Sizce hamile miyim

Elifrabia

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2021
11
3
28
Merhaba arkadaşlar, yarın adet günüm normalde adetime 1 hafta kala adet belirtilerim başlardı göğüste hassasiyet özellikle ama hiçbir belirti yok bir gündür bel ağrısı var sadece sizce hamile miyim, test için adetimin geçmesini bekliyorum, sizde de bu şekilde olup hamile olduğunuzu öğrendiniz mi?

benim her reglimde farklı bir belirti oluyor valla. o yüzden belirtilere çok güvenmiyorum ben en sağlıklısı reglin gecikmesini bekleyip test yapmak tabii ki. beslenmeniz veya hayatınızdaki değişiklikler, stres düzeyiniz bile belirtileri ve regli değiştirebiliyor maalesef. erken gebelik testleri var reglden 5-6 gün önceye kadar doğru sonuç verebilen testler biraz pahalılar ama çok sabırsızlanıyorsan onları deneyebilirsin. ama bence en azından bir 4 gün daha bekle öyle bir test yap negatif test görüp kendini üzmemen adına. inşallah istediğin gibi olur 🙏🏻

Benim de reglim 2 gün gecikti. Test yapmaya çekiniyorum, çok mu aceleci davranıyorum diye düşünüyorum. Resmen regl sancılarımı birebir yaşıyorum şu anda. Ama gelen giden bişey yok. Ocak ve Şubat aylarında günü gününe olmuştum ama bu ay 2 güncük gecikme bile hemen düşündürüyor insanı :)

Daha önce bir kimyasal gebelik geçirdim onda da aynılarını yaşadım idrarda ve kanda pozitif çıktı ama daha sonra değer düştü. Ben o zaman reglime 3 gün varken erken gebelik testi ile öğrenmiştim. Varsa mutlaka çıkıyor.

Valla sizi tebrik ediyorum iyi dayanıyorsunuz test yapmamaya 😂😂
Ya işte geçen sefer çok telaşlı davrandım daha regl olmadan hemen test yaptım öğrendim. Erken öğrenmek de çok iyi bişey mi bilemiyorum ki. Bir de şimdi yaparım çıkmazsa bunun bir alışkanlığa dönmesini de istemiyorum. 2 gün normal gibi gecikme için arkadaşlarımda öyle söyledi biraz daha bekle diyorlar. Ama tabii sabahtan beri burda yazılan şeyleri okuyorum. Aklımdan çıkaramıyor da insan :KK70:

Ya işte geçen sefer çok telaşlı davrandım daha regl olmadan hemen test yaptım öğrendim. Erken öğrenmek de çok iyi bişey mi bilemiyorum ki. Bir de şimdi yaparım çıkmazsa bunun bir alışkanlığa dönmesini de istemiyorum. 2 gün normal gibi gecikme için arkadaşlarımda öyle söyledi biraz daha bekle diyorlar. Ama tabii sabahtan beri burda yazılan şeyleri okuyorum. Aklımdan çıkaramıyor da insan :KK70:
Ben 6 gün önce öğrendim hamile olduğumu o yüzden şaşırıyorum valla. Yani benimki çok erken tabi de bunun kimyasalı var dış gebeliği var ne biliyim bir sürü istenen ya da istenmeyen ihtimal var. Ben işimi şansa bırakmayan biriyim 🙈🙈

Ben 6 gün önce öğrendim hamile olduğumu o yüzden şaşırıyorum valla. Yani benimki çok erken tabi de bunun kimyasalı var dış gebeliği var ne biliyim bir sürü istenen ya da istenmeyen ihtimal var. Ben işimi şansa bırakmayan biriyim 🙈🙈
ahahah tebrik ederim.

Şu anda hamile misiniz?

