Sizce ovulasyon testim pik olmuş mu

ysmbglm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
22
2
32
Arkadaşlar merhaba bana yardımcı olur musunuz bu ay ilk kez ovulasyon testi yapıyorum şöyle anlatıyım 3 ay önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum şuan kontrolü mü yaptırdım doktor bebek düşüne bilirsiniz dedi korunmayı bıraktım fakat bende pcos var ilkinde diyet spor ile kendiliğinden kaldım şuan sat 18 Kasım bittiğinden beri gün aşırı ilişki devam ediyorum ama ovulasyon testi biraz kafamı karıştırdı sizce pik olan gün var mı

Eklentiler

• IMG_20231208_092350.jpg
    IMG_20231208_092350.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 114
Arkadaşlar merhaba bana yardımcı olur musunuz bu ay ilk kez ovulasyon testi yapıyorum şöyle anlatıyım 3 ay önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum şuan kontrolü mü yaptırdım doktor bebek düşüne bilirsiniz dedi korunmayı bıraktım fakat bende pcos var ilkinde diyet spor ile kendiliğinden kaldım şuan sat 18 Kasım bittiğinden beri gün aşırı ilişki devam ediyorum ama ovulasyon testi biraz kafamı karıştırdı sizce pik olan gün var mı
4 aralıkta daha pik gibi. Değerlendirdin mi?

Ovulasyon testi yapılmadan 2 saat önce sıvı alımı bırakılmalı ve her gün aynı saatte yapılmalı. Yani sen bugün öğlen 2 de yaptıysan yarında aynı şekilde yapmalısın. Günde 1 tane olarak. İki tane yaptığın için karışıyor. 4 aralık akşam yaptığın pik gibi.

Sıvı tüketimine dikkat ederek yaptım aslında ama bazen dayanamayıp akşam tekrarladığım da oldu gün aşırı değerlendirme yaptım zaten inşallah işe yaramıştır

4 Aralık pik gibi demişsiniz ya sabah biraz daha silik akşam pik görmüş olabilir miyim aynı gün iki farklı sonuç

X