Sizi en çok ağlatan filmler..

KASIMDA AŞK BAŞKADIR elbetteki keaunu reeves charlıze theronun fılmı,ama salya sumuk hungur şakır böle ayaklarımı yere vura vura ağladım..ama hakıkaten fılm kış fılmı hanı sevgılınızı alıcaksınız yamacınıza,elınızede tarcınlı sahleplerı,ustunuzede battanıye fılm bıterken enyanın only tıme sarkısında sevgılınız sılıcek gozyaslarınızı:teselli:

cok guzel yazmıssında sevgılımız yoksa kım sılcek gozumuzun yasını mafoldumben

cok guzel yazmıssında sevgılımız yoksa kım sılcek gozumuzun yasını mafoldumben

bebegım sevgılın yoksa daha ıyı varlıkları ayrı yoklukları ayrı dert.Ozaman sende en yakın kız arkadasını al battanıyenın altına gırmeyın ama sırnaşık şey...Anam oda yoksa bıze gel bacım beraber ızleyelım :)ne olursa olsun mutlaka ızle ama .

kasımda aşk başkadır.... daha yazıları akarken başlıyorum ağlama senağlama

bebegım sevgılın yoksa daha ıyı varlıkları ayrı yoklukları ayrı dert.Ozaman sende en yakın kız arkadasını al battanıyenın altına gırmeyın ama sırnaşık şey...Anam oda yoksa bıze gel bacım beraber ızleyelım :)ne olursa olsun mutlaka ızle ama .

canımm benımmm guldurdunn benı valla allahta senı guldursun emı tatlım benımm
ızlemıstım ama yalnızz
yalnız olunca daha dramatık oluoo benden soylemesı

canımm benımmm guldurdunn benı valla allahta senı guldursun emı tatlım benımm
ızlemıstım ama yalnızz
yalnız olunca daha dramatık oluoo benden soylemesı

Aminnnn cümlemizi[..Tek basıma ızleyıpte sonra nefes alabılıcek g... yok bende :) dırek servıs dışı olurum herhalde...:)/COLOR]

whitefangcover2.jpg

Kızlar önerilerize baktım %80 daha önceden izlediğim filmler .Aşk filmi olmayan, film önerilerinizi bekliyorum .

Kızlar önerilerize baktım %80 daha önceden izlediğim filmler .Aşk filmi olmayan, film önerilerinizi bekliyorum .

canım beyaz dıs cok guzel bır fılmdı ask ıcermıo ama bır kurtla ınsanın dostlugunu cok guzel anlatmıs kurdun basına gelınler benı aglatsada fımde guzel fılmdı onerırım

ben bir fılm tutkunu olaraktan..ılk ve son agladıgım fılm YEŞİL YOL ..gercekten superdı..

canım beyaz dıs cok guzel bır fılmdı ask ıcermıo ama bır kurtla ınsanın dostlugunu cok guzel anlatmıs kurdun basına gelınler benı aglatsada fımde guzel fılmdı onerırım

Canım önerin için sağol kaydirigubbakcemile5 hüngür hüngür ağlayacağım "Umut" gibi bir film izlemek istiyorum :gitme:

Canım önerin için sağol kaydirigubbakcemile5 hüngür hüngür ağlayacağım "Umut" gibi bir film izlemek istiyorum :gitme:

Sophie’s choice (1982)
Meryl Streep’in. 2. Dünya savaşı ve toplama kampı temaları çevresinde bir annenin yaptığı içler acısı seçimi

. Joy luck club (1993)
canım bu anne kız hıkayesı oldukca huzunlu
bılmıorumm ızlemısmıydınn

Canım benimmmmmm öneriler için sağol .2 side daha önce izlemediğim filmler bu hafta izleyip yorumlarımı paylaşacağım .

kesinlikle black filmi diyorum başkada bişi demiyorum
kızkardeşimin hikayeside fena değildi

I am sam (2001)
Zeka yaşı 5 yaşında bir çocuğunki kadar olan bir babanın, kızının velayeti almak için çabalamasının öyküsü. Sean Penn olsun, Dakota olsun, Michelle Pfeiffer olsun… Herkesin karşılıklı döktürdüğü bir film. Üstelik de Beatles şarkılarının günümüz sanatçılarınca tekrar yorumlanmasıyla yapılan soundtrack şahane. Her seferinde ağlatıcı etki

X