Sizi en çok ağlatan filmler..

presesesim sorma bende oyle =(

green street hooligans ın son sahnesinde de cok agladım

hayat guzeldir senağlama

bide eskiya filminde ata tecavuz etmislerdi yanlis animsamiorsam ona cok aglamistim

ilk sinemada izlediğim film bu benim. çok ağlamıştım annemin bile gözleri dolmuştu

bende pearl harbor ve ps : ı love you filmlerinde çok ağlamıştım

mafoldumben canimm benim kar kopeklerinde kopeklerden olen olmustu onlara cok aglamistim

canım o filmde ben de çok ağlamıştım son sahnelerinde özellikle :çok üzgünüm:

ben de Uçurtmayı Vurmasınlar filminde ağlamıştım

ucurtmayi-vurmasinlar.jpg

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

çok eski bir film Canım Kardeşim :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bende pearl harbor ve ps : ı love you filmlerinde çok ağlamıştım

P:S I love you çok kötüydü ya, eşini hatırlayıp ağladığı, hayaline sarıldığı sahnelerde bende koptum mafoldumben

Satrapi cnm uçurtmayı vurmasınları ilk izlediğimde baya küçüktüm doğa olarak, annemle beraber izlemiştik, İnciye çok kızmıştım Barışı nie bıraktı die :kedi: kaydirigubbakcemile3

P:S I love you çok kötüydü ya, eşini hatırlayıp ağladığı, hayaline sarıldığı sahnelerde bende koptum mafoldumben

Satrapi cnm uçurtmayı vurmasınları ilk izlediğimde baya küçüktüm doğa olarak, annemle beraber izlemiştik, İnciye çok kızmıştım Barışı nie bıraktı die :kedi: kaydirigubbakcemile3

canım her sene izliyorum yeniden Uçurtmayı Vurmasınlar ı her seferinde de ağlıyorum bi replik var özellikle küçük barışla inci arasında

-burda uçmaz burası çok küçük
-küçük uçurtma uçururuz
-olmaz kocaman çayırlarda uçurmak lazım
-kocaman çayır nasıl olur inci mafoldumben

canım her sene izliyorum yeniden Uçurtmayı Vurmasınlar ı her seferinde de ağlıyorum bi replik var özellikle küçük barışla inci arasında

-burda uçmaz burası çok küçük
-küçük uçurtma uçururuz
-olmaz kocaman çayırlarda uçurmak lazım
-kocaman çayır nasıl olur inci mafoldumben

offf hatırladımmmmafoldumbenmafoldumben

incinin dışarı çıkınca kocaman çayırda gökyüzüne uçurtmaya bakışını aynı anda barışın cezaevi bahçesindeki bakışını hiç unutmuorum:gitme:

Tom HANKS YEŞİL YOL :KK43: hemde hungure hungure agladimmafoldumben

babam ve oğlum (resmen böğürerek ağladım)
kız kardeşim momo
cennetin çocukları (iran sineması, çok içime oturdu)

şu an aklıma başka gelmiyor bilmiyorumkismile

X