Siz olsanız alır mıydınız

Almayım yani…peki kp aşağılığı delirip bir kötülük yapmak isterse..ailem de yok arkamda
Ya ne yapabilir en fazla? Şunları bu kadar önemseme nilu sen böyle önemsedikçe onlar daha da üstüne geliyor farkındaysan.o kadar kötü olduğun kişiye ne hediyesi.

Benim tekefonumu balkondan atanın telefonunu çamaşır suyu dolu kovaya atarım ben ....size göre yorum yapamıyorum ben boşanır da hediye almam bana zorla kimse birşey yaptıramaz .Bilemiyorum

Senin paran mı var neyle alcan cebine para koysunlar madem. Kocam para vermiyor de
Bunlar bir tuhaf hediye almadın diye olay mı çıkarılır ne alaka
Hayır param yok .çocuklara arada kp harçlık verir o yüzden gözleri çocukların paralarında

Ya ne yapabilir en fazla? Şunları bu kadar önemseme nilu sen böyle önemsedikçe onlar daha da üstüne geliyor farkındaysan.o kadar kötü olduğun kişiye ne hediyesi.
Peki ne yapayım sizce ki üstüne gelmesinler

Benim tekefonumu balkondan atanın telefonunu çamaşır suyu dolu kovaya atarım ben ....size göre yorum yapamıyorum ben boşanır da hediye almam bana zorla kimse birşey yaptıramaz .Bilemiyorum
Beni bu duruma düşmeye mecbur bırakan insanlarla da Allah bilsin

Ben siz yapacağınızı yapsam,ilk oğlu benş öldürür sonda da kayınpeder

Ya o değilde ben bu yaşlı başlı insanların doğum günü pasta vs olayını anlamıyorum ya. Yahu kutlayın geçin ne bu hediye pasta falan.
32 yaşımdayım hala nefret ederim doğum günü kutlaması pasta alınması istemem hiç kendime. Bana komik ve saçma geliyor valla kusura bakmayın

Benim aklıma 3 alternatif geldi ilki kayın pederinden isteyeceksin parayı ikincisi eltinin yaptığı pastanın yanına şöyle meşakkatli bir börek çörek yapacaksın hediye babında üçüncüsü ise çeyizinde böyle patik yelek eşarp gibi bir şey varsa kullanılmamış onu kakalayacaksın

Benim aklıma 3 alternatif geldi ilki kayın pederinden isteyeceksin parayı ikincisi eltinin yaptığı pastanın yanına şöyle meşakkatli bir börek çörek yapacaksın hediye babında üçüncüsü ise çeyizinde böyle patik yelek eşarp gibi bir şey varsa kullanılmamış onu kakalayacaksın
Yazdım ona,vermedi para.ben de almayacağım

tek ayak cezası bitiyor sonra dönüp dolaşıp gene bir konu açıyor gene ceza alıyor bı kaç gün sazan sarmalı gibi yok rutine bindi artık :KK36:

tek ayak cezası bitiyor sonra dönüp dolaşıp gene bir konu açıyor gene ceza alıyor bı kaç gün sazan sarmalı gibi yok rutine bindi artık :KK36:
sen cevap yazasın diye konu açmıyorum zaten!guya kendisi hiç tek ayak cezası almamışmış!

Hem konu açarken sana soracak değilim!git kendine başka meşguliyet bul!beni bırak !

Eğer hediye alırsan her doğum gününde bekleyecek. Almadığın zaman almadı olacak. Ayrıca istediğini bu şekilde yaptırmaya alışacak. Sakın ha ne hediyesi bizimki de doğum gününü hatırlatır durur almam hicbisey eşim de almaz ona aldın kp var ona aldın kardeşler senin annen baban falan ohooo hep bunlara çalışmamız lazım ben karşıyım şahsen tabi kendi fikrim

X