Sizce ikisi de kuruma çizgisi mi

Ozgess_

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
120
-26
29
Merhaba bugün adet olmam gereken gün bundan 4 gün önce prodoctor test yaptım hemen çıkmadı 3 4 saat sonra silik çizgi çıktı aradan 2 gün geçti bu defa miratech test yaptım yine aynı şekilde bi kaç saat sonra yine silik çizgi çıktı sizce ikisi de kuruma çizgisi mi lütfen yardımcı olun. İlk foto prodoctor ikincisi miratech

Eklentiler

• IMG_9984.jpeg
    IMG_9984.jpeg
    97 KB · Görüntüleme: 298
  • IMG_9983.jpeg
    IMG_9983.jpeg
    121,3 KB · Görüntüleme: 350
Merhaba bugün adet olmam gereken gün bundan 4 gün önce prodoctor test yaptım hemen çıkmadı 3 4 saat sonra silik çizgi çıktı aradan 2 gün geçti bu defa miratech test yaptım yine aynı şekilde bi kaç saat sonra yine silik çizgi çıktı sizce ikisi de kuruma çizgisi mi lütfen yardımcı olun. İlk foto prodoctor ikincisi miratech
Canım daha çok kuruma çizgisi gibi duruyor genellikte test 10-15 dakika içinde ki sonucu baz al yinede adetin 4-5 gün geçtikten sonra testi tekrarlayabilirsin

Benim de bu şekilde 1 2 saat sonra çıktı ve hamileyim:) bence kan vermelisin muhtemelen gebesin hayırlı olsun:)

Evet, kasıklarım çok ağrıyordu. Bir de göğüs hassasiyetim vardı. Zaten gebelik ile adet belirtileri ilk etapta aynı gibi

Evet, kasıklarım çok ağrıyordu. Bir de göğüs hassasiyetim vardı. Zaten gebelik ile adet belirtileri ilk etapta aynı gibi
Çok tebrik ederim😍 benim de 3/4 gün var iki erken gebelik testi 15/20 dk sonra böyle çıktı ama her an adet olacak gibiyim ..

Eklentiler

• 3D854D8E-8472-41B8-B426-3539D33EFFD8.jpeg
    3D854D8E-8472-41B8-B426-3539D33EFFD8.jpeg
    129,8 KB · Görüntüleme: 326
Çok tebrik ederim😍 benim de 3/4 gün var iki erken gebelik testi 15/20 dk sonra böyle çıktı ama her an adet olacak gibiyim ..
Çok teşekkür ederimm😍 ikisinde de çizgi görüyorum ben. Erken olduğu için silik olması çok normal😇 testleri bu sabah mı yaptınız? Adet gününüze kadar testlerle koyulaşma var mı diye kontrol edin bence, daha sonra da kan verip kesinleştirirsiniz inşallahh😇😇😍😍🙏🙏

Çok teşekkür ederimm😍 ikisinde de çizgi görüyorum ben. Erken olduğu için silik olması çok normal😇 testleri bu sabah mı yaptınız? Adet gününüze kadar testlerle koyulaşma var mı diye kontrol edin bence, daha sonra da kan verip kesinleştirirsiniz inşallahh😇😇😍😍🙏🙏
Maalesef koyulaşma değil silikleşme var hatta :KK43:

Eklentiler

• CCF98C8F-AFFA-4B16-8D11-B9D4435FF7E9.jpeg
    CCF98C8F-AFFA-4B16-8D11-B9D4435FF7E9.jpeg
    639,4 KB · Görüntüleme: 280
10 dakikayı geçmemeli sonuç çizgisi. Sonrası aldatıcı olur

Maalesef koyulaşma değil silikleşme var hatta :KK43:
ilk idrarla mı yaptınız? test markası farklı mı birde. Ya ümitlendirmek istemem ama ben testte siliği gördükten sonra günde ikişer defa test yapıyordum. birgün çok barizken diğer gün gözle zor görünen silik çizgi ile karşılaşıyordum. hatta bi bakayım testlere fotosu varsa atayım. Gebelik yoksa testler bembeyaz olur bu zamana kadar yüzlerce test yaptım artımed dışında kuruma çizgisine denk gelmedim. bence kan verin kafanız rahat olsun. İnşşallah vardır <3

3626630b-cdf4-4631-8ddd-26250d3ff022.jpg
bu ilk testim belli bile değil ama çoook silik çizgi var.
Diğer fotoda ilk yaptığım en üstteki renginden de belli. diğerini ertesi gün sabah, diğerini de akşam yaptım. bariz siliklik vardı. gittim kan verdim çok şükür gebeymişim. aklınızda kalmasın bi kan verin bence:)

Eklentiler

• test.jpg
    test.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 266
Eki Görüntüle 3353304 bu ilk testim belli bile değil ama çoook silik çizgi var.
Diğer fotoda ilk yaptığım en üstteki renginden de belli. diğerini ertesi gün sabah, diğerini de akşam yaptım. bariz siliklik vardı. gittim kan verdim çok şükür gebeymişim. aklınızda kalmasın bi kan verin bence:)
Bunlar çok belli testler böyle görsem hemen giderim :)) ama çokta fena bel ağrım var geldim gelicem diyor.. çok naziksiniz çok teşekkür ederim gerçekten inşallah sağlıkla bebişinizi kucağınıza alırsınız 🤲

Bunlar çok belli testler böyle görsem hemen giderim :)) ama çokta fena bel ağrım var geldim gelicem diyor.. çok naziksiniz çok teşekkür ederim gerçekten inşallah sağlıkla bebişinizi kucağınıza alırsınız 🤲
İnşallahh, Rabbim tüm isteyenlere versin... Siz de inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız <3 <3

Bu belli olmayan testi ne zaman yaptınız acaba adetiniz geçmiş miydi

Merhaba kaset olandaki çizgi kaç dk sonra çıktı acaba

Merhaba kaset olandaki çizgi kaç dk sonra çıktı acaba
Ben yaptıktan iki saat sonra filan görmüştüm. Kuruma çizgisi gri oluyor. Ya da ortası bomboş beyaz oluyor. Gebelik çizgisi soluk pembe oluyor. Eğer silik çizgi gördüyseniz buna göre değerlendirebilirsiniz🙏

Ben geçen ay kimyasal geçirdim ama kimyasal üstüne regli olmadım hic regli olmadan hamile kalmış olabilirmiyim

Eklentiler

• IMG_20240109_174206.jpg
    IMG_20240109_174206.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 120
X