Slique Tüy Alma Aleti

valla yeniden söylemeden edemiycem kızlar.Bıyıklarınızı ağda ile almayın.Hangi çaşidi ile olursa olsun.Daha çabuk ve kalın çıkartıyor ve ileride o bölgede kırışmayı daha çabuk yapıyormuş.İple aldırın farkını görün..Ben 3 kere ağda ile aldırdım hem daha çabuk hem daha sert ve koyu çıktılar.İpe geri döndüm.Bu aletede o kadar paraya değmez..

ben alıyorum ıns memnun kalırım:) okdr param gıttı kıl ııcın bıde buna gıtsın:KK70:

selamlar kizlar
basligi gorunce bakayim dedim.Ben amerikada yasiyorum.Arattim urunu burda cok daha uygun.
125 tl cok fazla. $39.99 yaziyor bi sitede.Eger getirebilecek birisi varsa tanidiginiz yari fiyatina ayni urun.​

evet bana da pahalı geşiyo hala alamadım ben de. kalıp ağda aldım tavada eritiyorum yüzümü alıyorum sonra da epilasyon aletiyle üstünden geçiyorum. çok uğraşıyorum çok sıkıldım artık:KK14:

evet bana da pahalı geşiyo hala alamadım ben de. kalıp ağda aldım tavada eritiyorum yüzümü alıyorum sonra da epilasyon aletiyle üstünden geçiyorum. çok uğraşıyorum çok sıkıldım artık:KK14:

valla erkekler ne rahat..
dert yok tasa yok..biz uğraş dur ,hem de sürekli :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

yüzünde tüy olanlar diğerlerinden daha bahtsız bence. kolunu bacağını her yerini alırsın ayda 1 ama yüz öyle değil ki 1 hafta sonra tekrar alınacak seviyeye geliyo nerdeyse. hadi şimdi bekarım ve üşendiğim zaman 1 ay dokunmuyorum uzuyo pek takmıyorum, anca nişanlım geleceği zaman bakıyorum kendime :)) peki evlenince napıcam ben??

yüzünde tüy olanlar diğerlerinden daha bahtsız bence. kolunu bacağını her yerini alırsın ayda 1 ama yüz öyle değil ki 1 hafta sonra tekrar alınacak seviyeye geliyo nerdeyse. hadi şimdi bekarım ve üşendiğim zaman 1 ay dokunmuyorum uzuyo pek takmıyorum, anca nişanlım geleceği zaman bakıyorum kendime :)) peki evlenince napıcam ben??

:26::26::26::26::26::26::26::26:

Başka deneyen yok mu arkadaşlar,bana da iyi bişeymiş gibi geldi,bıyık için iyi olur diye

düşünüyorum,çalışan bayanlara çok büyük kolaylık olur sanırım,:97:

Bir de yüzünü makinayla alan bi arkadaş var sanırım,arkadaşım yüze makina değdirilmez metal sonuçta

iyice kalınlaştırır kılları,kuaförlere de danış istersen sonra daha kötü olmasın...

Başka deneyen yok mu arkadaşlar,bana da iyi bişeymiş gibi geldi,bıyık için iyi olur diye

düşünüyorum,çalışan bayanlara çok büyük kolaylık olur sanırım,:97:

Bir de yüzünü makinayla alan bi arkadaş var sanırım,arkadaşım yüze makina değdirilmez metal sonuçta

iyice kalınlaştırır kılları,kuaförlere de danış istersen sonra daha kötü olmasın...

canım,

kıllarım iyice inceldi,kalınlaşmadı..yüz aparatı var,onunla alıyorsun..yok denecek kadar az canım şimdi.ben makineyi bacaklarıma ve koltukaltıma da kullanıyorum..onlar da inceldi..kökünden alınıyor ,tıraş edilmiyorki ...
metal niye kalınlaştırsın ki ben onu anlamadım :26::26::26::26::26:
kuaförlere danışmaya gerek yok tatlım,sonuç ortada ..incelip azalan tüyler..

