Maske Tarifleri Siyah noktaya acsz zehirsiz zm :) Test edip onayland!

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Eylül'den beri kimse birşey yazmamış. Ben de bugün alıp deneyeceğim. Sonuçları yazarım.

Anaaaaa.
Bu babamın ilacı ayol kaydirigubbakcemile3
Hemen yapıcam bu gece kızlaar
Sonucu çok merak ediyorum.:)
Umarım bu faydalı olur şu burnuma resmen yapışan siyah noktalara

¤ decemBer ¤;2286518 .!.:
şimdi geleyim bu işlemin etkilerine. bu ilaç cildinizdeki gözenekleri sıkılaştırıyor. üstteki yağı da biraz alıyor. tekrarlarsanız göreceksiniz ki, çoğu siyah nokta ufalıp yokolacak.

Merhaba, ben sadece burnuma uygulamaya başladım. Çünkü siyah noktalar bir tek burnumda var. Peki, siyah nokta olmayan ama gözenekler olan yerlere uygulanınca iyi geliyor mu? Yani siyah nokta olmayan yerlerde de gözenekleri sıkılaştırıyor mu? Bu konuda tecrübesi olan var mı?

Kızlar denedim ben dün gece.
Burnum yumuşacık oldu. Hala öyle.. Elim sürekli burnumda, çok hoşuma gitti :dance:
Ne yazık ki.. sevgili siyah noktacıklarım hala yerli yerinde :KK70:
Bi kaybolma olmadı yani..
Ama daha önce burnumun üzeri cidden çok kötüydü, elledikçe hissederdim. Şimdi yumuşacık :)
Yine de inanıyorum, başarıcam :KK70: :sm_cool: En az 1 hafta denemeyi düşünüyorum.
Umarım faydası olur. opuyorumnanaktan

Ben bu ürünü 5-6 gün kullandım. Cildimde kılcal damarlar olduğu için sadece 2 kez buhar banyosu yaptım. Buhar banyosu yapmakla yapmamak bende çok fark yapmadı gibi geldi zaten. Forumda yazıldığı gibi ciltten çıkarırken ıslattıktan sonra ovalayarak çıkardım. ıyice duruladıktan sonra da suyla hafif ovaladım.

Artılar: Gerçekten siyah noktaları hem azaltıyor hem de renklerini açıyor. Siyah noktaları görebilmek için aynaya her gün bir iki santim daha yakından bakmam gerekti. Dokunduğunuzda burnunuzun pürüzsüz olduğunu hissediyorsunuz.

Eksiler: 5-6 günde hepsini geçirmedi. Hala bayağı bir varlar. Burnumda ufak kırmızı bölgeler çıktı. Ama minikler. Artmasından korktuğumdan uygulamayı bıraktım. Benim cildim alerjik olduğundan böyle olmuş olabilir. Ama sanki forumda bir kişi daha aynı şeyi yazmıştı gibi hatırlıyorum. Belki onun cildi de alerjiktir.

Sonuç: Son birkaç gündür cildimi dinlendiriyorum. Minik kırmızı bölgeler geçince mısır unu-kil-krem maskesine başlayacağım. O maske daha doğal olduğundan sanki daha iyi sonuç verebilirmiş gibi geliyor. Onun etkilerini de onun forumuna yazacağım.

Son düzenleme:
arkadaşlar bu magnesie calcineeyi denemenizin hiçbir faydası olacağını sanmıyorum ben eczacılıkta okuyorum ilaçta kalsiyum hidroksit var ve bu maddenin cilt üzerinde bir etkisi olduğu hiçbir kaynakta geçmez ama magnezyum hidroksitten hareketle üretilen magnezyum klorürün siğil gibi cilt sorunlarına iyi geldiği biliniyor bu ilaç ciltte magnezyum klorür felan oluşturmaz zaten yani bu ilaç bir çözüm olamaz eğer kullunıp çözüm bulan varsa ya ilaçtaki boya maddeleri gibi yardımcı maddelerin sayesinde olmuştur bu ya da tesadüfen(daha doğrusu başka bir yöntemle birlikte kullanmıştır.) eğer böyle birşey olsaydı mide asitini nötralize etmek için veya laksatif etkisinden dolayı kullanılmaz cilt preparatı olarak kullanılırdı bence (iyi ve güvenilir) bir dermatologtan yardım alınız.

