Sizce ne yapmalıyım?

Benim adım soyadım yazmıyor hesabımda ama yine de oradan da yazabilirdi tabii. Ama instagramda kendimi paylaştığım fotoğraflarımı da beğendi.

Sosyal medyada arkadaş gönderilerini, "beğenmezsem ayıp olur vb" diye beğenip; paylaşımın içeriğine dahi bakmayan insanlar da var. Beğenilere çok fazla anlam yüklemeyin.

34 yaşında yetişkin bir adam, bir kadından hoşlanıyorsa bunu söyleyebilir. Siz ilginizi açık bir şekilde göstermiş, adamı Instagram'dan bulup eklemiş, yetmemiş memlekete gidince adama ( her anlamda ) yazmış, "Olsaydın köpeğimle tanışmanı çok isterdim" diye zarf atmışsınız. Adamın size ilgisi olsa; sizce de bir adım atmaz mıydı ?

Merhaba şimdi sizlere bi akıl danışmak istiyorum. Twitterdan beni takip edip paylaştığım twitleri beğenen bir bey vardı. Başlarda önemsemedim. Ama sonra dikkatimi çekti. Dikkatimi çekmesinin sebebi şu kendisi sokak canlarıyla çok ilgili. Ben de öyleyim. Her neyse cesaret edip tanışmak için adını soyadını instadan arayıp hesabını buldum ve ekledim…

Sonra mesaj attım kendimi tanıttım falan gayet güzel konuştuk hayvanlardan yaşadığımız şehirlerden hatta hemşeri çıktık. Ben öğretmenim o ise polismiş.

Ancak konuşma bi noktada tıkandı ben o devam ettirsin diye düşünüp gülücük attığı bi mesaja sadece like attım. Ama o hiçbir şey yazmadı :KK43:

Yaklaşık iki hafta sonra ben memlekete gittim. Orada olduğumu belli eden bir fotoğraf paylaştım onu beğendi. Ben de böyle aşkın ızdırabını diyerek tekrar mesaj attım. Konuştuk tatilde misin falan sordu. Ama kendisi başka bi şehirdeydi. Olsaydın köpeğimle tanışmanı isterdim dedim ben de çok isterdim dedi… Sonra bi reels attım komik bi şey söyledi ben de güldüm sadece o da beğendi ve yine konuşmamız bitti.

Diyeceksiniz ki eeeee ne yani bu? Bence de ne bu? Sonra yine bikaç twitimi beğendi bugün bi hikayeme alkış emojisi attı. Ama bunlar hep benim baktığım hayvanlarla ilgili şeylerdi. Velhasıl kelam ben bu adamı daha yakından tanımak istiyorum. O da istemiyor gibi değil ama konuşma hep bi kaldı. Ben o gelsin istedim belki o benden bekledi. Bilmiyorum. 34 yaşında. Belki onu eklemem yazmam falan çocukça geldi. Ya da beni böyle herkese yazan ekleyen bi tip mi sandı bilmiyorum. Ben 27 yaşındayım.

Sizce ne yapmalıyım yani taktım biraz kendisine. Farklı şehirlerde çalışıyoruz ama memleketimiz aynı.
Belki adamın hayatında biri vardır.. Onu iyi anlayıp hareket edin.

Aslında bence sen bu hissi seviyorsun. Açılsan reddedilmekten korkuyorsun ve böyle hoşlanıyormuş hissi hoşuna gidiyor o yüzden sanırım bir şey demek istemiyorsun?
Aslında onu ekledim iki kez mesaj attım hani beğenmenin aksine somut adımlardı. Bunların üstüne daha nasıl açılabilirim onu bilmiyorum. Bu his beni sinir ediyor aksine. Olumsuz olsa tamam böyle demek ki der kabullenirim

Sosyal medyada arkadaş gönderilerini, "beğenmezsem ayıp olur vb" diye beğenip; paylaşımın içeriğine dahi bakmayan insanlar da var. Beğenilere çok fazla anlam yüklemeyin.

