildi gerçekten güzel arındırıyo.

yüzümde derin izler var inş.işe yarar evliyim ve yüzü pürüzsüz birini görünce saçını başını yolasım gelio makyaj yapmadan dışarı çıkmak istemiorum takmış durumdayım bu izlere offffffffffffffffffffffffff

bende bu karışımı kullanmak ıstyrm 7 senedir sivilcelerimle uğrasyrm bir ara düzelir gbi oldu yine başladı ozellıkle çenemde lekeler kaldı ve bir kaç tane de iltihaplı sivilceler var denemedgm yöntem kalmadı inş bu iyi gelir.

yüzümde derin izler var inş.işe yarar evliyim ve yüzü pürüzsüz birini görünce saçını başını yolasım gelio makyaj yapmadan dışarı çıkmak istemiorum takmış durumdayım bu izlere offffffffffffffffffffffffff

canım izler için çözüm değil. sadece sivilce ve sivilce lekelerine iyi geliyor cildi temizliyor..he belki düzenli bir şekilde uzun bir zaman diliminde kullanılırsa belki az çok sıkılaştırabilir :44:

bende bu karışımı kullanmak ıstyrm 7 senedir sivilcelerimle uğrasyrm bir ara düzelir gbi oldu yine başladı ozellıkle çenemde lekeler kaldı ve bir kaç tane de iltihaplı sivilceler var denemedgm yöntem kalmadı inş bu iyi gelir.

herhangi bir tereddütünüz yoksa kullanmanızı tavsiye ederim. ben kullandım çok iyi bir tonik oldu geçirdi yüzümdeki sivilce izlerimi. geçmiş olsun inşallah güzel bir sonuç alabilirsiniz :KK71:

teşekkür ederim yinede denicem işe yarar belki

ben de bu karışımı sivilce izlerim için kullandım iyi geldi. şuan cildim sivilcesiz ve lekesiz Allaha şükürler olsun. ama yanaklarımda gözeneklerim derin değil ama cildim pürüzsüz de değil. bu sitede bir arkadaş suna dumankaya'nın cilt için bir karışımını paylaşmış. düzenli olarak onu kullanıyorum 1 haftadır. ve cildim yumuşacık oldu gözeneklerim de temizlenmeye başladı inşallah zamanla da sıkılaşırlar. tavsiye ederim canım. linkini de paylaştım oradan bakabilirsin. geçmiş olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın :KK71:
http://www.kadinlarkulubu.com/genc-...yanin-porselen-cilt-icin-verdigi-tarif-4.html

Tuliş...
birkaç sorum olacak bütün sayfaları okuyamadım eğer sorulduysa özür dilerim
benim cildim çok yağlıdır sabah akşam sebamed kompakt sabun kullanıyorum sabun içermşyor onu sürsem bir problem olur
ya da bu karışım temizleyici görevi de görür mü sabah akşam yapsam

selam kızlar,

dün burdan mucize suyun formülünü aldım akşam eczaneye yaptırdım. şişeyi 16 tl ye yaptı. hemen kullanmaya başladım. dün akşam ve bu sabah sürdüm. daha ilk kullanımda kızarıklar söndü ve kaşıntım kalmadı. benim boyun bölgemde nisan - mayıs aylarında çıkıyor kışa kadar geçmiyor. kokusu biraz var ama beni öyle çok rahatsız etmedi. sabah çok az sürdüm sadece sivilcelerimin üstüne. çok kokusu olmadı. ama inanılmaz simsiyah bir kir çıktı. gözlerime inanamadım. ara ara gelişmelreden haberdar ederim.

sevgiler

Tuliş...
birkaç sorum olacak bütün sayfaları okuyamadım eğer sorulduysa özür dilerim
benim cildim çok yağlıdır sabah akşam sebamed kompakt sabun kullanıyorum sabun içermşyor onu sürsem bir problem olur
ya da bu karışım temizleyici görevi de görür mü sabah akşam yapsam

merhaba esradlr. konu sahibi tulisi ben bu konuya abone olduğum günden beridir hiç görmedim. sanırım artık siteye uğramıyor. sebamedi ben de kullanıyordum bu karışımdan sonra ona ara verdim. sabun içermiyor olsa bile kullanmayı bıraktım :44: sabah uyandığında ve gece yatarken kullanabilirsin zaten öyle yapın demiş tulis de ben de öyle yaptım. tonik görevi görüyor, kiri arındırıyor :KK61:

selam kızlar,

dün burdan mucize suyun formülünü aldım akşam eczaneye yaptırdım. şişeyi 16 tl ye yaptı. hemen kullanmaya başladım. dün akşam ve bu sabah sürdüm. daha ilk kullanımda kızarıklar söndü ve kaşıntım kalmadı. benim boyun bölgemde nisan - mayıs aylarında çıkıyor kışa kadar geçmiyor. kokusu biraz var ama beni öyle çok rahatsız etmedi. sabah çok az sürdüm sadece sivilcelerimin üstüne. çok kokusu olmadı. ama inanılmaz simsiyah bir kir çıktı. gözlerime inanamadım. ara ara gelişmelreden haberdar ederim.

