Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben de bugün başladım bu karışıma yalnız aile hekimine rçetelendirin denmiş ama ben gittim adam bunun benimle alakası yok cildiyeye yazdıracaksın deyip güldü :KK19: ben de eczaneden 25 tl bayıldım :KK37:

İstanbul'daysan bana o eczanenin adını ver nütfeeen, çünkü ben 60tl vermiştimmm :)

bende kullanıyorum 1 aydır,ve sivilce çıkmıyor artık,Allah razı olsun senden arkadaşım
mucize bişey bu:))bendeki değişikliği gören babamda istedi tarifi,zaten o yaptırmıştı bana
tekrar verdim reçeteyi bugün kendisinede yaptıracak,üstelik 10 tl ye yapmışlar:KK52:

Nerede o fiyata yaptırmış canım?

içmediğim antibiotik sürmediğim krem kalmadı son umudum artık bu tonik
Bugün eczaneye hazırlattım gül suyunu kendim götürdüm 17 lira tuttu.
Ama ben asetonlu olanı değil salisilik asitli olanı hazırlattım. Sevgilim kimyager asetonlu olanı kesinlikle kullanmamam gerektiğini söyledi çok zararlıymış :26:

bende hazırlattım dün bu karışımı birazdan gidip alcam.ama sivilce lekelleri için istemiştim.şimdi okudumda hiç grek yokmuş :KK43: yinede elimde bulunsun bari.ne olcagı belli olmaz.:KK31:

yanagımda ıltıhaplı agrılı bı sıvılce cıkıyordu o gun bu suyu surdum sabah acısı gectı 2 gune indi . Ama hafıf kırmızı kaldı ve sankı bıraz şiş gibi çk az yanı . ama bu suyu yıllar oncede kullanmıstım kullandıgım en etkılı su.

kızlar bu karışımdan kullanmıştım bi kaç ay önce yani gram olarak ufak fark var ama aynı sayılır

neyse bu gün tekrar gittim doktra yazdırdım ama ek olarak Roaccutane yazdı

sormak istediğim bu karışımı Roaccutane ile beraber kullanan var mı?

Kızlar benimde 1 aydır alnımda küçük küçük sivilceler çıkmış ve baya kaşınıyor.Doktora gittim bugün 2 krem yazdı.Sizce bu karışımı,sadece ağır sivilce sorunu yaşayanlar mı yaptırıp yüzüne sürüyor??
Yani o kadar ağır sivilce sorunum yok,alnımda var sadece,sizce yaptırmalı mıyım bu sudan?daha da zarar vermesin yüzüme diye korkuyorum:26:

Kızlar benimde 1 aydır alnımda küçük küçük sivilceler çıkmış ve baya kaşınıyor.Doktora gittim bugün 2 krem yazdı.Sizce bu karışımı,sadece ağır sivilce sorunu yaşayanlar mı yaptırıp yüzüne sürüyor??
Yani o kadar ağır sivilce sorunum yok,alnımda var sadece,sizce yaptırmalı mıyım bu sudan?daha da zarar vermesin yüzüme diye korkuyorum:26:

zararı olmaz merak etme ben de o haldeyken kullanmıştım ama istersen resorcine 1.5 g olsun alkolde 50 ben de öyle yani

kaç tane eczane dolaştm asetonlu yapamayız dedielr ayrıca resorchine 8gr için çok fazla dediler. nerde yaptıracağım ki bu tarifi anlamadım?? asetonsuz tarifi kullanıp fayda gören var mı peki?

kaç tane eczane dolaştm asetonlu yapamayız dedielr ayrıca resorchine 8gr için çok fazla dediler. nerde yaptıracağım ki bu tarifi anlamadım?? asetonsuz tarifi kullanıp fayda gören var mı peki?

ben salisilik asitle yaptırdım ve faydasını gördüm sivilcelerim tamamen bittisadece 2-3 tane küçük iz var hala geçmeyen onun dışında ayda bir 1 tane bazen çıkıyo bazen çıkmıyo bile sivilce

X