Sizce ameliyat olmalı mıyım?(çikolata kisti)

Canım cikolota kisti değilmiş heralde çünkü doktor engel değil. Durumun iyi dedi. Hocam cikolota kistimi bu dddim o önemli değil hocam içi sıvı dolu bı kist dddi. Dogurganligna engel değil dedi canim
Ca125 değerinden belliydi ztn cnm çok sevindim cik kisti olmamasina İnşallah en kısa zamanda güzel haberi alırsın

Gerçekten nasıl böyle bir cahillik yaptim da doktor olmayan birinin lafıyla böyle birsey yaptım bilmiyorum. İnanin cok zor anlar yaşadım açık ameliyat olmak zorunda kaldım. Hala ameliyat agrilarim devam ediyor. İnsan hayatı bu kadar basit olmamali öyle bisey gercek olsa doktorlar önerirdi heralde. Ama caresizlik insana sacma sapan seyler yaptiriyor iste
kime ameliyat oldunuz caba

Allah aşkına denemeyin o masaji. Üç gun boyunda denedim sonuç ne oldu biliyor musunuz. Çikolata kistim patladi. İc kanama gecirdim. Acil ameliyata alındım. Ölümden döndüm. Doktor tavsiyesi olmadan yapmayin böyle seyler cikolata kisti patlarsa normal adetle atilan bisey değil hastanelik olursunuz. O kanin akacagi bir yer yok normal kistler adetle atiliyormus ama cikolata kistleri atilamiyor karin icine kanama yapiyormus bunu bana ameliyat eden doktorum soyledi
Mrb iyi günler kaç cm kistiniz acaba.
Çok geçmiş olsun şimdi nasıl durumunuz

X