Aylar önce bi sitede okumuştum bu yorumu bende kullanıcakken vazgectim ..Ama sonuc alan herkes memnun sanırım bende siyak noktalardan muzdaribim şuan limon kabuğuyla yok etmeye calısıyorum ikinci günüm eğer sonuc alamazsam denerim teşekkürler...

son 2 aydır bakımdan bayağı bir uzaktım, hazır evde kimse yokken bi yapıyım geliyorum :)
ayrıca öle zararlı olduğunu düşünüyosanız kullanmayın tabi, bana işe yarar ama size zarar verir, böyle bişeye sebep olmak istemem bayanlar.

arkadaşlar bu magnesie calcineeyi denemenizin hiçbir faydası olacağını sanmıyorum ben eczacılıkta okuyorum ilaçta kalsiyum hidroksit var ve bu maddenin cilt üzerinde bir etkisi olduğu hiçbir kaynakta geçmez ama magnezyum hidroksitten hareketle üretilen magnezyum klorürün siğil gibi cilt sorunlarına iyi geldiği biliniyor bu ilaç ciltte magnezyum klorür felan oluşturmaz zaten yani bu ilaç bir çözüm olamaz eğer kullunıp çözüm bulan varsa ya ilaçtaki boya maddeleri gibi yardımcı maddelerin sayesinde olmuştur bu ya da tesadüfen(daha doğrusu başka bir yöntemle birlikte kullanmıştır.) eğer böyle birşey olsaydı mide asitini nötralize etmek için veya laksatif etkisinden dolayı kullanılmaz cilt preparatı olarak kullanılırdı bence (iyi ve güvenilir) bir dermatologtan yardım alınız.

Aylar önce bi sitede okumuştum bu yorumu bende kullanıcakken vazgectim ..Ama sonuc alan herkes memnun sanırım bende siyak noktalardan muzdaribim şuan limon kabuğuyla yok etmeye calısıyorum ikinci günüm eğer sonuc alamazsam denerim teşekkürler...

ben de bu alıntıdaki eczacı adayı arkadaşın yorumunu doğru bulmuyorum. literatürde geçmiyor diye bu işe yaramaz dememeli. bir sürü bilim insanı hiç tahmin etmeyeceğiniz işe yaramaz dediğiniz maddelerden neler elde ediyor ne amaçlarla kullanıyor. makalelerini okuyup vay be diyoruz. bu ilaca gelecek olursak bu düpedüz magnezyum hidroksitmiş bilmiyorumkismile kuvvetli bi baz. baz ne derseniz asit gibi zararlı o da ama asit değil. mesela kostik diye bildiğiniz şey(turşuluk zeytine falan koyarlar ya da temizlik yaparız biz onla)o da en ünlü bazlardan biri mesela. öyle bitkisel ilaç falan değil ama benim öyle takıntım yok severim kimyasalı delikafadulden bilmem azcık açıklayıcı oldu mu:uhm: anladığım kadarıyla çok da su katmıyorsunuz içine. bu durumda ciltte olumsuz etkileri olabilir.ben de bu konularda biraz tırsık olduğum için alıp sürmem bi hocaya falan sormak lazım. ama ben de kullanmak istiyorum.
bu arada karışımı hazırladığınızda önce kol bacak gibi bi yerinizde küçük bi alanda deneyin bakalım yakma yapmazsa yüzünüze rahatça sürersiniz. yakarsa da yüzümüz yanacağına bacağımız yansın:jeyyar:

yaptım ama ne kadar inatçılarsa atrık pek bi sonuç alamadım beni bırakmıcak bunlar yamafoldumben

yumaşaklık verdi cildime denildiği gibi ovalayarak yıkadım ölü deri cıktı yıkadıktan sonra baktm yüzüme siyah noktalarda bi değişklik yok gibi geldi sanki sadece küçülmüşler gibi nese bir kullanımda sonuç alamam biraz kullandıktak sonra değişmi yazarım paylaşım için tşk ler....

X