Sizce bu test pozitif mi?

hilalcelik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2023
13
2
23
Herkese merhaba 2 buçuk yıllık evliyim. Ve pcosluyum. Evliliğimin 2. Ayında kimyasal gebelik yaşadım. Ve 1 buçuk aylıkken bu gebelik sonlandı. 2 buçuk senedir düzenli olarak her gün birlikte olsak da bebeğimiz olmuyor. Adetim düzensiz olduğu için günümü takip edemiyorum ama zaten her gün ilişkiye giriyoruz. Bugün test yaptım şu sıralar duygusallık mide bulantısı baş ve bel ağrısı ve lekelenmem vardı. Testte bu çıktı 2. Çizgi konusunda emin olamadım çok size sormak istedim. Sizce bebek var mı?

Eklentiler

• IMG_2644.jpeg
    IMG_2644.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 91
Herkese merhaba 2 buçuk yıllık evliyim. Ve pcosluyum. Evliliğimin 2. Ayında kimyasal gebelik yaşadım. Ve 1 buçuk aylıkken bu gebelik sonlandı. 2 buçuk senedir düzenli olarak her gün birlikte olsak da bebeğimiz olmuyor. Adetim düzensiz olduğu için günümü takip edemiyorum ama zaten her gün ilişkiye giriyoruz. Bugün test yaptım şu sıralar duygusallık mide bulantısı baş ve bel ağrısı ve lekelenmem vardı. Testte bu çıktı 2. Çizgi konusunda emin olamadım çok size sormak istedim. Sizce bebek var mı?
Bence hamilesin, hatta net hamilesin bencr. ama belirtilerin çok erken canım :) yarın bir test ver en iyisi

Şöyle söylim bu benim en erken yaptığım test bak bakalım çizgiler aynı mı :)

Eklentiler

• IMG_6352.jpeg
    IMG_6352.jpeg
    77,7 KB · Görüntüleme: 80
Adet olmam gereken gün benim de testim böyleydi. Hayırlı olsun, hamilesin ❤️

hayırlı olsun bebiş var gibi :)) farklı bi marka ile testi tekrarlayın bence. ne gibi belirtiler vardı
Midem çok bulanıyor göğüslerimde hassasiyet var inanılmaz derecede duygusalım mesela dün akşam eşim makarna sevmiyor diye hüngür hüngür ağladım. Adetim düzensiz olduğu için onu hesaplayamıyorum geçip geçmedi diye. İnşallah dediğiniz gibi vardır 🥹bugün teste gidecektim ama çok halsizim gidemeyeceğim sanırım

X