Sivilceli Ciltler Sivilcelerle uzun yıllar savaştım, sonuca yeni ulaştım.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

angelandsun

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2013
2
0
Evet kızlar yıllardır insanların psikolojisini dahi alt üst eden sivilce problemlerime kesin çözümü sonunda buldum. Vücudumda ve yüzümde hiç geççmek bilmeyen ve kalıcı gibi görünen sivilceler için bir sürü ürün kullandım. Dermotologa gittim. Dermotolog vücuduğumun yağlı olduğunu bir de ırsi olduğunu düzenli şekilde kükürtlü sabunla yıkamam gerektiğini söylerdi..

Sabun sadece geçici olarak silikleştiriyordu cildimdeki izleri. En sonunda Queen Elizabeth Salyangoz Özlü Krem'i denedim ve sonuç mükemmel ötesi.

Daha önceleri bir çok yerden sıkça duyardım salyangoz kremini. Yıllar önce televizyonlarda bas bas bağırıyorlardı şöyle güzel böyle mükemmel diye. Hiçbirine inanmıyordum tabii. Onlarca ürün deneyip sonuçları aynı olunca tabu olarak kalmıştı bende.

Arkadaşım sağolsun bu problemden müzdarip olduğumu bildiği için bana Queen Elizabeth Salyangoz Özlü Krem hediye almış. Bir hafta kullanımın ardından inanılmaz derecede düzelme oldu..

Gerçekten gözlerime inanamadım bir haftada düzenli kullanımın ardından bu denli olumlu sonuç beklemiyordum. Kokusu bile mükemmel. Derin bir okyanus kokusunu içinizde hissediyorsunuz.

Satın almak isterseniz BİM mağazalarında satılıyor. Bim'de satılıyor diye önyargılı olmayın. Fiyatı 9.90 kuruş gibi bir fiyat. Dediğim gibi MÜKEMMEL sonuçlar elde ettim.. Deneyin ve kendiniz görün.. :)

8 ETKİ BİR ARADA:

Kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünü azaltmaya
Sivilce ve cilt lekelerini düzeltmeye
Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlamaya
Yaşlanmadan dolayı oluşan ton farklılıklarını gidermeye
Solgun ciltlerin ışıltı kazanmasına
Geniş gözenekleri ve siyah noktaları gidermeye
Kuru ciltleri yoğun bir şekilde nemlendirmeye ve
Cilt çatlaklarını gidermeye yardımcı olur.

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Kullanımı

Temizlenmiş cilde ince bir tabaka halinde,tamamen emilene kadar masaj şeklinde uygulayınız.Gündüz ve gece kullanılır.

Dip not: Bu arada Queen Elizabeth salyangoz kremini çatlaklar için kullanan ve olumlu etkilerini görenler de çoğunlukta:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşım sorununu cözüm buldugun için sevindim fakat şunuda eklemek istiyorum bende kullandım o kremi bana tam tersi etki yaptı o yüzden kullanacakların dikkatli olmasını tavsiye ederim küçük bi yerde denesinler ondan sonra ..:KK9::KK9:

hiç mi vicdanınız yok sizin ya burdaki dertlerine çare arayan insanları kandırıyosunuz. reklam yapıyosanız direkt yazın. ne diye böyle kullanmış gibi yorumlar yapıyosunuz!!!

X