Sizce ne demek istemiş ?

Valla bu gün o benim için bu kadar fedakarlık yapıyor dur ben de yarın onla birlikte olayım kafasına alistiriyor bir yandan bir yandan da aldattiysa napabilirim kızım ihtiyaç bu, yok ağrı oldu vs vs bı dolu safsatayla kandıracak ki yok öyle bişey bu arada, erkek için ihtiyacsa kadın için de ihtiyaç, kadın duruyorsa erkek de durur, kendi eli ne güne duruyor 😂😂

Oo bı de evlilik var anam bu kadın hamile kalınca 9 ay nasıl duracakmis mesela bu sozde ihtiyacla?

Valla bu gün o benim için bu kadar fedakarlık yapıyor dur ben de yarın onla birlikte olayım kafasına alistiriyor bir yandan bir yandan da aldattiysa napabilirim kızım ihtiyaç bu, yok ağrı oldu vs vs bı dolu safsatayla kandıracak ki yok öyle bişey bu arada, erkek için ihtiyacsa kadın için de ihtiyaç, kadın duruyorsa erkek de durur, kendi eli ne güne duruyor 😂😂

Oo bı de evlilik var anam bu kadın hamile kalınca 9 ay nasıl duracakmis mesela bu sozde ihtiyacla?
İçim daraldı cidden

İnşallah ayrılmayı becerebilir. Bi arkadaşım böyle manipüle edildiği çocuğun her toksik hareketini iyiye yorduğu ilişkisini evliliğe taşıdı ve hayatı cehennem oldu resmen 😔
Benim ilk sevgilim böyleydi askerdeydi sürekli bmyle seyler söylüyordu sonra baktım gelmis izine ondan sonra aradan yıllar gecti facebook hesabından arkadasına mesaj atmıs iste geldim izne para atar mısın görüscem falan beynimden vurulmuşa dönmüştüm 😥

Merhaba eski konumu bilenler bilir aşırı toksik ve manipülatif bir insandan kurtulmuştum.
Şimdi arkadaşımın bir ilişkisi var ve resmen benim eskisinin yan çarı. Ama kendisine bunu anlatamıyorum abarttığını düşünüyor. En son bir olay anlattı ve bana çok ters geldi. Ve en azından biraz düşünmesini tavsiye ettim ama Abarttığımı düşünüyor. Acaba ben eskisinden etkilendim önyargılı mıyım bilmiyorum. Buraya üye olmadığı için size sormak istedik.
Sevgilisiyle cinsel birliktelik yaşamamışlar ama yaza düğünleri var.çocuk bence Aşırı boşboğaz biri. Çocuğun cinsel hayatı arkadaşımdan önce hareketliymiş. Doğal olarak zorlandığını anlatmış ve “aramız kötüyken ve artık dayanamayacağımı ve biriyle olsam mı diye düşündüm(parayla!!) ama midem almadığı için yapmadım “ gibi salak bir cümle kurmuş arkadaşım bunu seni çok sevdiğim için yapmadım benim için böyle bir şeye katlanmak zor diye anlıyor ve bu saate kadar bunu tartıştık buyurun hanımlar yoruma

Düzenleme..
kızlar bu kız beni bile ikna edecekmiş neredeyse yorumlarınızı okuyunca evet ya doğru demişim dedim peki ben nasıl yardımcı olmalıyım sizce gerçekten yakın arkadaşım yani seviyor nişan oldu sırf bunun için ayrıl da diyemem ama çocuğa hiç güvenmiyorum
Assssssla ASLAAAA mudahale etmeyin. Evlilik yasina gelmis koca insanlar. Kimse sizden akil istemiyorsa aklin vermeyin. Herkes kendi kararlarini yasar kotu olan siz olursunuz.

Bir yerden sonra da salmak lazım. Ne yapabilirsin ki. Sonuçta kendi düşen ağlamaz
Öyle de yakınım olduğu için maalesef ağlayınca beraber ağlıyoruz
Benim ilk sevgilim böyleydi askerdeydi sürekli bmyle seyler söylüyordu sonra baktım gelmis izine ondan sonra aradan yıllar gecti facebook

arkadasına mesaj atmıs iste geldim izne para atar mısın görüscem falan beynimden vurulmuşa dönmüştüm 😥
Ay bunları hep yanlışlıkla akıntılarım cıkamıyorum , umarım varsa gözünün önüne düşer yani diğer türlü zor

Benim ilk sevgilim böyleydi askerdeydi sürekli bmyle seyler söylüyordu sonra baktım gelmis izine ondan sonra aradan yıllar gecti facebook hesabından arkadasına mesaj atmıs iste geldim izne para atar mısın görüscem falan beynimden vurulmuşa dönmüştüm 😥
+ izne cıkabilmek icin kolunu demirle arkadasına kırdırmıs nasıl bir a*salaklıksa 😆

Bir musibet bin nasihat hesabı boşver ne uğraşacan Allah aşkına. Yaşasın görsün. Böyle bir adama inanan biri kimsenin lafını dinlemez zaten. Bazı şeyler yaşanılarak öğrenilir 🤷🏻‍♀️

Bir musibet bin nasihat hesabı boşver ne uğraşacan Allah aşkına. Yaşasın görsün. Böyle bir adama inanan biri kimsenin lafını dinlemez zaten. Bazı şeyler yaşanılarak öğrenilir 🤷🏻‍♀️
Yani en azından uyardım 🤷‍♀️ adam cidden kötü niyetle mi demiştir şaka olma ihtimali vardır diyeceğim de şaka ihtimali de çok salakça

Yani en azından uyardım 🤷‍♀️ adam cidden kötü niyetle mi demiştir şaka olma ihtimali vardır diyeceğim de şaka ihtimali de çok salakça
Arkadaşların dediği gibi kötü niyetli demiştir.Velev ki espri(?) olsa o da şey manasına gelir.Bak ben dayanamıyorum,yaza kadar bekleyemem,benim ihtiyaçlarım var,birlikte olalım 😕

X