Çok sevindim ya. İnşallah doğumunuzda çok sağlıklı geçer, kucağınıza alıp kocaman sarılırsınız :)

Peki hamile biri olarak ne diyorsunuz benim durumuma, siz tecrübelisiniz şimdi :)

Bu regl sancılarını çektiniz mi sizde, oldum olucam gibi hissediyorum. Onun dışında öyle aa evet şu var diyebileceğim bir belirtim yok açıkçası göğüs hassasiyetim var ama o her regl dönemi oluyor zaten.

Çok sevindim ya. İnşallah doğumunuzda çok sağlıklı geçer, kucağınıza alıp kocaman sarılırsınız :)

Peki hamile biri olarak ne diyorsunuz benim durumuma, siz tecrübelisiniz şimdi :)

Bu regl sancılarını çektiniz mi sizde, oldum olucam gibi hissediyorum. Onun dışında öyle aa evet şu var diyebileceğim bir belirtim yok açıkçası göğüs hassasiyetim var ama o her regl dönemi oluyor zaten.

Merhaba arkadaşlar, yarın adet günüm normalde adetime 1 hafta kala adet belirtilerim başlardı göğüste hassasiyet özellikle ama hiçbir belirti yok bir gündür bel ağrısı var sadece sizce hamile miyim, test için adetimin geçmesini bekliyorum, sizde de bu şekilde olup hamile olduğunuzu öğrendiniz mi?
Bende aynı durumdayım her ay muhakkak regl belirtisi olarak göğüslerim acayip ağrır kasıklarim sadece regl zamanı ağrır ama bu ay asla göğüs ağrısı yok sıfır normalde asla gofuslerime dokunamazdim bu ay hiç sıfır ağrı ama bel ve sırt ağrım felaket beni çok zorluyo bide kasıklarımda agriyo normalde regl den önce hiç ağrımaz çok değişik yumurtlamanın 10 cu günü test yaptım negatif bilmiyorim artık nolcak cuma regl günüm ama bu ay geçte olabilirim diğer haftayada sarkabilir

Göğüs ağrım oldu benim hiç olmaz normalde. Bi de içine doğdu sanırım 😅 haaa Bi de deli dehşet mide yanması vardı

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim 😍🤗Benim de kasık ağrılarım oluyordu ama gecikmeyi beklemediğim için tam o zamana mı gelmişti kasık ağrılarım onu hatırlamıyorum. Hemen test yapmalısıııın 😂

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim 😍🤗Benim de kasık ağrılarım oluyordu ama gecikmeyi beklemediğim için tam o zamana mı gelmişti kasık ağrılarım onu hatırlamıyorum. Hemen test yapmalısıııın 😂
ayyy hala olmadım. bel ağrısı devam ediyor hala her an olacak gibiyim. Ama akşam eve giderken test alıp yapacağım. Bakalımmmm neler olacak

IMG_5900.jpeg
şimdi yaptım 🥹

Yaa tebrik ederimm❤️❤️❤️❤️❤️ Allah banada nasip etsin..geçen ay aynı sizin belirtileriniz gibi belirtiler yaşadım ve test yaptım silik çizgi çıktı 2gün sonra regl oldum...kimyasal gebelikmiş. O yüzden sizde hemen doktora gidin inşallah çok sağlıklı bir hamiş olursunuz ve sağlıklı bebeğiniz olur inşallah❤️❤️ kendinize dikkat edin❤️

Yaa tebrik ederimm❤️❤️❤️❤️❤️ Allah banada nasip etsin..geçen ay aynı sizin belirtileriniz gibi belirtiler yaşadım ve test yaptım silik çizgi çıktı 2gün sonra regl oldum...kimyasal gebelikmiş. O yüzden sizde hemen doktora gidin inşallah çok sağlıklı bir hamiş olursunuz ve sağlıklı bebeğiniz olur inşallah❤️❤️ kendinize dikkat edin❤️
Ya bende 4 5 ay önce yaşadım kimyasal gebelik inşallah bu kez sorun yoktur. Çok korkuyorum. Tedirginim 🥲
İnşallah allah size de isteyen herkese de nasip etsin

X