Sizce hangisi güzel hangisini beğenirsiniz

akcayaselinn

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
116
-34
31
Merhaba kızlar,

Abim nişanlısına doğum günü hediyesi alacak. Daha önce nişanlısı İtalyan ezmeleri beğendiğini söylemiş. Birde onun balık sırtı modeli olanları var. Bunları kullanan memnun kalan var mı aramızda? Bir arkadaşıma sordum İtalyan ezmeler hassas oluyor yatarken falan takarsa çabuk kırılır dedi. Abimin beğendiği iki modeli atıyorum fikirlerinizi merak ediyorum.
1703152358227.jpeg

1703152269743.jpeg

Merhaba kızlar,

Abim nişanlısına doğum günü hediyesi alacak. Daha önce nişanlısı İtalyan ezmeleri beğendiğini söylemiş. Birde onun balık sırtı modeli olanları var. Bunları kullanan memnun kalan var mı aramızda? Bir arkadaşıma sordum İtalyan ezmeler hassas oluyor yatarken falan takarsa çabuk kırılır dedi. Abimin beğendiği iki modeli atıyorum fikirlerinizi merak ediyorum.
Eki Görüntüle 3355934
Eki Görüntüle 3355932

Eklentiler

• IMG_1843.jpeg
    IMG_1843.jpeg
    104,7 KB · Görüntüleme: 81
Merhaba kızlar,

Eki Görüntüle 3355934
Eki Görüntüle 3355932
İkisini de beğeniyorum ama 2.daha güzel. Abiniz alırsa güncel fiyat yazar mısınız merak ettim bakayım afsffsf😂😂

X