Tüp Bebek Merkezleri Smyrna Art (İzmir Tüp Bebek Merkezi)'nde Tüp Bebek Tedavisi Görenler Buraya...

işte benim sorunumda bu çok korkuyorum. psikolojik b
şey. vajinal muayene oluyorum alttan ama simir falan aldıramıyorum kızlar. bu yüzdende papaz oluyorum doktorlarla. bana kızmıcak sakin yaklaşacak bir dotora ihtiyacım var.funda hanım öylemi peki. terslermi. ona göre baştan hiç gitmeyim

Ben ne dediyse yapıyorum o yüzden bi sorun yok...ama itiraz edersen olay değişebilir bilemiyorum...:) karar senin ...güler yüz irenbe dilek hanımda daha fazla eğer aradığın oysa sadece...:)

aradığım sadece güleryüz değil. işinin ehli olsun istiyorum. terslemesin yeter. çünkü ben baska bir hastaneye gittiğimde doktor bana hakaret etti. korkuyorum o yüzden. birde maddiyat önemli. irenbede ssk ile anlaşma yok. smyrnada var sanırım.

Arkadaşlar, peki muayene sonrasında tahliller için kaç para verdiniz Smyrna da?

1,5 yıldır tedavi görüyoruz 2 kez aşılama yaptık tutmadı. Bau Tıp Fakültesi yeni açıldığı ve balıkesirde tüp bebek yapan bir merkez olmadığı için en yakın şehir olan izmirden birkaç merkez önerdi hocam.
Smyrna Art da Funda hanımı başka birilerinden de duyduk. dün eşim aramış hastaneyi görüşmüşler daha önceki tedavilerle ilgili bilgi almışlar, birdaha ki adetin 2. günü randvu alıp gelin demişler.
zaten 2 aşılama sonrası şimdi adetim yıllık izne çıkacağız haftaya tabi fiyatları bilmiyoruz ama 5-6 milyar kadar bir para da bulacağız kardeşlerden.
İlaçlar çok pahalı şimdiye kadar aşılama süreci ve öncesinde kullandığımız ilaçlar bizi tamamen sıfırladı.

kısmetse ağustos gibi başlayacağız

Rabbim kimseyi eli boş bırakmasın.

Son düzenleme:
Daha önce gidenler süreç hakkında bilgi verebilirler mi? ilk nasıl karşılandılar ne gibi tahlil ve işlemler yapıldı. Bende çok korkuyorum, ne olacak nasıl olacak sonuç nasıl olur? bu sorular beynimi yiyip bitiriyor.

Daha önce gidenler süreç hakkında bilgi verebilirler mi? ilk nasıl karşılandılar ne gibi tahlil ve işlemler yapıldı. Bende çok korkuyorum, ne olacak nasıl olacak sonuç nasıl olur? bu sorular beynimi yiyip bitiriyor.

Selamlar...Bizim tedavimiz tamamlandı şimdi sonucu bekliyoruz 19 temmuzda belli olacak inşallah.Smyrna iyi bir merkez hemşireler ilgili aşırı kalabalık yok.Funda Hanım tecrübeli bir doktor.Biz 3250 tl ye anlaştık ilaçların da yarısını karşıladılar.Bize bazı farklı testler yapıldı onlara para ödedik onun dışına e2 testlerine para ödemedik.İlk tedavimiz anatoliadaydı daha masraflı ve stresliydim.Bu merkezden memnunum tavsiye ederim.
Süreç basit adetin 2. günü tedavi başlar hormon ilaçlarıyla yumurtalar geliştirilir 2 günde bir kontrol yapılır yumurtalar gelişince toplanır ve embriyoların durumuna göre uygun zamanda transfer yapılır.Sonrası meraklı ve sabırsız bir bekleyiş tam 12 gün :KK66: hakkımızda ve hakkınızda hayırlısı inşallah...

