Soğan kürü

Nisasahin

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
1
1
25
Kızlar aranızda soğan kürü ile hamile kalan var mı? Biz eşimle uzun süredir çocuk istiyoruz ama olmuyor soğan kürünü duydum çevremden deneyip hamile kalan var mı

Kızlar aranızda soğan kürü ile hamile kalan var mı? Biz eşimle uzun süredir çocuk istiyoruz ama olmuyor soğan kürünü duydum çevremden deneyip hamile kalan var mı
Ben denedim olmadı ama bazı kişilerde ise yarıyor. Bana da herkes söylüyordu önemsemedim başka bir rahatsızlık falan olur diye ama doktora gittim yılların doktoru soğan kürü önerdi adet bitiminden 2. Gün başla 10 gün her gün bir bardak aç karnına dedi. Eşime de kabak çekirdeği, zeytinyağı, balık, bitter çikolata, çiğ badem, sarımsak bunları söyledi. Dışardan ikinizde birşey yemeyin ekmeği dahi dedi kendi yaptığınız kek börek poğaça onlar olur dedi.

Bende bu ay deneyecegim canım çok arastirdim bu şekilde hamile kalan çok ne kaybederiz ki denemekten ne çıkar 2 aydır klomen tedavisi görüyorum çatlatma iğnesi ile ama yine de olmadı bu ay doktora ara vereceğim ovulasyon testi ve soğan kürü ile deneyeceğim Allah'ın izniyle olursa yazmak çok isterim

Merhaba,
Ben gecen ay sogan kürü yaptim 15 gün.
Duan adetim bitdi ve yarin yine baslamayi düsünüyorum.
Sizlere sorum sogan kürünü uygulamak gebe kalmayi önlermi?

Merhaba kızlar bende 5 aydır bebek için tedavi görüyorum klomen ovitrelle kullandım olmadı bu ay soğan kürü yaptım ilaç kullanmadım ama soğana dayanamadığım için 7 gün uygulayabildim bıraktım reglime 4 gün var koyu renk akıntı geldi neye işaret bilmiyorum böyle durum yaşayan var mı

Merhaba kızlar bende 5 aydır bebek için tedavi görüyorum klomen ovitrelle kullandım olmadı bu ay soğan kürü yaptım ilaç kullanmadım ama soğana dayanamadığım için 7 gün uygulayabildim bıraktım reglime 4 gün var koyu renk akıntı geldi neye işaret bilmiyorum böyle durum yaşayan var mı
Merhaba adet oldunuz mu

X