Soğan suyu ile adeti kesilen varmı

siyasmin

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
9
2
37
Merhaba 36 yaşında 2 çocuk 👭annesiyim 6 yıl aradan sonra çocuklarım kardeş isteği ile çocuk yapma kararı aldım tahlil yapınca erken menopoza gircen🤦‍♀️ dedi doktor bu kararı almasam hic haberim bile olmucakti😱 3 yıl oldu korunmuyorum ve artık kemiklerim yaniyor ateş basmalar başladı 🔥adet günü gününe oluyorum fakat miktar çok çok azaldı bir güne daha sonra lekelenme şeklinde çocukta olmadı🙈 soğan suyu içeyim dedim adetin 2 günü başladım hepten adeti kesti lekelenme oluyor du normalde sorum şu soğan suyu adet kesintisi yaparmi?? yardımcı olursanız sevinirim benim gibi olan varmı🌺 çocuklarım hep ağlıyor kardeş isteği ile😔 sırf onlar için istedim aslında kısmet meğer menopoz geliyormus🤦‍♀️

Bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir doktorunuz önermeden soğan suyu kullanmak yarardan çok zarar verebilir isterseniz tekrar bi doktora gidin

Cvp veren biri çıktı çok sevindim daha yeni üye olduğum için siteden pek anlamıyorum öncelikle cvp verdiğiniz için çok teşekkür ederim dediğiniz gibi bünyeden bünyeye değişiyor demekki çok araştırdım kimse adet kesintisi ile ilgili birşey yazmamış bugün 4 günüm doğrusu devam etsemmi biraksammi kararsız kaldım kesilen kesildi zaten 🙈bilemedim yokmu daha çok bilgi sahibi olan arkadaşlar

Tekrar merhaba herkese soğan suyu ile bir kaç şey söylemek istedim içenler vardır muhakkak içmeye başlarken kasik ağrısı çok oluyor du adet kesildi adet söker diye içtim ama 9 gün biraktim idrar yolu enfeksiyonu oldum artık böbrekte taşmi var bilmiyorum ama bilip bilmeden içmeyin derim herşey herkese yaramıyor maalesef ben bunu yaşadım kaç gündür ilaç kullanıyorum kasik ağrılarım hala devam ediyor kullananlar yada kullanmak isteyenler için yazdım

X