Selamlar...Bizim tedavimiz tamamlandı şimdi sonucu bekliyoruz 19 temmuzda belli olacak inşallah.Smyrna iyi bir merkez hemşireler ilgili aşırı kalabalık yok.Funda Hanım tecrübeli bir doktor.Biz 3250 tl ye anlaştık ilaçların da yarısını karşıladılar.Bize bazı farklı testler yapıldı onlara para ödedik onun dışına e2 testlerine para ödemedik.İlk tedavimiz anatoliadaydı daha masraflı ve stresliydim.Bu merkezden memnunum tavsiye ederim.
Süreç basit adetin 2. günü tedavi başlar hormon ilaçlarıyla yumurtalar geliştirilir 2 günde bir kontrol yapılır yumurtalar gelişince toplanır ve embriyoların durumuna göre uygun zamanda transfer yapılır.Sonrası meraklı ve sabırsız bir bekleyiş tam 12 gün :KK66: hakkımızda ve hakkınızda hayırlısı inşallah...

çok teşekkür ederim ne kadarda sakin olmaya çalışsakta bir yanımız hep tedirgin. Sonuçlardan bizide haberdar edin, sevincinizi hep beraber paylaşalım.

KARDO fazla soruyorum ama ilaçların yarısını karşıladılar yazmışsınya
bende emekli sandığına tabiyim ilaçların bir kısmını smyrna mı karşılıyor devletin de karşıladığı bir miktar var mı?
bununla ilgili yöneymelikleri hükümleri araştırdık, üniversite hastaneleri ve araştırma merkezlerinde yapılırsa 2 sefere mahsusu 1,200 e kadarını devlet karşılıyor ve ilaçlarında %80 ini karşılıyor.
smyrna'nın anlaşmalı olduğu kurumlarda emekli sandığıda var acaba bu yönetmelik çerçevesindemi ödeniyor fiyatlar???
olduğun her muayene ve yaptırdığın her tahlil başına da ücret alınıyor mu? muayeneye 19TL demişler eşime peki ya tahliller???
çok fazla sordum değil mi?????
ama ne yapayım bizde ona göre para bulacağız mafoldumben

KARDO fazla soruyorum ama ilaçların yarısını karşıladılar yazmışsınya
bende emekli sandığına tabiyim ilaçların bir kısmını smyrna mı karşılıyor devletin de karşıladığı bir miktar var mı?
bununla ilgili yöneymelikleri hükümleri araştırdık, üniversite hastaneleri ve araştırma merkezlerinde yapılırsa 2 sefere mahsusu 1,200 e kadarını devlet karşılıyor ve ilaçlarında %80 ini karşılıyor.
smyrna'nın anlaşmalı olduğu kurumlarda emekli sandığıda var acaba bu yönetmelik çerçevesindemi ödeniyor fiyatlar???
olduğun her muayene ve yaptırdığın her tahlil başına da ücret alınıyor mu? muayeneye 19TL demişler eşime peki ya tahliller???
çok fazla sordum değil mi?????
ama ne yapayım bizde ona göre para bulacağız mafoldumben

İlaçların bir kısmını karşıladılar.bazı tahliller ücretli oluyor.bize de yapıldı birkaç tane.Yani ilaç tahlil felan 4-4500 tl yi bulur diyebilirim...Yine de başta pazarlığı iyi yaparsanız karlı çıkarsınız...

Merhabalar;
KARDO, sonuçlar nasıl? İnşallah bize hayırlı haberler verirsin.
19 temmuzdan itibaren 2hafta izindeydim o yüzden daha önce soramadım ama merak ediyorum. Bilgi verirsen memnun oluruz.:ecrin_bebek:

merhaba bende yakında tedavime başlıyorum benim başka işlemlerde yapıldığı için fazla para ödedik.ama merak ettiğim ilaçların bir kısmı nasıl karşılandı ssk lılar için özel bir indirim varmı.benim bildiğim anlaşmalı bir eczaneden indirimli geliyor dediler ama ssk geçerli denmedi.bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlarr.

ben daha gidemedim
son aşılamamdan sonra olmam gereken adet tarihinden 2 hafta geçtim umutlandım bebek var diye meğer kist varmış.
adet oldum kistten dolayı gidemedim
adetten sonra burdaki doktoruma gittim kist geçmiş mi diye hala geçmemiş,
doktorum smyrna daki doktorlar ne önerirlerse ona göre ilaç kullanalım dedi fakat hala smyrna ya gidemedik.
bayramdan önce bizim işler yoğundu bayram sonunda oradaki doktor izinliymiş, bu hafta ve önümüzdeki hafta yine biz yoğunuz.
ne zaman gideriz artık bilmem
bir kere yüz yüze görüşmeye gidebilsek arkası gelecek te bir türlü görüşemedik işte...

