Doğuma Hazırlık sling mi? kanguru mu? bebek arabası mı? puset mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

gulumseyenyildiz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
8
2
Merhaba, bebek bekliyorum. bir süredir kanguru, sling, bebek arabası ve puset arasında kaldım. aslında bu konu daha önce konuşulmuş ama mesajlar çok eski. günümüzde her şeyin değiştiğini dikkate alarak; benden tecrübeli annelere sormak istedim. öneriniz hangisi olur.

Merhaba, bebek bekliyorum. bir süredir kanguru, sling, bebek arabası ve puset arasında kaldım. aslında bu konu daha önce konuşulmuş ama mesajlar çok eski. günümüzde her şeyin değiştiğini dikkate alarak; benden tecrübeli annelere sormak istedim. öneriniz hangisi olur.
Sling oneren cok anne takip ediyorum. Bir de adini bilmiyorum bebegi hafif yatiriyorsunuz asagi yukarı salliyor. O da cok oyaliyor.

Bende puset var hiç bir faydasını görmedim taşıması hep bi sorun.ben memnun değilim.Sadece bi yerde oturduğunuzda bebeğinizin ilk üç dört ayında işe yarıyor. Benim aklımda hep kanguru vardı ama bel fıtığım var çok zorlanıyorum. Bebek arabasına gelince Ben baston tarzı ya da tek fonksiyonlu almadığıma o kadar pişmanım ki. Takması çıkarması taşıması yanınızda biri yokken çok zor

Sling ilk aylarda cok isinize yarayabilir. Evde ozellikle ilk aylarda cok kullanisli oluyor. Bebegim slingde gogsumde uyuyordu hep ben yavasca evi toparlarken. Sonrasinda kanguruya gectik ve suan 2.5 yasinda, hala kullaniyoruz gerektiginde. O yuzden kanguru alirsaniz kesinlikle ergonomik bir marka tercih edin. Bebek arabasini da yine ilk aylarda kullandik ama biraz buyudugunde oturmak istemedi artik. Suan baston tarzi hafif bir urun kullaniyoruz.

önerdiğiniz bir marka var mı? Çünkü çok fazla çeşit var ve insanın kafası çok karışıyor. siz epey zamandır kullanıyorsunuz; tavsiyeniz benim için önemli.

X