Sizce aldatılıyor muyum ? Kızlar fikirleriniz önemli

matioelvares

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
219
41
32
Sevgilimle 3 ay önce tanıştık. Her şey çok güzel gidiyor ilgisini de eksik etmiyor düşünüyor da beni çok da güzel seviyor kısacası hiçbir şey çaktırmıyor ama dün telefonunu karıştırdım bazı kadınların hikayelerine cevap vermişken gördüm onu yani düşürmeye çalışma gibi .. kimisi karşılık vermiş kimisi vermemiş tam olarak flörtleşme diyemem çünkü çoğu mesajı silmiş çok belli . Abuk subuk insanları takip ediyor sizce ayrılmalı mıyım fikirleriniz nedir sizler olsaydınız ne yapardınız ?

Aldatıldim demek için yatakta basmak mi gerekiyor anlamıyorum 🤷🏻 bunu sormak bile abes geliyor bana. Millete yazmış işte daha ne yapması gerekiyor

Bugün bunu yapan yarın ilerisine de gider, yazmış işte kızlara eee. Neticede üç aylık ilişki acaba diyeceğine ayrıl

Kadınların çoğu aldatılınca hissediyor. Büyük çoğunluğu da doğru çıkıyor. Sizinki artık his de değil basbayağı aldatmış. Yol yakınken ayrılın.

Sevgilimle 3 ay önce tanıştık. Her şey çok güzel gidiyor ilgisini de eksik etmiyor düşünüyor da beni çok da güzel seviyor kısacası hiçbir şey çaktırmıyor ama dün telefonunu karıştırdım bazı kadınların hikayelerine cevap vermişken gördüm onu yani düşürmeye çalışma gibi .. kimisi karşılık vermiş kimisi vermemiş tam olarak flörtleşme diyemem çünkü çoğu mesajı silmiş çok belli . Abuk subuk insanları takip ediyor sizce ayrılmalı mıyım fikirleriniz nedir sizler olsaydınız ne yapardınız ?
Ayrılmayıp hayatını mahveden biri olarak söylüyorum ne kadar gözüne zor gelirse gelsin kesinlikle bitirmelisin. Başka birini konuşmayı bırak düşünmüşse bile seni sevmiyor demektir ihaneti sineye çektiğin andan sonra asla saygı görmüyorsun ve tekrar ettikçe ediyor. Ayrılmasan bile aklından çıkmayacak günden güne miden bulanacak kendine bu kötülüğü yapma.

Ayrılmayıp hayatını mahveden biri olarak söylüyorum ne kadar gözüne zor gelirse gelsin kesinlikle bitirmelisin. Başka birini konuşmayı bırak düşünmüşse bile seni sevmiyor demektir ihaneti sineye çektiğin andan sonra asla saygı görmüyorsun ve tekrar ettikçe ediyor. Ayrılmasan bile aklından çıkmayacak günden güne miden bulanacak kendine bu kötülüğü yapma.
Evet haklısınız. Bugün bile kalpli emojili mesajlar atınca midem bulandı. Arada bi iğneliyorum soğuk davranıyorum . Asla bir açıklama istemiyorum. Ona daha cilveli daha ilgili davranacağım. Sanki beni bırakırsa dünyam başıma yıkılacakmış gibi davranacağım sonrasında şok etkisi yaratacağım ona. Güzel bir son hazırladım. Cevabınız için teşekkür ederim

Kadınların çoğu aldatılınca hissediyor. Büyük çoğunluğu da doğru çıkıyor. Sizinki artık his de değil basbayağı aldatmış. Yol yakınken ayrılın.
Evet hissettiğim ilk vakit rüyamda gördüm. Öyle telefonunu karıştırdım zaten. Ayrılacağım zaten sadece onda unutmayacağı bir etki bırakmak istiyorum birazcık zaman :) teşekkür ederim

Bugün bunu yapan yarın ilerisine de gider, yazmış işte kızlara eee. Neticede üç aylık ilişki acaba diyeceğine ayrıl
Asla bir erkeğe körü körüne bağlanmam. Kesinlikle avutucu mesajlar beklemedim tam tersi benim hislermi fikirlerimi destekleyecek nitelikte cevaplar bekledim öyle de oldu. Biraz dertleşmek biraz paylaşmak daha çok isteğimdi bunu da sağladılar hanımefendiler ve siz teşekkür ederim .

Bir insanın size ilgi vermesi illa sizi sevdiği gözünün sizden başkasını görmediği anlamına gelmiyor erkeklerin çoğu ilişkinin başında kızı kendi ağına düşürmek için öyleymiş gibi gözüküyor kanmamak lazım. Sizinle sevgiliyken başkalarına mesaj atması hala arayış içinde olduğunu ve sizi aldattığını gösterir kesinlikle AYRIL.

Aldatmaya gelene kadar sizin karsi tarafa guveniniz yok ki telefonunu karistirma ihtiyaci hissetmissiniz. Guvenmediginiz yerde kalmayin.

Bir insanın size ilgi vermesi illa sizi sevdiği gözünün sizden başkasını görmediği anlamına gelmiyor erkeklerin çoğu ilişkinin başında kızı kendi ağına düşürmek için öyleymiş gibi gözüküyor kanmamak lazım. Sizinle sevgiliyken başkalarına mesaj atması hala arayış içinde olduğunu ve sizi aldattığını gösterir kesinlikle AYRIL.
Haklısınız . Teşekkür ederim kısa zamanda kurtulacağım kendisinden :)

Aldatmaya gelene kadar sizin karsi tarafa guveniniz yok ki telefonunu karistirma ihtiyaci hissetmissiniz. Guvenmediginiz yerde kalmayin.
Bu zamana kadar ya da bu kadar kısa sürede aklımın ucundan bile geçmedi . Hiç de çaktırmadı hala da çaktırmıyor. Bir gün hissettim böyle bir şey olduğunu ve o gece rüya gördüm. Akşamında kendisi gelince lavaboya geçti öyle karıştırdım telefonu. Telefon karıştırma sosyal medyayı inceleme huyum değildir kendi psikolojimi bozmam bu şekilde . Sadece hislerimden emin olmak için yaptım. Mesela şu an gelse yine karıştırma fırsatım olsa yapmam . Çünkü göreceğimi gördüm özellikle hissetmem gerekeni hissettim. Teşekkür ederim

X