inşallah hiç tüp bebeğe gerek kalmadan, isteyenlere verir RABBİM.

arkadaşlar smyrna da tedavi göenler bu kadar azmı
1 ekimde gittik funda hanımla görüştük. tedaviye başladık
ilk olarak bir dahaki adetime kadar doğum kontrol hapı kullanacağım ondan sonraki adetimle beraber muayene olup yumurta geliştirici iğnelere başlayacağız.
bu süreç te yapılacak tahliller vardı onlarıda balıkesir de yaptırıyoruz.
yarın histeroskopi olacağım.
herkese mutlu bebişler:emir_bebek:

Smyrnadan ben memnun kaldım.şuanda 5haftalık hamileyim.allah razı olsun hepsinden

kızlar bende smyrna da başladım tedavime bütün çalışanlar çok güler yüzlü ve bire bir ilgileniyorlar o kadar sıcak kanlı davranıyorlar ki sanki sizden biriymiş gibi ben kan tahlili verirken biraz gerildim saolsun hemşire çok güler yüzlü davrandı ve kendini hazır hissettiğinde alırız dedi bi kaç dakika bekledi ve hazırım dedim ve aldı eli de çok hafif gerçekten ultrosonla bakılırken de kendimi hiç kasmadım sizinle ilgilenen bi hemşire oluyo ve sizi hiç yalnız bırakmıyo bana çok yardımcı oldu ben
utandım biraz ulturosonda hemşire hemen örtülerle müdahale etti kendimi çok rahat hissettim doktorada utanıyo diye söyleyince doktor hiç eğilip bakmadı bile biraz tedirgin oldum ama hemşire merak etme dedi ben çok memnun kaldım smyrnadan inşallah da bebeğime kavuşurum biran önce bugün ilk haplarıma başladım haftaya hiperezkopi yapılacak hayırlısı olsun şimdiden...

kızlar bende smyrna da başladım tedavime bütün çalışanlar çok güler yüzlü ve bire bir ilgileniyorlar o kadar sıcak kanlı davranıyorlar ki sanki sizden biriymiş gibi ben kan tahlili verirken biraz gerildim saolsun hemşire çok güler yüzlü davrandı ve kendini hazır hissettiğinde alırız dedi bi kaç dakika bekledi ve hazırım dedim ve aldı eli de çok hafif gerçekten ultrosonla bakılırken de kendimi hiç kasmadım sizinle ilgilenen bi hemşire oluyo ve sizi hiç yalnız bırakmıyo bana çok yardımcı oldu ben
utandım biraz ulturosonda hemşire hemen örtülerle müdahale etti kendimi çok rahat hissettim doktorada utanıyo diye söyleyince doktor hiç eğilip bakmadı bile biraz tedirgin oldum ama hemşire merak etme dedi ben çok memnun kaldım smyrnadan inşallah da bebeğime kavuşurum biran önce bugün ilk haplarıma başladım haftaya hiperezkopi yapılacak hayırlısı olsun şimdiden...

smyrna sayesinde gebeyim.dediğin herseye katılıyorum arkadasım.çok ilgililer.bugün gitttim oraya yeni geldim.dün korktum biraz kahve leke olunca doktorum aldı karsısına konuştu.rahatladım.umarım bebeğine kavuşursun

smyrna sayesinde gebeyim.dediğin herseye katılıyorum arkadasım.çok ilgililer.bugün gitttim oraya yeni geldim.dün korktum biraz kahve leke olunca doktorum aldı karsısına konuştu.rahatladım.umarım bebeğine kavuşursun

leke neden olmuş ki? normalmiymiş olması? sen iyisin değilmi çalışıyormusun yoksa rapor alıp dinleniyor musun? hamileliğin nasıl geçiyor?? çok şey sordum herhalde ama merak ediyorumm.:CüvCüv:

X