Anket Sizce En Karizmatik Meslek Hangisi?

Hangi Meslek Daha Karizmatik?

• doktor

OY: 95 31,3%
  • ögretmen

OY: 10 3,3%
  • muhendis

OY: 37 12,2%
  • sunucu

OY: 6 2,0%
  • fotbolcu

OY: 19 6,3%
  • mimar

OY: 54 17,8%
  • ressam

OY: 16 5,3%
  • oyuncu

OY: 12 3,9%
  • manken

OY: 10 3,3%
  • diger

OY: 45 14,8%

• Ankete Katılan
    304
kesinlikle tıp okuyanlar...doktorluk hep bana karizmatik gibi gelmiştir...
yada mühendiste olur..ama;
elektrik elektronik mühendisliği...
he he he ben okuyamadım ama kızkardeşim geçen sene bu bölümden mezun oldu:)

pilotlar (asker) bana hep çekici gelmiştir askeri üniformaya hayranlığım var

doktorluk :)))
okulum bitincede doktor yardimciligini okumak istiyorum :)))

Kesinlikle doktorlar...Toplumun gözündeki yerleri hep ayrı oluyor çok gözlemledim çünkü.sengözlerimebaksanab

beyin cerrahı :lepi: asla katlanamayacagım bir meslek oldugu için bana cazip gelmiştir.. :lepi:

Askeri elbiseler içinde bir pilot :smiley-cool: ne kadarda yakışıyor bir erkeğe o kıyafetler :)
ama bence en karizmatik meslek profösörlük helede adı duyulmuş bir üniversitede
odası bile muhteşem olur deriden aksesuarlar deri koltuklar vs :)

herşeyıyle dogru hareket edebılen konuşabılen ınsan (meslek) karızmatıktır benım gozumde

walla insanla muhatap olunan işler bana hiç cazip gelmemiştir. ne bileyim doktorluk, öğretmenlik, avukatlık..evet ulvi mesleklerdir ama çekicilği yok bana göre tabi..
amma pilotluk öyle mi yaa..nasıl da karizmatik bir meslek...
hadi bazı mühendislikleri de sayayım, kendime de torpil geçeyim :p

valla meslek mi karimadır kişi mi tartışılır. karizması olmayan adam karizmatik iş yapsa da bana çekici

gelmez. kişinin kendi karizmatik olsun da her meslek yakışır:) sen mi elbiseyi taşırsın elbise mi seni

değil mi ama?

ben pilot severim..
biri ben pilotum dediğinde tavrım değişir..
niye bilmiyorum ama seviyorum eşim biraz daha uğraşsa olurmuş ama uğraşamamış...
gerçi eşimde denizaskeridir benim..işe deniz girincede çok kişini gözlerinin parladığınıda görmedim değil..
sanki trilyonlar kazanıyoruzzz... nerdeeeeeee

Şantiyesinde inşaatının başında üstü başı toz toprak olmuş bi inşaat müh.. var mı bunun gibisi:nazar::nazar::nazar:
ne kadar da tarafsızım benim sevgilim kesinlikle inş müh diil kıslarrrrrrrrrrrr:roflol::roflol::roflol::roflol:

bende asker üniformasına bayılırdım halada bayılırım.ama onu kırk yılda bir törenlerde giyiyorlar.

Son düzenleme:
X