sizce hangisi güzel ve kalıcı

duygutekin1336

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
130
15
26
gel gelelim biraz da temizlik konusuna ben çamaşırlar konusun da çok hassasım çok güzel koksun isterim hep yumoşun amberi kullaniyordum 88 tl olmuş bitti daha almadim bimin bu yumuşatıcıları var fiyatıda uygun sonucta her yumuşatıcı aynı diye düşünüyorum sadece markaya para veriyoz siz resimde hangisini kullanıyorsunuz kullananlar yorumlar da buluşalım

IMG_20230816_172937.jpg

gel gelelim biraz da temizlik konusuna ben çamaşırlar konusun da çok hassasım çok güzel koksun isterim hep yumoşun amberi kullaniyordum 88 tl olmuş bitti daha almadim bimin bu yumuşatıcıları var fiyatıda uygun sonucta her yumuşatıcı aynı diye düşünüyorum sadece markaya para veriyoz siz resimde hangisini kullanıyorsunuz kullananlar yorumlar da buluşalım

Eki Görüntüle 3287588
lilyum mavi yumoş kullanıyorum şu an. ondan önce de abc parfümia moru kullanıyodum. aman allahım böyle muhteşem bir koku yok. insanlar parfüm sanıp soruyorlardı. hem çok ama çok kalıcı hem de gerçekten parfüm gibi 👍🏻

Bende envai çeşit yumoş ve deterjan denemiş biri olarak. Görsellerden sectiklerim;
Yumoş mavi
Bulut Beyaz
ABC Pembe diyorum

X