Sizce ameliyat olmalı mıyım?(çikolata kisti)

İşte benim son gün çekilmiş oldu. Yani yumurtlama dönemindi. Zaten.
Adetin ne kadar sürüyor ki canım? Benim 4 gün sürüyor mesela ilkinde 6 veya 7. Gün gittim ikincisinde 5 veya 6. Gündü sanirim o zaman gittim
Yumurtlaman olduğundan kesin emin misin peki

Adetin ne kadar sürüyor ki canım? Benim 4 gün sürüyor mesela ilkinde 6 veya 7. Gün gittim ikincisinde 5 veya 6. Gündü sanirim o zaman gittim
Yumurtlaman olduğundan kesin emin misin peki
Adetim tamemen bitmesi 6_7gun duruyo. Akıntım vardı o dönemde zaten dongum 28 günde .

Himm anladım canım doktor da öyle diyip cagirdiysa o daha iyi bilir tabi
Ama yumurtlamadan emin değilsen şuan yumurtlama oluyor olabilir
14gunde ilişki oldu. Yoksa onu tuttu diyorum. Hsgde çekilmiştim.onun akimtisimi acaba. Adet öncesi hep olur ama busefer on gün önceden başladı akinti

Hsgden sonra 4-6 ay arası şans artıyor diyorlar ama benim bu ayda tutmazsa diğer 2 ayım bos geçecek canım da buna sıkılıyor iste
Evvet ilk üç ay şanslı diyolar. Olsun canimm hiç sıkma kendini belki bu ay olmustur biler. Benimde bu ay boş geçti tek ilişki var yumurtlama zamanı hsg cekilldim.ama nasip bu

Evvet ilk üç ay şanslı diyolar. Olsun canimm hiç sıkma kendini belki bu ay olmustur biler. Benimde bu ay boş geçti tek ilişki var yumurtlama zamanı hsg cekilldim.ama nasip bu
Evet nasip ama düşünmeden edemiyorum işte deneme fırsatı varken zoraki kaçırmak 😮‍💨

X