Siz olsanız bu ameliyatı olur muydunuz?

Benim bir arkadaşım tüp mide ameliyatı olmuş çok kilo vermiş. Tanıştığımızda incecik bir kızdı ama göğüs bölgesi inanılmaz sarkıktı. Bahsettiğiniz ameliyattan oldu ve memnundu sonuçtan. Bende sarkma olsa ben de olurdum

Evet sporla bu durumlarda toplanmiyor ben olsam olurdum bu benim fikrim elbette ağrılı sancılı olabilir parmak ucumu carpsam acır ben genelde kafaya birşey koyduğumda artı ve eksi değerlendirmesi yaparım o sarkiklik sizi hem ağırlık olarak yorar hem ruhsal hem fiziksel eğer istiyorsam uzman görüşü aldıysam ya Allah Bismillah der girerim ben ....Vücut benim bu sadece estetik görsel bir sorun değil yaş aldıkça o sarkma diğer insanlara göre sizde çok daha fazla olacağı için vereceği rahatsızlık aynı oranda artacak buda ortada sonuçta ölüm dediğiniz şeyin vakti zamanı zaten engellenemez ben buna inanırım.Bu iki gram yağım var aldirayim olayı değilki gereksiz diyeyim.Elbette bir toparlanma süresi olur.İzlere gelince bunu doktorunuz anlatır tıp ilerledi zaten çatlak tır selülit dir kimde iz gibi bişey yokki

X