Sizce hamile miyim? (ACİL)

Aynı anda 2 adet test yaptım. Son yaşadığım ilişki 1 Şubat'ta olmuştu. Eğer hamile olsam 10 haftalık olacak neredeyse kesin çıkardı degil mi bi bakar mısınız sonuclara
IMG_20240417_124216.jpg
IMG_20240417_124210.jpg

Karın ağrısı regl belirtisi olabilir ama en güvenilir yol test yaptırmaktır. Benim hamileliğimde sadece regl gecikmesi vardı başka hiçbir belirti yoktu. Herkesin süreci çok farklı burdaki yorumlar yanıltıcı olabilir en iyisi adet 1 hafta gecikirse test yapmaktır. Bana hamilelikte nefes darlığının, yorulmanın normal olduğunu söylediler ama doktora gittim bir baktım bende kalp yetmezliği varmış.
Adeti gecikmemiş, adet olmuş üstünden 7 gün geçmiş 🤦🏿‍♀️

Adetimi 3 gün geçti erken gebelik testi yaptım hafif silik çıktı ama adet olacakmışım gibi ağrım var birazda kahverengi akıntım yardımcı olurmusunuz

Şimdi yazdıklarımı iyi okuyun ve bana bir akıl verin, lütfen. 1 Şubat'ta bir cinsel ilişki yaşadım.
Ondan önceki son reglim 28 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında oldu. 1 Şubat'ta bir ilişkim oldu dediğim gibi daha sonrasinda 14 Şubat'ta regl oldum ve benim 16 Şubat'ta PCOS için bir hormon testi yaptırmam gerekti. Hormon testimde Beta HCG 0.50 çıkmıştı. Ama reglim sadece 3 gün sürdü. (Soru 1 Eğer hamile olsaydım ilişkiden 16 gün sonraki kan testinde beta HCG de çıkar mıydı?) Mart ayı boyunca regl olmadım. 4 Nisan da ise 6 gün süren bir reglim oldu. Şuan bitti ama içimde bir huzursuzluk var. Hamile olma ihtimalim var mı? Hamilelikte regl olanlar beni çok geriyor acaba diyorum o 3 gün olan reglim yerleşme kanaması mıydı falan. Kuruntu mu yapıyorum? Lütfen acil akıl verin.
( PCOS yüzünden reglim zaten düzensiz o yüzden de anlayamıyorum.)
Başlık ACİİİLLL
Konuya girince bir selam bile yok, emir kipleri ile iyi okuyun bana akıl verin….
Üslup korkunc.

Yazıyı okuyunca kendinizin de dediği gibi zaten hemen anlaşılıyor bekar, naneyi yerken bana mı sordun diyeceksiniz demiş kiii çok haklı tabii ki diyeceğiz.
Ayrıca pcos gibi bir meretle basa çıkıyor adet düzensizliği zaten var.
Daha önce beta verilmiş kan testlerinde kabak gibi yazar 0-5 arası NEGATİF.
0.5 çıkmış bunun negatif olduğu bilinmeli sonuçta genç bir kız 80 yaşında biri değil ki yorumlayamadım desin. Ayrıca gebelik normalde adet gecikmesi ile anlaşılır çoğu zaman, ama pcos varsa bu rutin bir döngü zaten.
Kan vermeden bilebilir miyiz? Müneccim miyiz biz?
bekar olduğunuz için devlet hastanesine de gitmiyorsunuz öyle anladım. Naneyi yediğiniz kişi özele götürsün sizin durumunuz yoksa. Her şeyi üstünüze almayın 2 kişi yapmadınız mı neticede korkuyu neden tek yaşıyorsunuz

Başlık ACİİİLLL
Konuya girince bir selam bile yok, emir kipleri ile iyi okuyun bana akıl verin….
Üslup korkunc.

Yazıyı okuyunca kendinizin de dediği gibi zaten hemen anlaşılıyor bekar, naneyi yerken bana mı sordun diyeceksiniz demiş kiii çok haklı tabii ki diyeceğiz.
Ayrıca pcos gibi bir meretle basa çıkıyor adet düzensizliği zaten var.
Daha önce beta verilmiş kan testlerinde kabak gibi yazar 0-5 arası NEGATİF.
0.5 çıkmış bunun negatif olduğu bilinmeli sonuçta genç bir kız 80 yaşında biri değil ki yorumlayamadım desin. Ayrıca gebelik normalde adet gecikmesi ile anlaşılır çoğu zaman, ama pcos varsa bu rutin bir döngü zaten.
Kan vermeden bilebilir miyiz? Müneccim miyiz biz?
bekar olduğunuz için devlet hastanesine de gitmiyorsunuz öyle anladım. Naneyi yediğiniz kişi özele götürsün sizin durumunuz yoksa. Her şeyi üstünüze almayın 2 kişi yapmadınız mı neticede korkuyu neden tek yaşıyorsunuz
anksiyete bozukluğu,okb veya sağlık anksiyetesi olabilir; çok hor görmemek lazım.

X