Sliuistu kitap okuma günleri 8. anketi

Yeni kitaplarımız

• M.Turhan TAN- Hürrem Sultan

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    11
  • Anket Kapalı .
Merhaba arkadaşlar,

Yeni anketimiz hayırlı olsun. Ben bu ankette oyumu kullanmayacağım çünkü bu ankete katılamayacağım arkadaşlar. Daha geçtiğimiz anketin kitabını bitiremedim. Bebekten dolayı çok etkin şekilde katılamıyorum son anketlere bu yüzden kimseye saygısızlık olmasın diye listeden çıkmak istiyorum arkadaşlar.

Sizlere iyi okumalar ve keyifli paylaşımlar diliyorum. Sevgiler...
Burcucuğum biz geçen sene seninle başlamıştık bu işe.
Bebek nedeniyle aktif katılamadığını biliyoruz.
Listeden adnı silmiyorum, biliyorum ki ilk fırsatta aramıza katılacaksın.
arkadaşlar kusura bakmayın sizi beklettim . kızım da bende hastayız.kitabımı bitiriyorum 20 sayfa kaldı yavaş yavaş okuyorum. oyumu körlükten yana kullandım kitapları çok beğendim hepside çok güzel hepinize iyi okumalar.

Geçmiş olsun canım.
Seni atlamış olduk.
Gelecek ay anketi açabileceğini düşünüyorsan bize haber ver de ona göre hareket edelim.

kızlar meraba ben de aldım kitabı başladım henüz cok az okudum ama, başlayan varsa bişey sorucam
kitap bana cok garip geldi, yani bu illa olumsuz eleştri gbi anlaşılmasın kitabı okumayı hala cok cok istiyorum ve okumaya devam ediyorum da, konuşma bölümlerini anlatışı cok karışık geldi bana nedense. hani hepsi paragraf şeklinde ya bir de... acaba benim yorgunken falan okumamdan mı öyle geldi bana, yoksa siz de mi öyle düşünüyosunuz?
:26::26:

ben okumaya başladım ilk başta bende şaşırdım konuşma cümleleri verilmemesine fakat kitapın arka kapağındaki açıklamayı okuyunca daha bir anladım ne yapmaya çalıştığını
kitapta isimler verilmiyor böyle oluncada her bir kişi için konuşma cümlesi vermek istememiş paragraftaki konuda kimler varsa içerikteki konuşmalar onlar arasında geçiyor..
isim vermek yerine doktor hemşire yardım eden adam karısı vs gibi tanımlayarak cümlelerin kime ait olduğunu bize kurgulatıyor..
ben sıkıcı falan bulmadım hatta konusu çok enteresan geldi baya da okudum

ben de okuyorum. ilginç bir kitapmış gerçekten. bazen bulmaca gibi oluyor kim kimle konuşuyor anlamak:) konu sürükleyici. sonunu çok merak ediyorum, acaba nasıl olacak göreceğiz.

Burcucuğum biz geçen sene seninle başlamıştık bu işe.
Bebek nedeniyle aktif katılamadığını biliyoruz.
Listeden adnı silmiyorum, biliyorum ki ilk fırsatta aramıza katılacaksın.

Geçmiş olsun canım.
Seni atlamış olduk.
Gelecek ay anketi açabileceğini düşünüyorsan bize haber ver de ona göre hareket edelim.

Teşekkür ederim canım. Madem ki bu tembeli aranıza kabul ediyorsunuz ben de bu anketin kitabını okuyamayacağım ama topicten sizlerin yorumlarınızı zevkle takip edeceğim. Gelecek ankette daha aktif olarak görüşmek üzere diyorum :))

ben daha başlayamadım
netten sipariş etmiştim elime geçmedi henüz :)) 10 gün olacak nerdeyse
bu ay erkenden bitireyim dedim ama
olmadı yine maalesef
enson kargodaydı sanırım yarın başlarım okumaya

Kitap benim de henüz elime ulaşamadı.
Hafta içi okurum sanırım.

ben baya sona yaklaştım
ama Muhteşem bir kitap tek kelimeyle
aldığı ödülü sonuna kadar hakediyor
kitabı uykum geliyor bırakıyorum kapatıyorum gözlerimi acaba sonra ne olcak diye merak ediyorum
kafam temiz olsa 2 güne bitecek bir kitapmış :)
bu halimle bile bitirmeye yaklaştıysam siz düşünün:KK66:

slm kızlar ,aklımda başka bir kitap varken,başka bir kitaba konsantre olamıyorum.bu aralar Canan Tan-yüreğim seni çok sevdi aklıma takılmıştı,onu okudum bitirdim...bu hafta da körlüğü alıp okuyacağım

akıcı bir kitap sıkılmadan okunuyor ama ben vakit bulamıorum ve çok yavaş ilerliorum arkadaşlar aranızda okuyup bitiren var mı?

Benim çok az kaldı sona yaklaştım meraktan ölüyorum ama okurken hep uzun pragraflar olduğu için hızlı gitmiyor ama biyandanda bırakamyorum ara vermek çin paragraf aralarını beklemek zorunda kalıyorum

ben de okuyorum. 70. sayfa civarındayım. ingilizce okuduğum için yavaş gidiyor. sürükleyici bir kitapmış.

benim kitapta elime geçti
150 lerdeyim akıcı bir kitap gerçekten
bu arada filmide varmış
merak ettim nasıl acaba bitirince onuda izleyeceğim

Kitap çok hoşuma gitti.
Hiç isim olmaması, konuşların paragraf içinde verilmesi ve paragrafların çok uzun olmasına rağmen hiç sıkılmadan okunabiliyor.

Ben kitabı bitirdim arkadaşlar bu kitap beni gerçekten çok etkiledi.. filminide izleyebilirsem bu akşam izlerim henüz bitirmemiş arkadaşlar var diye kitap yorumunu yapmıyorum ama
ankaraya döndüğümde int. girdiğimde yorumlayacağım kitabı merak etmeyin..
bu arada bir sonraki ankete katılmazsam şaşırmayın ve liseteden çıkarmayın ayrılma nedeniyle şehir değişikliği yapacağım orda net yok bağllatığım zaman katılacağım aranıza oylamada en çok oyu alan kitabı okuyacağım..
hepinize iyi okumalar :KK70:

Tamam canım, en yakın zamanda seni tekrar aramıza bekliyoruz.
Sen iyi ol da önemli olan o.

X