Sizce bu komşuya karşı nasıl davranmaliyim?

Bence haklısın. Artık binaları nasıl yapıyorlarsa ben komşuların öksürüklerinden kimlerin hasta olup olmadığının çetelesini tutar oldum. Her gece bebeği o saatte yıkaması normal değil, belki hastayken denk gelmiştir üstüste ya da uyumamıştır. Sesin gittiğinin farkında değildir. Pencereden bir şey silkelemesi zaten çok büyük ayıp.
Misafir çocuğuna da yapacak bir şey yok, kendi çocuğu olsa da yapmaz merak etme. Bazı anneler çok rahat. Bizim komşunun kızı sabah 6'da başlayıp yatak odasında 2.5 saat durmadan çığlık attı bugün, annesi en son şey dedi "tamam artık bağırma."
Evet ben de hepsini duyuyorum ve çok rahatsızım. Sizin komşu kiracıymış belki gider. Biz de kiracıyız, biz taşınmaya karar verdik, kriterlerim site olmayacak, her katta tek daire olacak ve en üst kat olacak :KK70:

Ben sizin bakin SIZIN diyorum nereden canınız oluyorum? Az öte de oyna ne ya ortaokul klişesi arkadaşa satasma sözleri. Ayrica bu ne paronoya neyin pesinde olabilirim ne siz beni ne ben sizi taniyorum Allah askina yapmayin Neyse size iyi geceler.

Saygı sizle bizle olmuyor güzelim. Saygı böyle birşey değil.

Senden tehlikesi olamaz diye düşünüyorum. Varsa söylemek istediğin birşey direk beni alıntılayıp de ne diyeceksen. İlla sana hak vermek zorunda mıyım? Konu açtın,okuduk,çoğu kişi kilim silkme dışında bir tuhaf durum görmeniş zaten ben de öyle. Ama sen sataşmak ve polemik yaratmak için uğraşıp duruyorsun! Üstelik tanımadığın bir insana da tehlikeli sıfatını koyuyorsun neye dayanarak??
Burada bi konu açıyorsan insan gibi cvp vermeyi öğren!
@Mune bu kız insanları resmen kışkırtıyor ısrarla polemik yaratıyor.
Beni de banlayacaksan banla sorun değil.
Insan gibi cevap veriyorum demek ki siz farkli bir dilden anlıyorsunuz. Niye bu kadar sinirlisiniz bilmiyorum ama bu kadar sinir iyi degil hasta olursunuz. Kimseyi banlamadim cok sacma herkesle konusyoruz iste bu kadar büyütmeyin ne siz benim cismimi ne de ben sizin cisminizi biliyorum. Dünyadaki butun insanlar ayni fikirde olsaydi inan dunya cok renksiz bi yer olurdu:KK66: sevgiyle kalin hoscakalin

Saygı sizle bizle olmuyor güzelim. Saygı böyle birşey değil.
Bazi kavramlarin subjektif bazi kavramlarin da objektif tanımları olur. Saygi toplumuzda çeşitli sekillerde daha dogrusu soyuttan somut örneğe dönüştüğünde bolge bolge degisir fakat siz kavrami tartışmaya acik bir kavram degil cunku insanlar tanimadiklari insanlara siz diye hitap etmelidir üzgünüm:)

Insan gibi cevap veriyorum demek ki siz farkli bir dilden anlıyorsunuz. Niye bu kadar sinirlisiniz bilmiyorum ama bu kadar sinir iyi degil hasta olursunuz. Kimseyi banlamadim cok sacma herkesle konusyoruz iste bu kadar büyütmeyin ne siz benim cismimi ne de ben sizin cisminizi biliyorum. Dünyadaki butun insanlar ayni fikirde olsaydi inan dunya cok renksiz bi yer olurdu:KK66: sevgiyle kalin hoscakalin

Senin banlama yetkin yok zaten. İnsan gibi cvp vermek bumu oluyor? Aklınca beddua ederek mı?
Kısa cvp vermeme rağmen ısrarla benim hakkımda başkasına konuşup tehlikeli demek mı güzel konuşmak oluyor? birşeyi büyüttüğüm yok saygısızlığının karşılığını alıyorsun sadece! İnsanlara laf sokmayı akıllılık filan sanma.

Senin banlama yetkin yok zaten. İnsan gibi cvp vermek bumu oluyor? Aklınca beddua ederek mı?
Kısa cvp vermeme rağmen ısrarla benim hakkımda başkasına konuşup tehlikeli demek mı güzel konuşmak oluyor? birşeyi büyüttüğüm yok saygısızlığının karşılığını alıyorsun sadece! İnsanlara laf sokmayı akıllılık filan sanma.
Gece gece bu yapilir mi demek benim yetkim yok offfff offff:KK43: ben laf sokmadim siz payiniza duseni alip alip cekiliyorsunuz:KK66:

Ayrica kadini ve yaptiklarini cok normal buluyorsaniz neden beddua olarak algıladığınizi cidden anlamadim. Ya icten ice bana hak veriyorsunuz ya da kavram kargaşası yaşıyorsunuz:KK66:

X