Sol leğen kemiğinin yanındaki şişkinlik sizdede aynımı yoksa tek bendemi böyle

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
571
104
Merhaba hanımlar ya size birşey sormak istiyorum korkuyorum da ama merakta ediyorum şimdi ben oturur vaziyette iki leğen kemiğinin hemen diplerine elimle surttugum zaman ikiside var uzun yani üstten alta ama yattigim zaman sağ taraftaki kayboluyor sol taraf daha da çok artıyor yatıyorum sağ ve sol parmak uçlarımı ikisininde dibine yani kemiğine bastırıyordum sonra ortaya doğru ikisini getirdiğime sağ tarafimda hicbirsey yok ama sol tarafimda hissediyorm ve benim bu sol tarafım çok ağrıyor kramp giriyor sanki kaslar sıkıştırıyor oda sancı yapıyor gibi kalın bağırsak galiba bu ve belimde çok ağrıyor yemeden içmeden kesildim strese girdim birde bebek ustiyorum doktor doktor gezdim kaç kere yumurta büyütme ilacı kullandım olmadı aşılama ywptirdim olmadı sonra belki göbeğim düşmüştür diye ebeye gittik kadın bana göbek deliğin az atıyor dedi birde sol tarafına kaymış rahminde kaymış dedi sol tarafıma bastırdı oooo dedi buran nasıl hızlı atıyor bu kadar hızlı atmaması lazım dedi acı kola flan yiyormusun dedi bende yiyorum dedim onları bırak basurun canlanmış dedi ballı süt iç dedi karnını yumusatsin gobegini yerine getiriyim dedi karnın çok sert dedi öbür adette gidecez sonunu sacmaladimda sizdede böyle oturduğunuz zman iki tarafınızda var ama yattigimiz zman sol tarafında hissedilen uzun yukarıdan aşağıya kas gibi bağırsak gibi neyse bende tam bilmiyorum da sizdede varmı o birde adetlerim son 9 aydır düzensiz gününde geliyor ama 4.gune kadar lekeli geliyor sonra düzeliyor bu ayda zaten bitmek bilmedi ara sıra geliyor doktor baktı bişi yok dedi hem karından hemde alttan iki cmlik kistim vardı basit kist oda geçmiş heralde kist yok dedi ama polikistik över var ama ondan kaynaklı değil yani enfeksiyonmu var bilemedim enfeksiyon var zaten sarı akıntım var iki ay öncede mantar oldum eşimden geliyor büyük ihtimal onda enfeksiyon teşhisi konmuştu bendede geçmiyor bu Sarı akinti bazen iyice yesilleniuor sonra normal sarı oluyor çok az işte bazi günler beyaz oluyor o da çok az soğan suyuna basladim ama adetim bitmeyince bıraktım iyice bitsin öyle tekrar başlıyacagiz ballı süt içeceğim kadın demişti karnini yumusatsin diye

X