sogan kürü kullananlar

Anne AdayıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiDurum
folikasitka16 Mayıs15 Haziran:KK31:
beybişim12 mayıs9 haziran:KK31:
serçem27 mayıs:KK31:
nrhs1mayıs1 haziran:KK31:
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

kızlar durum yerine ins:KK49:bunu koyacam hamile olanlara:KK52::KK52::KK52:

ins biraz toplandıgımız da dua edecegiz beraber bakalım ben bugun sogan kürüne basladım :KK53::26:

AngelNese canım hosgeldin :KK16::KK16::KK16:

hoşbuldık canım.bugün ben de ilk defa başlıcam soğana.adetimin 12.günü geç kalmamışımdır inş.yine de yumurtalıklara etki eder demi?ben iltihap için içicem.hem de bebeğe katkısı olsun bu sayede.ama ilaç da kullanıyorum 2 gündür

Son düzenleme:
hoşbuldık canım.bugün ben de ilk defa başlıcam soğana.adetimin 12.günü geç kalmamışımdır inş.yine de yumurtalıklara etki eder demi?ben iltihap için içicem.hem de bebeğe katkısı olsun bu sayede.ama ilaç da kullanıyorum 2 gündür

eder canım ama belki olursa ins geç döllenme olur gerçekten sogan kürüyle gerek çevremde gerekse burada çok hamiş duydum bende inanıyorum bizde hamile kalacagız yeni kürün hayırlı olsun canım

hatta kalkıyım şimdi yapıyım.az önce de idrar yolu enfeksiyonu için maydonoz suyu içtim.rahim enfeksiyonu için de soğanı içiyim.bi de sabah akşam eşimle ilaç alıyoruz.valla hepsi birbirine karışcak inş bişi olmaz:KK52::KK52::KK52:
bi de kum döküyorum aynı anda hepsi kökten cözülsün istiyorum.bu ay kararlıyım:KK53::KK53::KK53:

hatta kalkıyım şimdi yapıyım.az önce de idrar yolu enfeksiyonu için maydonoz suyu içtim.rahim enfeksiyonu için de soğanı içiyim.bi de sabah akşam eşimle ilaç alıyoruz.valla hepsi birbirine karışcak inş bişi olmaz:KK52::KK52::KK52:
bi de kum döküyorum aynı anda hepsi kökten cözülsün istiyorum.bu ay kararlıyım:KK53::KK53::KK53:

çok geçmiş olsun canım maydanoz suyu yerine soganı iç içn tüm temizlensin maydonaza gerek yok bence sogan harika temizliyor valla:KK52::KK52:

canim hosgeldin bence hepsini karistirma bir bir yap derim gec basladiysan az ic 1hafta ic yeter bence yinede secim sana kalmis insallah seninde iyi guzel haberlerini duyariz burdan

çok geçmiş olsun canım maydanoz suyu yerine soganı iç içn tüm temizlensin maydonaza gerek yok bence sogan harika temizliyor valla:KK52::KK52:

maydanozu idrar yolu için içiyodum.soğan da idrar yoluna ii geliyosa sadece onu içiyim o zaman.ben sadece rahime faydalı diye genellememiştim.tek taşla 2 kuş vurayım öyleyse:KK34:

X