Siz olsanız alır mıydınız

Nilu12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.071
76
Selam hanımlar!sizden bir fikir almak istiyorum.demek iki gün sonra kaynana cadısının doğum günü olacak.geçen yıl onun pastalı fotosunu whatsapp durumunda paylaşmadıgımız için telefonlarımız balkondan aşağı gitti kayınpeder cezasının yüzünden.acaba ona bir hediye alsam mı?siz olsanız alır mıydınıZ?demin beni sinirlendirdiler Allah’ın cezaları.çocuklar niye ağlıyor çocuklar niye gülüyor diye?ne zaman kayınpeder evde kalırsa benim günüm mahvolmalı.bu arada güzel bir haber aldım bu gün.eve posta kutusuna mektup gelmiş İnşaAllah evimizin anahtarlarını verirler yakın zamanda,tadilat yapmak gerekiyor.İnşaAllah bu evden kurtulurum İnşaAllah yalan olmaz.neyse esas sorum şu ki siz olsanız o cadaloza doğum gününe hediye alır mıydınız?

Selam hanımlar!sizden bir fikir almak istiyorum.demek iki gün sonra kaynana cadısının doğum günü olacak.geçen yıl onun pastalı fotosunu whatsapp durumunda paylaşmadıgımız için telefonlarımız balkondan aşağı gitti kayınpeder cezasının yüzünden.acaba ona bir hediye alsam mı?siz olsanız alır mıydınıZ?demin beni sinirlendirdiler Allah’ın cezaları.çocuklar niye ağlıyor çocuklar niye gülüyor diye?ne zaman kayınpeder evde kalırsa benim günüm mahvolmalı.bu arada güzel bir haber aldım bu gün.eve posta kutusuna mektup gelmiş İnşaAllah evimizin anahtarlarını verirler yakın zamanda,tadilat yapmak gerekiyor.İnşaAllah bu evden kurtulurum İnşaAllah yalan olmaz.neyse esas sorum şu ki siz olsanız o cadaloza doğum gününe hediye alır mıydınız?

Kocandan hediye için para al. 100 lira al, ama kaynanaya 50 liralık hediye al. Diğer 50 lirayı sakla kendine biriktir.

Kocandan hediye için para al. 100 lira al, ama kaynanaya 50 liralık hediye al. Diğer 50 lirayı sakla kendine biriktir.
Kocamla küsüm konuşmuyorum.lazere gitmek gerek akne lekelerinin temizlenmesi için.onun parasını nasıl alacağımı düşünürken kaynana için oara isteyim ?

Oo Nilu hoş geldin bende nerdeydin diye söylûyordum kaç zamandır olayların kadını.🙄

geçen yıl onun pastalı fotosunu whatsapp durumunda paylaşmadıgımız için telefonlarımız balkondan aşağı gitti
Bu nasıl bir aile?
Eve tadilat falan yapma anahtar gelir gelmez taşın.
Gerçekten senin sahte hesap olmanı o kadar çok istiyorum ki. Keşke bizimle dalga geçiyor olsan

Bu nasıl bir aile?
Eve tadilat falan yapma anahtar gelir gelmez taşın.
Gerçekten senin sahte hesap olmanı o kadar çok istiyorum ki. Keşke bizimle dalga geçiyor olsan
Ne yazık ki ben gerçeğim 🥺🥺🥺aile değil ki boş bir şey,ve bu insancıllarla boşa giden koskoca 8 yıl

Telefonlar nasıl atıldı aşşaya o kısmı bi anlatabilirmisiniz?
Kv kp nasıl bu kadar başarılılar…

Telefonlar nasıl atıldı aşşaya o kısmı bi anlatabilirmisiniz?
Kv kp nasıl bu kadar başarılılar…
Her kese selamlar!lütfen saldırıya geçmeden önce yazdıklarımı okuyun.ben başıma gelen olaydan yazmak istiyorum.şöyle ki martın 19’u kaynananın doğum günüydü,şunu da belirteyim martın 2’i bizim çok tanınmış ilahiyatçımız vefat etti onun hüznü konmuştu sırtıma.hep ağlıyorum kimseyle konuşmuyordum her şey manasız geliyordu bana,gerçi hala acı kalbimde yaşıyor.neyse döneyim konuya.sabah uyandığımda bunun resmini koydum hikaye bölmesinde whatsapta.ilk ben koydum hatta.akşamüstü kv ile sorunumuz oldu azca.görüyordum bana tavırlı konuşuyor ,ben de öyle insanım ki bana hareketle lafla tavır yaptığında hiç alttan alamıyorum.kayınpeder (adı batsın)evdeydi.pastayı kestiğimiz anda oğlum ağladı ,kp da karısıyla benim durumumu gördü ,çocuğumun üzerine bağırdı,karısına-“ilk önce şunları terbiyelendir sonra gel pasta keselim”falan filan çekti defolup gitti işe.neyse gece oldu yerlerimize yatıyorduk saat 2-3 olurdu.bunlar geldiler.eşim olacak herif odaya girip-“babam seni çağırıyor”dedi ve ben de gittim.gördüm adam oturtmuş eltimi,ona-“neden annenin pasta olan fotoğrafını whatsapta koymadın hikayeye?eğer onu sevmezsen ben de seni sevmem,utanmıyor musun falan filan”.kız da ona:”utanacak bir şey yapmamışım”dedi gitti odasına.sonra da bu alçak bana bulaştı:”niye onun fotosunu koymadın?”.ben de ona:”kv kendisi benle foto çekmedi ve kimse bana foto göndermedi”dedim.bu bana:”anne foto göndermeyi mi biliyor?!,senin annen sana öyle iyilikler yapmamış,şu kadın yapmış”dedi.ben de ona:”bana nasıl iyilik yapmış?!ben bu eve geldiğimden sinir hastası olmuşum!”.o da bana”sen deliydin,seni alıp getirdik”dedi.ben:”size ben mi dedim meni gelip alın diye?hoş değil size gönderin beni vatanıma!”dedim.bu alçak herif oğlunu çağırdı:”Nilüfer diyor ki ben Xi sevmiyorum,beni gönderin !erkek gibi kararını ver şimdi!(elini masaya çırparak)”sonra da benim ve eltimin telefonlarını aldı önce tuvalete attı suyu bastı telefonlar gitmedi,ardından ordan götürüp pencereden 15 ci kattan yuvarlattı aşağıya.
Şimdi siz bakın nasıl tımarhanede yaşıyorum.böyle evde insan deli olmasın aklını kaybetmesin ne yapsın?!kocam denilen herüf benim uçak biletimi almak istiyordu annesi izin vermedi,anne babama söyledim yine de boşAtmadılar beni güya ki düzelir.o günden bu yana benimle konuşmuyor eşim denilen herif.ha şunu da yazayım-o gece bana saldırmadı babaSı öyle talimat verdi diye…
Onları başarılı yapan onların işe yaramaz oğulları

X