Maske Tarifleri Siyah noktaya acsz zehirsiz zm :) Test edip onayland!

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Ben yine bu sitede bi arkadaşın verdiği yumurta akı mısır unu karışımını uyguladım ondan da memnun kaldım.
Ama bu da pratik, denicem mutlaka. bende de işe yararsa haftalık dönüşümlü olarak 2sine de devam edebilirim hem böylece cilt alışmış olmaz diye düşünüyorum bakalım..
decemBer çok teşekkürler paylaştığın için :KK66:

arkadaşlar ben ilacı aldırdım bi arkadaşa.Kağıda aynen Magnesie Calcinee yazdım...Fakat eczacı Magnezi Kalsine Toz vermiş :eek:klava:sinirden deli oldum...
Birde İstanbul ilaç A.Ş'nin...Lütfen sizdeki ilacı üreten firma adını hatta varsa fotosunu koyarsanız sevinirim..
Birde kapak rengi falan nasıl
Değiştiricem bunu

Clean & Clear Siyah Nokta Temizleyici

siyah noktalar için işe yarıyor.4 gündür burnum için kullandım- fazla değildi zaten siyah noktalarım- sonuçtan memnun kaldım

CC_siyahnokta.jpg
6003001006747.jpg

canım nasıl işe yaradı yaa CADIARZUo maviliyi bende kullandım hemde uzun bi süre hiç faydası olmadı maalesef
clinique nin siyah nokta temisleyicisini aldım oda siyah nokta yaptı:eek:klava:bu nasıl iş anlamadım valla

canım nasıl işe yaradı yaa CADIARZUo maviliyi bende kullandım hemde uzun bi süre hiç faydası olmadı maalesef
clinique nin siyah nokta temisleyicisini aldım oda siyah nokta yaptı:eek:klava:bu nasıl iş anlamadım valla

aynen bende clean and clear kullandim hemde tonigiyle fln beraber hic ise yaramadi bendede daha cok yapti kafamçokkarıştı

arkadaşlar ben ilacı aldırdım bi arkadaşa.Kağıda aynen Magnesie Calcinee yazdım...Fakat eczacı Magnezi Kalsine Toz vermiş :eek:klava:sinirden deli oldum...
Birde İstanbul ilaç A.Ş'nin...Lütfen sizdeki ilacı üreten firma adını hatta varsa fotosunu koyarsanız sevinirim..
Birde kapak rengi falan nasıl
Değiştiricem bunu

canım kutusu böyle
53.JPG

canım kutusu böyle
53.JPG

canım teşekkür ederim:1hug: eczacıların bazıları genelde doktorun yazdıığı diil,kendi çalıştıkları firmanın ürünlerini verir.. Neyse bi akşamdaha beklemeeye tahammülüm olmadığı için bana verdikleri aynı içerikteki Magnezi Kalsine Toz u kullandım:asigim:galiba işe yarıyor ya
teşekkürlerrrrr

çoookk teşekkür ederim arkadaşımm:asigim:,bizimle bu konuyu paylaştığın için..Denedim benimki magnezi kalsine ama birebir aynısıymışş..Kesinlikle özellikle yağlı ciltler için tavsiye ederim...Ablam bile kullandı ertesi gün yüzü parlamamış gün içerisinde :1rolleyes: bu kadar etkili bendede siyah noktalar azaldıı sanırım yavaş yavaş çünkü iki kez kullandım dahaa
canımmmmbenimmmm çok sağoll tekrar gelişmeleri yazarımm:asigim:

VALLAHİ MERAK ETTİM ŞİMDİDEN SONUCU BENDE DENİYİCEM UMARIM İYİ BİR SONUÇ BULURUM HEP BERABER GÖRÜCEZZZjeyyar

alla alla ya gercekten işe yarıyor mu yani.. bak merak ettim yan etkisi de olmassa cok bekletmedigimiz sürece neden denemeyelim ki dimi ama :)
en kısa zamanda aliyim de deniyim ya cok merak ettim..
saol paylastıgın icin arkadasım deneyince de geri doncem merak etme :KK66:

Ya ben bişeyi çok merak ettimfisfisfis... Magnesie' nin siyah noktalara tesiri olduğunu ilk öğrenen o yabancı şahsiyet acaba kabızlık için kullanılan bu ilacı burnuna sürmeyi nerden akıl etmiş olabilirtatlicadiarzu....Acaaaaaaaaayip merak ettim...Yani ne biliym benim aklıma mesela hiç çilek reçelini yemek haricinde bi yerime sürm:uhm:ek falan gelmiyo da...

hakkaten bunu bende düşündüm şutarafagitti

ya kızlar peki bu ilacı bırakınca noluyo yine çıkıyolar mı??
yani yazılanlardan anladığım kadarıyla bu ilaç gözeneği sıkılaştırıp siyah noktayı içeri hapsediyo(dışarı çıkanlar da oluyomuş ama içerde kalanlar da oluyomuş)
cildin içinde kalıyosa ilacı kullanmayınca gözenekler açıldıkça yine ortaya çıkar siyah kafalar!!
yani cildi tamamen sıkılaştırma etkisi yok gibi?? ilacı kullandıkça işe yarıyo...

kullanıpta bırakan arkadaşlar yazsın lütfen sonuçları..tamamen mi yok ediyo yoksa geçici mi??? ilaca bağımlı olamayalım siyah nokta uğruna

:roflol::roflol:benım kaynaniş hergün tüketiyor bu ilacı ilk denememi oraya gidince yapayım paylaşım için sağol canım a.s.

valla arkadaşlar bugün tesadüfen başka bir yerde öğrendim bu Magnesie Calcinee ilacının siyah noktalara iyi geldiğini ve denedim ben sadece burun çevreme sürdüm ama çekinerek yaptım sonuçta ilaç yani ama ilk yapışta baya fark etti hatta annem dayanama oda gitti yaptı bir dahaki sefere bütün yüzüne sürecekmiş nedir şu cildimizden çektiğimiz yaww

X