Sizin düşünceleriniz neler?

İs yerinde bosandiginiz biliniyordur diye tahmin ediyorum. Sizin bunu konusmak istemediğiniz düşünülmüş olup dedikodu şeklinde yayılmış olabilir

Yeni gelmiş zaten belkide bilmiyordur evlenip yeni boşandigini bence haberi yok🤔 ama hoşlandı yani sinyal veriyor yavaştan.
Ben de bildiğini düşünmüyorum çünkü herkesin yanında konusuyor , espri yapıyor ya da sürekli gelip bir şeyler soruyor .Evli olduğumu sansa başkalarının tepkisinden çekinip gizli saklı konuşur .

İşleri bu tavrinizla siz karışık ve zor duruma getiriyorsunuz. Niye yalan söylüyorsunuz ki eşim başka şehirde vs? Ne manasız. Ya size ne diyeceksiniz ya da ayrıldık, hayat görüşümüz uymadı diyeceksiniz.
Yeni biri istemiyorsanız da istemiyorsunuz. 10 haneli dağ köyü mü bura?
Çünkü kendimi toplayamadım .

Kızlar ben eşimden boşandım. 2 buçuk aydan daha fazla sürede ayrıyız. Okulda yeni atanan bir erkek hoca var , geldikten 2 -3 hafta içinde okulla ilgili emojili mesaj atmıştı ben de resmi olarak yanıtladım .Sonra sürekli bir şeyler bahane ederek konusuyor , bilemem belki karakteri böyledir.Sonra bir gün biraz öğrencilerle ilgili konuştuk , bir gün sonra bir tane kitap fotografini atmiş , bu her zaman yanında olsun tarzında .Ben de tesekkur ederim dedim Kendisi kitaplarla da ilgili bununla ilgili de konusmustuk .Ben mesafeli davranıyorum .Asıl merak ettiğim çalıştığım yerde herkes beni evli biliyor çünkü önceki sene evlenmiştim. Kimseye de bahsetmedim, yüzük takmıyorum ve evimi degistirdim ( ilçe olarak ) Sizce anlaşıldı mı , ya da bu hoca bilmiyor mu ama soyadımı görüyorlar. Öylesine merak ettim acaba duyuldu mu diye .Eşimle ilgili babası rahatsız baska sehirdeler deyip gecistirdim .Bilemiyorum
İşin en kötü tarafı da eğerki bilmiyorsa boşandığınızı evli bir bayana asılıyor. Öyle bir erkekten hayır gelmez. Demek ki ilgili bulduğu herkese yaklaşıyor.

Resmi evraklarda vs. bugün değilse yarın çıkacak boşanmanızdan daha çok sizin yalan söylemeniz dikkat çekecek ve asıl dedikodu malzemesi saklamanız olacak.

Aciklama yapmak zorunda degilsinizki hickimseye, ayrica o kisiyede mesafeli davrandikca yada cevap vermedikce biter bir sure sonra o mesajlar ve yakinlasma çabasi

Kızlar ben eşimden boşandım. 2 buçuk aydan daha fazla sürede ayrıyız. Okulda yeni atanan bir erkek hoca var , geldikten 2 -3 hafta içinde okulla ilgili emojili mesaj atmıştı ben de resmi olarak yanıtladım .Sonra sürekli bir şeyler bahane ederek konusuyor , bilemem belki karakteri böyledir.Sonra bir gün biraz öğrencilerle ilgili konuştuk , bir gün sonra bir tane kitap fotografini atmiş , bu her zaman yanında olsun tarzında .Ben de tesekkur ederim dedim Kendisi kitaplarla da ilgili bununla ilgili de konusmustuk .Ben mesafeli davranıyorum .Asıl merak ettiğim çalıştığım yerde herkes beni evli biliyor çünkü önceki sene evlenmiştim. Kimseye de bahsetmedim, yüzük takmıyorum ve evimi degistirdim ( ilçe olarak ) Sizce anlaşıldı mı , ya da bu hoca bilmiyor mu ama soyadımı görüyorlar. Öylesine merak ettim acaba duyuldu mu diye .Eşimle ilgili babası rahatsız baska sehirdeler deyip gecistirdim .Bilemiyorum
Öncelikle bu durumu gecistirmeyin dogrusunu söyleyin. Kalkıp özel hayatınızın didiklenmesine gerek yok ama gerçeği de sorduklarında saklamaya gerek yok. Çok normal bır durum.
Ana konuya dönersek temkinli olun derim. Evli oldugunuzu bildiği halde size yakınlaşmaya çalışan biri de olabilir ki en tehlikeli tür. Öğretmen de olsa bu birbsahsiyet meselesi sonuçta. Amma velakin sizi bekar sanıp ilgileniyor da olabilir. Zaman derim ben. Zamana bırakın. Hiçbir şey için acele etmeyin.

Birisiyle şuan ilişki ya da vs tarzı asla düşünmüyorum ve baya mesafeliyim.Sadece duyuldu mu ya da siz anlar miydiniz iş yerinizde misal onu merak ediyorum.

Evet anlardık. Nihayetinde öğretmen arkadaşlar birbirlerinin soyismini imza sirküsünde, ders programında vs görüyor. Ama hadsiz insanlar değillerse açık açık sormuyorlar. Bu yıl bir öğretmen arkadaş ayrıldı muhabbetimiz çok az vardı bir kere bile konusu geçmedi.

Benim evlendigimden beri zaten soy ismim okulda kendi bekarlık soy adım imza şablonu degistirmemişler.Onda zaten herkes biliyor zaten .Sadece mebbiste soy ismim var ,onun için de kendimiz gitmemiz gerekiyor ilçeye .Ona da gitmeyi düşünmüyorum bu sene için. O yüzden soy ismimi anlamaları da zor .Çünkü okulda her 2 soy adım da kullanılıyor.

Görüşmek istemiyorsanız mesafe koyarsınız

Neden evli gibi davranıyorsunuz

Ayrıca soyadiniz değişince müdür bunu bilir ve kulaktan kulağa yayılır

Ne kadar saklarsanız saklayın nasılsa belli olucak ve herkes sizi yalancı gözüyle bakıcak

Size yaklaşan biri olsa diyecekler ki evli ama biriyle konuşuyor yakınlaşıyor laflar çıkıcak dedikodulara maruz kalicaksiniz

Ne gerek var dimi neyse onu demelisiniz

Benim evlendigimden beri zaten soy ismim okulda kendi bekarlık soy adım imza şablonu degistirmemişler.Onda zaten herkes biliyor zaten .Sadece mebbiste soy ismim var ,onun için de kendimiz gitmemiz gerekiyor ilçeye .Ona da gitmeyi düşünmüyorum bu sene için. O yüzden soy ismimi anlamaları da zor .Çünkü okulda her 2 soy adım da kullanılıyor.
iki soyad mı taşıyorsunuz?
ona rağmen mi fingir fingir yazıyor ediyor
hızla önünü kesin!

iki soyad mı taşıyorsunuz?
ona rağmen mi fingir fingir yazıyor ediyor
hızla önünü kesin!
Hayır tek soy isim evlenince okulda imza vb de soy ismim değişmedi. Sadece mebbiste evlendiğin kişinin soy ismi var.Bazen de imza için öğretmenler bazıları evlilik soy ismimi yazıyor .tek soy isim ama ikisi de karışık kullanılıyor öyle diyeyim .

X