Sizce hamilemiyim ?

Kizlar bat gunune 7 gün var.
Dün sol kasigim ağrımaya başladı.
Bu akşam kasıklarım ve hafif karnım ağrıyor.
Şimdi hamileliğe yormak istemiyorum sonuç hüsran olur diye ama düşünmeden edemiyorum.
Normalde bu kadar erken biyerim ağrımaz.cok aç hissediyorum kendimi biseyler yiyip duruyorum.
Midem de hem boş hem bulanıyor.
Eğer gebelik olmuşsa 6 gün önce olmuş olur.bu belirtiler yerleşme falan olabilir mi bı fikir alayım dedim.

Sonucum cikti <2 yaziyor cok üzgünüm bu ayda olmadi 🥺
Canım daha adete beş gün var dedin bekle adetin gecikirse evde gebelik testi yap pozitif çıkarsa tekrar kan ver bunu umutlan için söylemiyorum ben oğluma hamileyken adetten 3 gün önce negatif çıkmıştı adetim 4 gün gecikti tekrar kan verdim pozitif çıktı

Canım daha adete beş gün var dedin bekle adetin gecikirse evde gebelik testi yap pozitif çıkarsa tekrar kan ver bunu umutlan için söylemiyorum ben oğluma hamileyken adetten 3 gün önce negatif çıkmıştı adetim 4 gün gecikti tekrar kan verdim pozitif çıktı
Canimm kan mi negatif cikmisti

Kizlar bat gunune 7 gün var.
Dün sol kasigim ağrımaya başladı.
Bu akşam kasıklarım ve hafif karnım ağrıyor.
Şimdi hamileliğe yormak istemiyorum sonuç hüsran olur diye ama düşünmeden edemiyorum.
Normalde bu kadar erken biyerim ağrımaz.cok aç hissediyorum kendimi biseyler yiyip duruyorum.
Midem de hem boş hem bulanıyor.
Eğer gebelik olmuşsa 6 gün önce olmuş olur.bu belirtiler yerleşme falan olabilir mi bı fikir alayım dedim.
Bende de benzer durumlar var gelişmelerden beni haberdar eder misiniz

Bende de benzer durumlar var gelişmelerden beni haberdar eder misiniz
Şuan bat gunune 5 gün var.kasik ağrım hafifledi benim.ama hala acım.cok yemege ve su tüketmeye başladım.
Yorgunluk hissi var başka bişey yok benim ama bekliyorum bakalım.
Sizin nasıl durumunuz var acaba.

X