34 yaşında yetişkin bir adam, bir kadından hoşlanıyorsa bunu söyleyebilir. Siz ilginizi açık bir şekilde göstermiş, adamı Instagram'dan bulup eklemiş, yetmemiş memlekete gidince adama ( her anlamda ) yazmış, "Olsaydın köpeğimle tanışmanı çok isterdim" diye zarf atmışsınız. Adamın size ilgisi olsa; sizce de bir adım atmaz mıydı ?
O da ben de çok isterdim dedi. :KK43: ben döndükten sonra o memlekete gitti hemen hikaye paylaştı orda olduğunu belli eden. Bu kez yazmadım ben. Ama eklediğimden beri 3-4 kez zaten hikaye paylaştı iki ayda. Öyle çok paylaşım yapmıyor. Twitterda da sadece yardım arayan hayvan hesaplarını paylaşıyor bazen de körpeklerini

Ya yorumlamadım aslında sadece bi sebep arıyorum çünkü merak ediyorum tanımak istiyorum. Belki daha yakından tanısam böyle olmayacağım istemeyeceğim belki ama bu gizem beni böyle yapıyo
Gizemli erkek bana hiç güven vermediği için etkilenmezdim bile o yüzden bilemedim. İllaki konuştuğu vardır yalnız olduğunda düşünmüyorum sevgilisi olmasa bile flörtleştikleri vardır. Belki hayvanları kullanıp kadınlara yürüyor bile olabilir yada ün*formasını bana garip geldi bence net ol ya teklif et yada sil.
En azından ne olduğu ortaya çıkar.

Gizemli erkek bana hiç güven vermediği için etkilenmezdim bile o yüzden bilemedim. İllaki konuştuğu vardır yalnız olduğunda düşünmüyorum sevgilisi olmasa bile flörtleştikleri vardır. Belki hayvanları kullanıp kadınlara yürüyor bile olabilir yada ün*formasını bana garip geldi bence net ol ya teklif et yada sil.
En azından ne olduğu ortaya çıkar.
Ben de net olmadığı için aslında sinir oluyorum. Net bi şey olsa olmayacaksa sileceğim böyle gördükçe merakım artıyor. Ama öyle yürüdüğünü sanmıyorum çünkü ona ben yürümüş oldum. :/

Haklısınız ama böyle düşünmek için bi sebep yoktu en azından somut bir şey. Bilmiyorum evli de olabilir yine de işte bu bilinmezlik beni sinir ediyor. Evli çıksa tamam der geçerim. Bilmemek beni gıcık ediyor

Siz bu adamın medeni halini, evli olmasa da hayatında biri olup olmadığını bilmeden mi yazdınız adama ? :KK57:

Beğenilerden medet umana kadar, adamın her anlamda bekar olup olmadığını öğrenseydiniz ya önce.

Siz bu adamın medeni halini, evli olmasa da hayatında biri olup olmadığını bilmeden mi yazdınız adama ? :KK57:

Beğenilerden medet umana kadar, adamın her anlamda bekar olup olmadığını öğrenseydiniz ya önce.
Kahin miyim sizce??? :KK70: nerden öğrenebilirim? Böyle bir uygulama var da benim mi haberim yok? O ifade ne ayrıca? Adama gel evliysen de benim ol falan yazmadım herhalde manyak mısınız :KK70: evliyse sorumluluk onda ona göre konuşur veya konuşmazdı. Bana benimle ilgili sorular sorduğuna göre hayatında biri olmadığını düşünüyorum. Ama tabiiki erkeklere güven olmaz.

Evli olabilir mi
Öyle bir hissiyat vermedi ama tanımıyorum bilmiyorum nasıl öğrenebilirim onu da bilmiyorum. Fotolarını beğenenlere takip ettiklerine falan baktım hep aynı soyisimde birisi yok. Beğenilerde öyle biri yok. Daha çok ailesi ve erkek arkadaşları var. Fotoğrafları hep yalnız. Gittiği bi düğünde erkek arkadaşlarıyla hikaye attı. Yani ya yalnız ya da yalnız görünmeye çalışıyor.

