Nişan sizce nişan elbisesi olur mu

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
altin rengi değil gümüs rengi siyah taslı ve ayrıca pırlanta taslı gibi tasları var ,

ya bi de biz beşiktaşlıyız ikimiz de düğün beyaz olucak bu da siyah olsun dedik herkes renkli giyiyo zaten :eek: o yüzden de biraz siyah istedim...
ayakkabı da füme mi ne ondan alacaktık hafif burnu acık sonra vazgectik bundan aldık

bende beğendim ama saten olduğundan en düzgün vücuttaki kusuru bile gösteriyo onun içinde korse giyetrsin toparlasın söyle hafiften fıstık gibi olursun. bende renkli elbise sevmiyorum genelde tek renk seviyourm ve siyasha bayılıyorum çok şık olmuşun mutluluklar

yalnbız açık giymende sorun yoksa bolero giyme derim çünkü omuzların çok güzel durmuş elbiseyle.

bence siyah olmasında bi sakınca yok ama önün o buruşuklugu modelden mi yoksa öyle mi durmuş anlamadım hoş gözükmedi gözüme
etek kesimi ve gögüs dekoltesi güzel duruyo

önünün burusuklugu kendindeenn , boleroya da o gün karar veririz yanımızda dursun da sonucta aile buyukleri acık sevmiyor aslında ben de pek acık sevmiyorum :) simdiye kadar hic giymedim askılı vs denize giderken hariç :KK70: o yüzden hani belki istisna yapar giymem bolero ama yanımda dursun tepkilere göre bakarız ... bide teşekkür ederim hepinize

tatlım bende güzel bir model ama basit kacmasın ya bu arada ben yeni üyenizim :)) birlikte güzel vakit gecireceğiz fikir alışverişinde buluncagızzz :)) yuppi bence farklı bi renk bak sen

canım zevk meselesi tabi ama hem siyah olması hemde modeli pek nişanlık değil bence , yinede sen bilirsin.bu zevk meselesi yani sonuçta sen kendini hangi kıyafetin içinde daha rahat hissetmen önemli

renk konusunda daha civil civil olabilir
ama model konusunda icine sindiyse begendiysen neden olmasin
cokda hos bence

model super ama daha farklı bı renk varsa onu dusun derımkaydirigubbakcemile5 ... aslında sacın ve makyajınla butunlesınce elbısenın de havası degısır mı acaba:uhm:

bikaç ay sonra aynı sorun bende de baş göstericeği için hemen atladım kaydirigubbakcemile3 vee bende siyah düşünüorum aslında laf aramızda :KK70: ama zevk meselesi tabii ki her insanın zevki bir değildir ama bence şık bir elbise ama ben daha çok göğüsten oturan aşağı doğru hafif bollaşan tarzları daha çok seviyorum..

dip not: allah tamamına erdirsin inşallaaah =)

zümrüt yeşili ya da fuşya ya da mercan kırmızı çok ama çok güzel olurduuuuuuuuuuuu

Ben çok beğendim. ıçine korse giyersen harika olur. Üzerine şal alabilirsin tepkilere göre şalı omuzlarına atabilirsin. Saçlarını yaptırırken Yandan bir topuz ve kırmızı bir çiçek koydurursan ispanyol güzelleri gibi olursun:))) Benim elbiseyi görünce aklıma ilk gelen bu oldu. Hiç sinirlerini bozma bence elbise çok şık.

X