Soan krn deneyipte sonu alan veya almayan var m acaba?Buradan paylaalm...

Merhaba,

Bebişim52 öncelikle hamilesin sanırım rabbim hayırlı doğumlar nasib etsin inş..

bende pkoluyum, yumurtlmam yok.. bebişim olmuyo :KK43:

sen nasıl hamile kaldın herhangi bir tedavi uyguladın mı acaba ?

bence ıvır zıvır zamanı gelince oluyomuş.ben 6 yıl uğraştım neler yedim içtim ama olmadı.

Sana tavsiyem önce folik asit iç eşinde problem varsa onada çinko içir biz öyle yaptık o ay ilaçtan 15 gün sonra hamiş kalmışım cnm.

Yukarda yazdığım gibi folik asit içtim eşimede çinko içirdim başka birşey yok yani adetim düzene girmişti son 6 ay çünkü rahim filmi çektirdim sanırım iyi geldi...

Kizlar bende pkoluyum .. sogan kurunu denemeyi uzun zamandir dusunuyorum ama kokusundan dolayi kararsizim baya .. bebiste cok istiyorum... sanirim bu ay icecegim ne olursa olsun... sogan kurunu kullanipta hamile kalan arkadaslar nasil hazirladi kuru ve nasil kullandi burada paylasirsa cok sevinirm... simdiden tesekkurler....

Kizlar bende pkoluyum .. sogan kurunu denemeyi uzun zamandir dusunuyorum ama kokusundan dolayi kararsizim baya .. bebiste cok istiyorum... sanirim bu ay icecegim ne olursa olsun... sogan kurunu kullanipta hamile kalan arkadaslar nasil hazirladi kuru ve nasil kullandi burada paylasirsa cok sevinirm... simdiden tesekkurler....
İbrahim saraçoğlunun sitesınde nasıl yazıyorsa harfiyen uyguladım uyguladığım ay hamıle kaldım.kokusu rahatsız edecek kadar degıl hatta bence hiç kokmuyor tadıda kötü degıl. tadı yok desem yerıdır:)))))))))) ne acı ne eksi ne tatlı ne tuzlu:)

İbrahim saraçoğlunun sitesınde nasıl yazıyorsa harfiyen uyguladım uyguladığım ay hamıle kaldım.kokusu rahatsız edecek kadar degıl hatta bence hiç kokmuyor tadıda kötü degıl. tadı yok desem yerıdır:)))))))))) ne acı ne eksi ne tatlı ne tuzlu:)

Canim yaa hic unuttugun oldu mu peki ? Yani icmedigin.. 2gundur iciyorum bende basladim iste ama arkadasim bugun hamile kalirsan soganin sokturucu etkisi var dusuk yaparsin dedi kurt dustu icime adetim biteli 8gun oldu bugun iste 10. Gun .. kafam karisti iyice.. Bu arada sogan kurunun yaninda baska bisey kullandin mi ?

Merhaba arkadaslar
Bende 2 kimyasal düşük yaşadım prolaktin seviyem yuksek çıkıyor ilac alıyorum Düşüyor hamile kalıyorum ama düşükle sonuçlanıyor 8 gündür sogan kurunu içiyorum insallah yararı olur... Bu durumda olupta hamile kalan var mı arkadaslar :110:

Merhaba arkadaslar
Bende 2 kimyasal düşük yaşadım prolaktin seviyem yuksek çıkıyor ilac alıyorum Düşüyor hamile kalıyorum ama düşükle sonuçlanıyor 8 gündür sogan kurunu içiyorum insallah yararı olur... Bu durumda olupta hamile kalan var mı arkadaslar :110:
Bende geçen pazar kimyasal düşük yaşadım bu benmde ikinci ama arada oğlum oldu ikinciyi istiyorduk fakat düşük oldu hala arada kahverengi akıntım geliyor ama ben soğan kürüne başlamakta kararsızım zaten adetin 7.günü başlanacak diyor istiyordum ama bu seferde ya yan etki yaparsa dedim emin değilim siz başladınız sanırım etkilerini buraya yazarsanız çok sevinirim umarım Allah gönlümüze göre verir

Bende geçen pazar kimyasal düşük yaşadım bu benmde ikinci ama arada oğlum oldu ikinciyi istiyorduk fakat düşük oldu hala arada kahverengi akıntım geliyor ama ben soğan kürüne başlamakta kararsızım zaten adetin 7.günü başlanacak diyor istiyordum ama bu seferde ya yan etki yaparsa dedim emin değilim siz başladınız sanırım etkilerini buraya yazarsanız çok sevinirim umarım Allah gönlümüze göre verir
Öncelikle cevap Verdiğiniz icin teşekkür ederim :)
Ilk başta bende korktum ama bugun 13. Gunüm Allah'a sukur bir sıkıntım yok ilk başta yana ilk gun bir kanlı akinti geldi ama doktora gittiğimde kistimin yok olduğunu ögrendim (hamilelikte kist olmustu ve miyom var bende ) o an aklıma sogan suyunun ise yaradığını düşündüm :) bende halsizlik var sadece ama sogan suyundan mı yoksa kullandığım ilaçlardan mı ( dostinex, coraspin,folbiol) dolayı mı bilmiyorum başka bi sıkıntım yok Allah'a sukur :) doktorum bu ay beklememi söyledi önünüzde ki ay yine bebek calışmalarına başlayacağız dedi bakalım Hakkımızda hayirlisi Allah herkesin gönlüne gore versin(amin)

Bu arada kusura bakma Canim ya söylemeyi unuttum gecmis olsun üzülme sakin biliyorsun ki vücut sağlıksız olanı atıyor gec olsun güç Olmasın Allah gönlümüze gore versin eli ayağı düzgün sağlıklı vatana millete hayırlı evlatlar nasip etsin...

Bu arada kusura bakma Canim ya söylemeyi unuttum gecmis olsun üzülme sakin biliyorsun ki vücut sağlıksız olanı atıyor gec olsun güç Olmasın Allah gönlümüze gore versin eli ayağı düzgün sağlıklı vatana millete hayırlı evlatlar nasip etsin...
Sanada geçmiş olsun canım öyle tabi sağlıksız olanları vücut atıyor hayırlısı olsun inşallah bu ay bende beklemedeyim diğer adetim geçsin bende aynen devam dediğin gibi soğan suyunu belki gelecek ay uygularım canım buay düşük olunca dengem altüst oldu inşallah müjdelerimizide buradan veririz sağlıklı bebişlerimiz olur inşallah

X