Sizce konuşmayı kesmeli miyim?

busekarakan98

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
438
272
2 aydır biriyle konuşuyorum aileler tanışıyor çok eskiden beni de ailesi görmüştü onlar konuşsunlar bi demişlerdi öyle konuşmaya başladık ama farklı şehirlerdeyiz. Başlarda konuşurken hep geç yazıyordu sonra ben muhabbeti kestim bi süre konuşmadık tekrar yazdı söyledim bende konuşmak istemediğini düşündüm dedim konuştuk hallettik o zaman kapattım konuyu. Şimdi 2 gündür yine bi tuhaf bugün söyledim artık konuşmak istemiyorsan rahatsız etmeyeyim dedim yok evde iş yapıyorum yoruldum dedi konuşmak istemiyosun gibi dedim yok hafta sonu evde temizlik falan yapıyorum ondan bakamadım dedi, anlamadım sizce ne yapmalıyım?
İstemiyosan istemiyorum de yani yedekte mi tutuyor çözemedim ama bakıyorum wpde benle konuşurken giriyor çok girmiyor öyle wpye falan. Ay bi akıl verin bana lütfen ne yapayım?

2 aydır biriyle konuşuyorum aileler tanışıyor çok eskiden beni de ailesi görmüştü onlar konuşsunlar bi demişlerdi öyle konuşmaya başladık ama farklı şehirlerdeyiz. Başlarda konuşurken hep geç yazıyordu sonra ben muhabbeti kestim bi süre konuşmadık tekrar yazdı söyledim bende konuşmak istemediğini düşündüm dedim konuştuk hallettik o zaman kapattım konuyu. Şimdi 2 gündür yine bi tuhaf bugün söyledim artık konuşmak istemiyorsan rahatsız etmeyeyim dedim yok evde iş yapıyorum yoruldum dedi konuşmak istemiyosun gibi dedim yok hafta sonu evde temizlik falan yapıyorum ondan bakamadım dedi, anlamadım sizce ne yapmalıyım?
İstemiyosan istemiyorum de yani yedekte mi tutuyor çözemedim ama bakıyorum wpde benle konuşurken giriyor çok girmiyor öyle wpye falan. Ay bi akıl verin bana lütfen ne yapayım?
Ay şimdiden böyleyse gıcık olurum kendini ağırdan satan erkeklere sende ona geç yaz onun davrandığı gibi davran baktın uzaklaşıyor ver yolu

Cok uzun saatler sonra mi donuyor mesajiniza? Belki yazismayi sevmiyordur mesajlasmak yerine arayip konusmayi deneyin.

İstemiyorum demesine gerek yok illa. Arada aileler var diye olumsuz bir şey diyemiyordur belki. Siz karşı tarafın istekli olmadığını kabul edip, tamamen kesin iletişimi.
İlk o yüzden iletişimi kestim zaten aileler var diye bişey diyemiyo sanırım diye düşündüm direkt kestim yazmadım soranlara da aysu yazmadı desin diye sıkıntı yoktu benim için. Bi hafta sonra tekrar yazdı uzak kaldık falan diye o zamandan sonra iyiydik şimdi iki gündür bi tuhaf yine

İstemiyor. Ben de ayıp olmasın diye gönülsüzce iletişimi sürdürdüklerime böyle yapıyorum çünkü.

Bence sen arkadaş kalalım diye bir mesaj atıp sonlandır. Belli ki o bitiremiyor.

Bence herif mesajlaşmayı sevmiyor. Ben ilgisi yok veya mecburen konuşuyor gibi düşünmedim. Bazıları cidden böyle. Bu şekilde iletişim senin hoşuna gitmiyorsa yol ver gitsin.

İstemiyor. Ben de ayıp olmasın diye gönülsüzce iletişimi sürdürdüklerime böyle yapıyorum çünkü.

Bence sen arkadaş kalalım diye bir mesaj atıp sonlandır. Belli ki o bitiremiyor.
Bitirmiştim ben zaten tekrar o yazdı. Bişey yoktu 2 haftadır iyiydik 2 gündür gene bi tuhaf ay çekilcek gibi değil mesaj bile atmam direk engelleyesim var

Bence herif mesajlaşmayı sevmiyor. Ben ilgisi yok veya mecburen konuşuyor gibi düşünmedim. Bazıları cidden böyle. Bu şekilde iletişim senin hoşuna gitmiyorsa yol ver gitsin.
Başından beri böyle hep geç yazar sonradan böyle olmadı ilk beni ekledi sosyal medyada hatta ben istemedim sildim tekrar ekledi falan, muhabbeti kestim gene yazdı. Bi problem var ama çözemiyorum bakıcam bi iki gün daha annemle konuşup karar vericem

değişiyor 30-40 dk da bi yazıyor anlayamadım bazen 2-3 saati buluyor
mesajlaşırken bu süreler benim için normal çünkü zırt pırt yazışan biri değilimdir
hele ki gün içinde çalışıyorken mesajla muhabbet kurmam zor oluyor
yazışmayı sevmiyor yada sizinle yazışmayı sevmiyor

öyle yada böyle msja dönme süresinden rahatsız oluyorsam bunu dile getirmek yerine
bende karşımdakine aynı tarifeyi uyguluyorum
3 saat sonra döndüyse bende 3-4 saat sonra dönüyorum mesela
siz de böyle yapabilirsiniz

mesajlaşırken bu süreler benim için normal çünkü zırt pırt yazışan biri değilimdir
hele ki gün içinde çalışıyorken mesajla muhabbet kurmam zor oluyor
yazışmayı sevmiyor yada sizinle yazışmayı sevmiyor

öyle yada böyle msja dönme süresinden rahatsız oluyorsam bunu dile getirmek yerine
bende karşımdakine aynı tarifeyi uyguluyorum
3 saat sonra döndüyse bende 3-4 saat sonra dönüyorum mesela
siz de böyle yapabilirsiniz
Ben elimden geleni yaptım zaten, dediğiniz gibi de yaptım muhabbeti kestiğimde oldu. bugün de bi bakıcam devam ederse direkt kesicem muhabbeti

Yakın zamanda buluşma planı olmayan ilişkiler pek devam edemiyor.ışık yoksa boşver gitsin.ya da cevap ver beklentisiz bir şekilde.ne olacak ki.

Başından beri böyle hep geç yazar sonradan böyle olmadı ilk beni ekledi sosyal medyada hatta ben istemedim sildim tekrar ekledi falan, muhabbeti kestim gene yazdı. Bi problem var ama çözemiyorum bakıcam bi iki gün daha annemle konuşup karar vericem
Dediğim gibi, bence yazışma stili bu. Uymuyorsa devam etme tabii ki.

X