Sizce nasıl davranmalıyım?

Nemesis18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2010
2
0
K.K da pek aktifliğim yok izleyici konumundayım :)
İlk olarak 18 yaşındayım lise son sınıf.Ortaokul dönemlerinden beri biriyle beraberdik.Çocukluk aşkı gibi bişi yani.Tabi yaşımız büyüdükçe değişmeye başladık.2 kere hiç bi nedenim yokken ayrılmak istediğimi söyleyip bitirmiştik.Yaklaşık 1 yıl önce tekrar başladık bu sefer herşey çok farklı bi şekilde ilerliyordu.Ben hatalarımı farkettiğimi her defasında söyledim.Tabi herkezde olduğu gibi bizdede ilerde şöle yaparız böle yaparız hayalleri vardı.Ben onun ailesiyle o da benim ailemle tanışmıştı.Böle gayet güzel ilerlerken birden araya soğukluk girdi.Benim üniversite sınavımı dert etmeye başladı,sınavın bitene kadar konuşmamayı bile düşündüm ben dedi.Bu sorunları hallettik sanarken yalnız kalmak istiyorum dedi ve ayrıldık 2 ay önce.Ama malesef ikimizinde arkaşları hep ortak kuzeniyle aynı sınıftayız düşünün artık o yüzden uzaklaşmak mümkün olmadı.2 ay zor geçti tabi bi yandan derslere yoğunlaşmaya çalıştım pek başarılı olamadım gerçi.Arada çok laflar döndü benim söylemediğim şeyler ona söylemişim gibi iletildi.Herneyse işte bayramın 2.günü onun yakın arkadaşlarıyla beraber dışarı çıktık sonra o arkadaşını aradı öğrendi benimde onların yanında olduğumu akşam eve dönerken tekrar aradı hala berabermisiniz diye evet diyincede bende Büşraya ilk tanışırken kanka kanka demiştim sizde öle yapıyosunuz,ben bile onun yanında o kadar duramadım değerinizi bilin.Bundan sonra bizim tekrar barışmamız olmaz o beni oyuncak etti dedi.Bende dayanamadım derdin neyse bana anlat araya insanları katma dedim aynı lafları banada söyledi sen beni oyuncak ettin yeter artık ne istiyosun benden tarzı bişiler dedi bende tamam o zaman bundan sonra ne ben arar sorarım ne de sen dedim ve tamamen bitirdik muhabbetimizi.Ama canımın ne yaparsa acıcağını çok iyi bilen birisi.Son olarakta perşembe günü o malum siteden karmaşık ilişkisi var gibi bişi yaptı tabi görenler haber verdiler bana.Hiç bi tepki göstermedim yolu açık olsun dedim herkeze.Geçmişte o bizim ayrı olduğumuz dönemde herhangi bi kızla konuşsa hemen mesaj atardım kızardım.Bu sefer tepki vermedim oda şaşırmıştır herhalde.Çok uzattım farkındayım :KK9:
Son bombasıda şöle oldu; 2 yıl önce çok beğendik diye swatch tarih ayarlamalı yüzük almıştık.Dün ortak bi arkadaşımıza Büşra'dan yüzüğü iste demiş.Çocukta git kendin al demiş ve kapatmış.Nedense pek bi üzüntü yaşamadım kendi kendime sürekli sen bu kadar mı düştün diyip durdum.Bugünde kendi numarasından aradı ama konuşan başka biri işte x abim yüzüğü istiyor sen biriyle yollarsın bende dedim gelip kendi alıyorsa alsın kimseyle bişi yollamamdedim.Onun en yakın arkadaşları bile arayıp yüzü varsa gelsin kendi alsın napıcakmış o yüzüğü yüzsüz dediler. Yani durum bu. Şuan ayrıldık işte bidaha barışamıcaz gibi bi üzüntü kalmadı içimde sadece ona üzülüyorum amacını anlamaya çalışıyorum.Acaba o kadar yıl ben mi çok yanlış tanıdım onu.
Sizce bundan sonrasında nasıl davranmalıyım?

benim anlamadığım yüzüğü neden bu kadar çok istiyor sonuçta siz beraber almışsınız yüzüğü beğenmişsiniz..
senden yüzüğü alıpta başkasına mı takıcak o aynı yüzüğü ben olsam asla kabul etmezdim..
ilişkiniz bitse bile yüzüğü neden geri istiyor bence ayıp etmiş bir erkek olarak..
ben senin yerinde olsam ne yapardım çağırırdım onu bir yere yüzüne iki okkalı laf söyleyip elinede yüzüğü verip hiç arkama bakmadan dönerdim...

benim anlamadığım yüzüğü neden bu kadar çok istiyor sonuçta siz beraber almışsınız yüzüğü beğenmişsiniz..
senden yüzüğü alıpta başkasına mı takıcak o aynı yüzüğü ben olsam asla kabul etmezdim..
ilişkiniz bitse bile yüzüğü neden geri istiyor bence ayıp etmiş bir erkek olarak..
ben senin yerinde olsam ne yapardım çağırırdım onu bir yere yüzüne iki okkalı laf söyleyip elinede yüzüğü verip hiç arkama bakmadan dönerdim...

Bende onu anlamıyorum zaten başkasına takıcak desem diğeri kabul edip takıcak mı bide onu.
Aslında bende yüzyüze gelip öle lafları saymak istiyorum bi yandan da görmek istemiyorum direk yüzüğü yollamak istiyorum.

cnm direk yüzüğü yolllama eğer öyle yaparsan bilki amacına ulaşmıştır zaten nemesis arkadasımında dediğim gibi çağır söyle içinde ne varsa yüzğüde suratına at çok ayıp bişey yapmış zaten yüüzğü istemekle

bence seni üzmek için yapıyor.bir nevide intikam almak için canını yakmak için böyle küçük oyunlara başvuruyor.aman onun yüzüğüne mi kaldın hem Allah Allah:)bence de iyi yapmışsın cesareti varsa çıksın karşına, istesin.bence o çocuk ne yapsa da ne etse de yaşanılan şeyleri unutamamış anladığım kadarıyla hala sana karşı hisleri olabilir.değilse ayrıldığınız halde neden seninle bu kadar uğraşsın ki.şuanda çocuğun tek sorunu senin mutlu olduğunu görmek dışarıda falan geziyorsun diye onda hazımsızlık yaratmış bu durum galiba:):):)o iyi etmişsin vallahi helal olsun.umursamaz davran onu görmezden gel hatta arar sorarsa cevap bile verme.sessizlik her şeyden daha beterdir:):):)hakkında hayırlısı olur inş canım:)

X