Sogan suyu yardım!!!

guzelanne56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
57
16
22
pcos var bende ilk çocuğum doğal yolla oldu doğumdan sonra kaybettım, regl duzensızlıgı hep yaşıyorum kilomda artış varken. Bır ay klomen 2. Ay ovitrelle klomen kullandım olmadı fazla kılom vardı ve sağlıksız beslenıyordum. Tedaviyi bıraktım pcos olduğunu smear verırken şans eserı öğrendim geçen ay, spora başladım dıyete başladım 10 kg verdim. hala da spor ve dıyete devam ediyorum 5-6 kg fazlam kaldı, 9 gün gecıkmelı de olsa geçen ay adet oldum ilaçsız.
İnofolıc combi ile beraber soğan suyu içtim günde 2 defa bugün 14.gunum ve yarın son kaldı ama daha devam edemicem. 2 gün önce yoğun akıntım vardı yumurtlama olabılkr dıye yarını es geceyım dedım. Soğan suyu fayda saglarmı bu ay kesın yumurtlar mıyım ve duzenlı zamanında adet olur muyum? Hatta daha iyisi adet olmayıp hamıle kalabılır mıyım? Kilo de verdim dengelı de beslenıyorum spora devam ediyorum. Soğan suyunu regl olacağım gün ıctım olamıyorum 9 gün gecıkmıstım eve geldim akşamı da içtim 15 dk sonra lekelenmem başladı regl oldum. herhangi bı belırtım de yok adet günüme 12 gün kaldı hamile kalsam belırtım olmaz mıydı? Yada regl belırtım baslamaz mıydı? İlkine dair hiç bişey hatırlamıyorum. Sığan suyu fayda saglarmı tecrubelı anneler yardımcı olur musunuz

Yumurtami tavuktan cikar tavuk yumurtadan mi 🤣

Peş peşe bir suru soru sormussun ben anladıklarımi cvplayayyim ama önce sakin ol stres yapma👣

Sogan kurunu ben kullandim yumurta göremedigim ay hrmen gordum ama ovülasyon testi kullanmanı önerirrim laboquick kullaniyorum.. yumurta gordugunde sogan kurunu birakman lazim.. unutma.

Regli ile gebelik belirtileri birebir ayni ayirt etmek mumkun olmayabiliyor..

Regline 12 gun kalmis daha erken suan belirti olmaz dollenme olsa bile kendini belli etmez regline 2gun kala veya 2gun gectikten snra test yap

Kilo vermen saglikli beslenmen cok iyi umarim saglikli hayrli haberlerimiz olur 👩🏼‍🍼🤲🏻

X