Ben de net olmadığı için aslında sinir oluyorum. Net bi şey olsa olmayacaksa sileceğim böyle gördükçe merakım artıyor. Ama öyle yürüdüğünü sanmıyorum çünkü ona ben yürümüş oldum. :/
Sana yürümemiş belki başkasına koşuyor belki f-b ilişkileri var. Valla kendini o kadar iyi kamufle eden erkekler gördüm ki.... Eğer bir adım atmassan bu belirsizlik seni yer bitirir yada neyse kendin bilirsin ne yapmak istiyorsan onu yap 🤷🤷

Sana yürümemiş belki başkasına koşuyor belki f-b ilişkileri var. Valla kendini o kadar iyi kamufle eden erkekler gördüm ki.... Eğer bir adım atmassan bu belirsizlik seni yer bitirir yada neyse kendin bilirsin ne yapmak istiyorsan onu yap 🤷🤷
Tamam adım atayım ben atmak istiyorum zaten de ne yapayım yine sohbet açsam bi yerde kalacak. Bunları nasıl öğrenebilirim ki? Açıkça ne diyebilirim mesela cidden bilmiyorum

Adamın adım atması için her şeyi yapmışsınız zaten buna rağmen size karşılık verecek bir eylemde bulunmamış. Bu saatten sonra atacağınız her adım onu uzaklaştıracak.

Mesela sadakatla ilgili storyler paylaş içinde hayvanlarinkide olsun(şuan sallıyorum😂)
Hahahahaha sadakat ve hayvanlar :KK70: neyse yaaa ben çok fevri biriyim bu akşam da hikayeme ifade attı diye bi gaza geldim de vazgeçtim. O istese ya da hayatında birisi olmasa bi şekilde adım atardı. Ben ona iki kere gittim. Şimdi açılıp sanki aşkımdan ölüyormuşum gibi hissettirip bir yerlerini kaldırmaya gerek yok. Yokmuş gibi devam edeceğim 😐

Adamın adım atması için her şeyi yapmışsınız zaten buna rağmen size karşılık verecek bir eylemde bulunmamış. Bu saatten sonra atacağınız her adım onu uzaklaştıracak.
Aynen ben de buna karar verdim teşekkür ederim. Hiçbi şey yapmayacağım çok isterse kendisi gelsin. Zaten tanımıyorum etmiyorum bi gaza geldim herhalde 😂

Hahahahaha sadakat ve hayvanlar :KK70: neyse yaaa ben çok fevri biriyim bu akşam da hikayeme ifade attı diye bi gaza geldim de vazgeçtim. O istese ya da hayatında birisi olmasa bi şekilde adım atardı. Ben ona iki kere gittim. Şimdi açılıp sanki aşkımdan ölüyormuşum gibi hissettirip bir yerlerini kaldırmaya gerek yok. Yokmuş gibi devam edeceğim 😐
Birkaç gün twitlerine durumuna beğeni atma. Kendinde story at ama yazma ve beğenme kısmını kaldır. Arabesk paylaşımlar yapma, ona karşı ilgiliymis gibide gözükme biraz meraklandır hatta 1 2 gün hesabı kapat aç dicemde abartı mi olur 🤔

Aynen ben de buna karar verdim teşekkür ederim. Hiçbi şey yapmayacağım çok isterse kendisi gelsin. Zaten tanımıyorum etmiyorum bi gaza geldim herhalde 😂
Sokak hayvanları benim de hassas noktam. Hiçbir beklenti olmadan zaman ve maddiyat ayırıp onlarla ilgilenen bir insan net merhametlidir benim için.
Konunuza dönecek olursak :) Bence 2 paylaşımında 1 kere ifade/beğeni bırakıp kendinizi unutturmadan çok da üzerine düşmeden akışına bırakabilirsiniz :KK66: Umarım hakkınızda en güzeli olur.

Birkaç gün twitlerine durumuna beğeni atma. Kendinde story at ama yazma ve beğenme kısmını kaldır. Arabesk paylaşımlar yapma, ona karşı ilgiliymis gibide gözükme biraz meraklandır hatta 1 2 gün hesabı kapat aç dicemde abartı mi olur 🤔
Zaten nerdeyse bir aydır böyle yapıyorum. O da ilk defa bugün ifade attı. Ama twitterdan beğeniyordu hayvanlarla alakalı şeyleri.

Sokak hayvanları benim de hassas noktam. Hiçbir beklenti olmadan zaman ve maddiyat ayırıp onlarla ilgilenen bir insan net merhametlidir benim için.
Konunuza dönecek olursak :) Bence 2 paylaşımında 1 kere ifade/beğeni bırakıp kendinizi unutturmadan çok da üzerine düşmeden akışına bırakabilirsiniz :KK66: Umarım hakkınızda en güzeli olur.
Ya siz ne kadar tatlısınız böyle?? 🥰 çok teşekkür ederimm ❤️

X