İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sizce Hangisi kizlar

Memeleri ağzından çıkacak kadar yukarıya kaldırmanın ne anlamı var? Çok rahatsız görünüyor bunlar.

Ben hala normal sütyen takmaya bile alışamamışken insanların bunları takabilir olması haksızlık yav.

Illa renk seçimi istiyorsanız siyah ve ten rengi genel kullanım için güzel olur. Ama ben olsam renkli olanı alırdım kırmızımsı bir renk var ya onu.

Memeleri ağzından çıkacak kadar yukarıya kaldırmanın ne anlamı var? Çok rahatsız görünüyor bunlar.

Ben hala normal sütyen takmaya bile alışamamışken insanların bunları takabilir olması haksızlık yav.

Illa renk seçimi istiyorsanız siyah ve ten rengi genel kullanım için güzel olur. Ama ben olsam renkli olanı alırdım kırmızımsı bir renk var ya onu.

olsada kaldirak keske.)

Sen

Sen sadece kocan yada sevgilin aldattiginda yaz,yada komsunun kedisine falan kizdiginda..hey allam ya

Mune'den:

3-Burası Bir Derdim Var bölümüdür, canınızın sıkıldığı, üzüldüğünüz, dertlendiğiniz ve çare aradığınız her konuyu buraya açabilirsiniz fakat "saçımı ne renk boyamalıyım, karamel mi fındık kabuğu mu?(resimli), arkadaşımın kuzeninin amcasının kızının görümcesinin düğününde abiye giyeceğim sizce hangisi(resimli), orta sehpa mı konsol mu acaba hangisini alayım karar veremedim, koltuk altı kıllarım, kaşımı nerde aldırayım, gebe miyim test yaptım baksanıza, Küçükbakkalköy'de kuaför önerisi vs vs bölümle alakası olmayan konular açılması yasaktır, açan üye bilmeden bir sefer açmışsa taşınır ama her aklına geleni bu bölüme açmayı adet haline getirmişse bölümle ilgisiz konusu kapatılır, ısrarcı olursa ceza alır. Hele bu bölüm daha çok okunuyor deyip diş taşını bile buraya yazanlara hiç af yok.

Siyah ilk tercihim olurdu da; Ten rengı beyaz ve benzerı bır sey gıyeceksenız ıcıne gıyebılırsınız..

ne kadar yukarı kaldırırlarsa erkeklerin gözünde o kadar seksi oluyorlar canım
popoyu kaldıran camasırlar bile var:KK45::KK45:

derdiniz çok büyükmiş cidden
Allah yardımcınız olsun :KK47:

X