Son düzenleme:

AH CANIM OKDR ZOR OLUYORKI EVLENINCE:KK43:(( cok sıkıntı oluyor yanı kendım ıcıın dıyorum hemencık uzuo.. kısa olsa bıle sonucta bellı oluyor. ılk bastan esımle konustum . cunku ılerde sıkıntı yasarım dıye dusunmustum. nısanlıydık ılk tanıstıgımız vakıt soledım. anlattım. yuzumu gosterdım. egerkı ben rahatsız olurum devam edemem derse herseyı bıtırecektım. cunku benım arkadas cok sorun yasadı esıyle .sonradan evlenınce hıc sorun yapmadı . bı defa bıle konuyu acmadı ama ben kotu olouodum:KK43:((

AH CANIM OKDR ZOR OLUYORKI EVLENINCE:KK43:(( cok sıkıntı oluyor yanı kendım ıcıın dıyorum hemencık uzuo.. kısa olsa bıle sonucta bellı oluyor. ılk bastan esımle konustum . cunku ılerde sıkıntı yasarım dıye dusunmustum. nısanlıydık ılk tanıstıgımız vakıt soledım. anlattım. yuzumu gosterdım. egerkı ben rahatsız olurum devam edemem derse herseyı bıtırecektım. cunku benım arkadas cok sorun yasadı esıyle .sonradan evlenınce hıc sorun yapmadı . bı defa bıle konuyu acmadı ama ben kotu olouodum:KK43:((

benim nişanlım da pek kıl tüy sorun etmiyo ama tabi ki diken diken olmuş, yüzümü okşadığı zaman eline gelen tüylerden hoşlanacağını sanmıyorum. iğneli epilasyon düşünüyorum ama her gün dışarı çıkan biri nasıl yaptırır, o kabuklar nasıl görünür bilmiyorum:KK59:

arkadaşlar yaklaşık bir ay önce bu slique isimli aleti aldım.Elime geçen plastiğin kalitesini görünce hayal kırıklığına uğradım.İçinden çıkan ip çok kalitesiz hemen kopuyor.Teknik olarak akıllıca icat edilmiş ama işlevi kalitesizliğinden dolayı çok yetersiz ve sinir bozucu bir alet.cımbıza geri dönmek zorunda kaldım.Çünkü ipler çabuk gevşiyor ve sonra kopuyor,başka bir ip takılmıyor,onunla uğraşana kadar bütün vücuduma epilasyon yaparım çok samimi söylüyorum. Bir yerde deneme fırsatınız varsa önce deneyin görün o zaman beni anlarsınız.:KK20:

merhaba arkadaşlar;:80:

slique konusunda asiyahi'ye kesinlikle katılıyorum. bende 1,5-2 ay önce sipariş ettim bu aleti. baktığınızda 1 tl lik gibi bir şeye benziyo. ipleri bir kaç açıp kapamadan sonra gevşiyor ve kopuyor.en kötü özelliği ise alete takılan ipi kendiniz sınırsız takamıyorsunuz. alete geçirilen ipin ucunda küçük toplar bulunuyor ve bunlar tabiki belirli bir sayıda aletle birlikte yollanıyor size. bu kutudaki ipler bitince aleti kullanamıyorsunuz.
hani alete ip takma olayında problem olmasaydı bence fena değil, yinede güzel kökünden alıyor ama dediğim gibi ipler bitince aletde bitiyor maalesef. ben pişman oldum, almayın sakın
.:KK20:

eyluelm uyarın için çok teşekkürler, hala almayı düşünüyordum. Sitesine yorum olarak yazılabilir aslında ki buna çare bulsunlar dicem ama niye bulsunlar ki!

evet neenone, yazılabilir ama yani baştan öyle tasarlayabilirlerdi, bende sürekli kullanacağımı sanarak aldım ama öyle değilmiş sinir oldum.

kesinlikle alma canım, yani zaten sonra başka bir yöntem bulmak zorunda kalıyorsun o yüzden.

X