sevgiler

selam sim84sim. iyi sonuç almış olman çok iyi bir haber. umarım aynen devam eder. ama ilerleyen zamanlarda sivilce patlaması yaşarsan sakın korkma. ben de ilk kullandığım hafta çok güzel kızarıklıklar izler geçti ondan sonra sivilce patlaması yaşadım ama öyle abartı bişey değil. korkmadım devam ettim karışımı kullanmaya. o çıkan sivilceler söndü gitti şuan şükürler olsun çok iyi hiç birşey yok. umarım bu sorunları yaşayan herkes iyi sonuçlar alır. :KK71:

bugün eczaneye yaptırdım bende 1 büyük 1 de küçük yarım şişe çıktı uzun süre gider diye düşünüyorum 12 lira ödedim maksispor tablet kullanan var mı onu almadım kararsızım

off ben bu suyu kullanmakta kararsız kaldım sivilcem yok izlerim var ve gözeneklerim büyük ama burda suyu kullanan arkadaşlarda sivilcelenme yaptığını söylemiş yani kullansam izlerim bendede sivilce yaparmı tırstım yani:KK37:

Uuzun zamandır kullanıyorum bende, fzyckr bilir :) ben düzenli kullandım bu zamana kadar sabah ve akşam kullandım,kullanıyrum. 8tl. ye mal oldu bana birinci şişem dha bitmedi çok azıcık kaldı.Önceden arada sırada sivilcelerim çıkardı şimdi sadece regl döneminde bi tane küçük çıkıyor ve hemen sönüyor. bi kaç kırmızı sivilce lekesi var onlarda bir değişim yok fakat yüzümde bi temizlik var. Çok çok çok bi fark oluşmadı daha bende ama olacağına inanıyorum. Çok inceledğimden olabilir belki ama yüzümde hafif bi tüylenme var gbi geldi ya da ben abartıyorum :) her neyse fazla uzatmayaym :)
Kısaca uzun süreli kullanımda faydası olacağına inanıyorum.:KK24:

bugün eczaneye yaptırdım bende 1 büyük 1 de küçük yarım şişe çıktı uzun süre gider diye düşünüyorum 12 lira ödedim maksispor tablet kullanan var mı onu almadım kararsızım

o ilacı ben kullanmadım canım. yan etkisi falan olur mu olmaz mı bilemiyorum. doktor izni olmadan almayayım dedim. sonra da amaan gerek yok sadece suyu kullansam yeter dedim. çünkü çok bişeyim yoktu benim. çok büyük sorunun yoksa sen de suyu kullan tonik gibi.:KK61:

off ben bu suyu kullanmakta kararsız kaldım sivilcem yok izlerim var ve gözeneklerim büyük ama burda suyu kullanan arkadaşlarda sivilcelenme yaptığını söylemiş yani kullansam izlerim bendede sivilce yaparmı tırstım yani:KK37:

canım sivilcen falan yoksa kullanma istersen. sen sadece temizlemek amaçlı cilt maskelerinden falan yap. gözeneklerim büyük falan demişsin. belli olmaz bir de daha da büyütmesin gözeneklerini. sen maskelerden yap cildine.:KK61: evet sivilce çıakrıyor ama kalıcı değildi. alt tabakadaki kiri temizlemek için çıkardığını düşündüm ben. şuan cildim gayet düzgün. izlerim kalmadı. sadece bir tane çok derin bir izim vardı o leke gibi kaldı orda. onu da takmıyorum hiç. maskelerden yapıyorum gözeneklerimi temizlemek ve sıkılaştırmak için :KK69:

Uuzun zamandır kullanıyorum bende, fzyckr bilir :) ben düzenli kullandım bu zamana kadar sabah ve akşam kullandım,kullanıyrum. 8tl. ye mal oldu bana birinci şişem dha bitmedi çok azıcık kaldı.Önceden arada sırada sivilcelerim çıkardı şimdi sadece regl döneminde bi tane küçük çıkıyor ve hemen sönüyor. bi kaç kırmızı sivilce lekesi var onlarda bir değişim yok fakat yüzümde bi temizlik var. Çok çok çok bi fark oluşmadı daha bende ama olacağına inanıyorum. Çok inceledğimden olabilir belki ama yüzümde hafif bi tüylenme var gbi geldi ya da ben abartıyorum :) her neyse fazla uzatmayaym :)
Kısaca uzun süreli kullanımda faydası olacağına inanıyorum.:KK24:

sivilcelerinden kurtuldun mu canım sen? tüylenme bu karışımdan sonra mı başladı acaba? ben hiç tüylenme yaşamadım ama sen de böyle bir etki yarattıysa kullanmayı bırak bence. sivilcelerden kurtuliiim derken sakallanma sakın aman Allah korusun :KK53: belki de çok inceliyorum demişsin ya yüzündeki tüyleri de ilk defa keşfetmiş olmayasın. :44:

sivilcelerinden kurtuldun mu canım sen? tüylenme bu karışımdan sonra mı başladı acaba? ben hiç tüylenme yaşamadım ama sen de böyle bir etki yarattıysa kullanmayı bırak bence. sivilcelerden kurtuliiim derken sakallanma sakın aman Allah korusun :KK53: belki de çok inceliyorum demişsin ya yüzündeki tüyleri de ilk defa keşfetmiş olmayasın. :44:

Evet canım yani ara sıra sivilce değilde hafif kabarma oluyo yani iltihablı bşey olmuyor çok şükür. Ya bilmiyorum canım ya ben çok inceliyorum ya da rengim falan açıldı da ben onlarımı hissediyorum noluyor bilmiyorum ,fazla takmaya başladığımdam olsa gerek ,bakalım.

X