Kafam çok karışık kizlar

Ya iki tarafimda olsa İnanki korkmayacagim ama oturunca yada ayaktayken iki tarafta da var o uzun şey işte adinida bilmiyorumki yatınca sert bir zemine sağ taraftaki kayboluyor sol taraftaki sis bir şekilde belli oluyor bağırsak heralde dedim bilmiyorumki ne olduğunu yarın işte öğreneceğim inşAllah kötü birşey çıkmaz o herkeste olur der doktor rahim tersligi olsa doktorlar demezmiydi ya bilemedim bı sıkıntı var bu rahimdede ne olduğunu çözemedim adetlerim de düzeni kaçtı ara kanamalar oluyor iki aydır
Benzer şekilde benimde sağ ve soldaki bezeler farklı büyüklükte ve farklı farklı hissediliyor. Büyüme olmadığı sürece problem değil demişti doktorum ve ergenliğimden beri benimleler ama kontrol ettirmek lazım 😊 inşallah bişey çıkmaz. Bende çok doktora gittim sadece doğumumu yaptıran doktor rahmin ters demişti diğerleri hiç söylemedi bile. Doktorlardan başkasına gitmeyin ve başkasını dinlemeyin sağlık çok önemli. Geçmiş olsun 😊

Kıyamam ya Allahim yardımcın olsun inşallah sagliklisindir ve korkulacak bisi yoktur
Amin inşallah teşekkür ederim cevapladıgin için annemi bile aramadım korkudan agladigimi duymasın diye zaten sıkıntıları kendinde çok birde benim için üzülmesin diye kimseye derdimi anlatamadım ilk önce ettiğim dualar sonrada sizin gibiler iyi geliyor bana 🌺

doktor bi şey demediyse normaldir canım boşver ebeyi bana açı biraz tuhaf geldi sadece tüpler açım evet o net de
İşte sol tarafa doğru kayma var bel ağrısı flanda var sol tarafimda spermi alamazmis içine eğri oldumu rahim zaten 3 kere yumurta büyütme ilacı kullandım bir kere aşılama yaptım olmadi hep doktorlar gecikince gel dediler hep olumlu konuştular tup bebekte olmazsa diye korkuyorum

İşte sol tarafa doğru kayma var bel ağrısı flanda var sol tarafimda spermi alamazmis içine eğri oldumu rahim zaten 3 kere yumurta büyütme ilacı kullandım bir kere aşılama yaptım olmadi hep doktorlar gecikince gel dediler hep olumlu konuştular tup bebekte olmazsa diye korkuyorum
Olue canım tüpte diekt iceri birakıyolar embriyoyu da rahim ağzi kapali olmadiktam sonra spermi herrrr türlü olaır sekli semali önemli değil. Sadece bazı şekil bozukluklarında belki düşük olabilir. O risk olmasın da gebelik olusumunu engellemez

Benzer şekilde benimde sağ ve soldaki bezeler farklı büyüklükte ve farklı farklı hissediliyor. Büyüme olmadığı sürece problem değil demişti doktorum ve ergenliğimden beri benimleler ama kontrol ettirmek lazım 😊 inşallah bişey çıkmaz. Bende çok doktora gittim sadece doğumumu yaptıran doktor rahmin ters demişti diğerleri hiç söylemedi bile. Doktorlardan başkasına gitmeyin ve başkasını dinlemeyin sağlık çok önemli. Geçmiş olsun 😊
Anladım canım ben işte ebeye gittikten sonra farkettim oramdaki sertliği ondan bu yanada geçmiyor buyumuyorda galiba hayırlısı bakalım Rabbimden ümit kesilmez
Normal yollami hamile kaldın sen yoksa tedaviyle mi rahim filmi flan cekindinmi canim

Olue canım tüpte diekt iceri birakıyolar embriyoyu da rahim ağzi kapali olmadiktam sonra spermi herrrr türlü olaır sekli semali önemli değil. Sadece bazı şekil bozukluklarında belki düşük olabilir. O risk olmasın da gebelik olusumunu engellemez
Anladım canım sağolasın deniyoruz bakalım rabbim kolaylikla en kısa zamanda nasip eder inşallah 🤲

Şöyle ne olduğu belli olmayan insanlara gitmeyin Allah aşkına kafayı mı yediniz
Beni kayınvalidem goturdu gitmem derkene sonra bunlar başıma geldi işte napicagimi şaşırdım hangi derdimi kafama takayim şaşırdım kaldım Allah'ım kimseye dermansız dert vermesin

Anladım canım sağolasın deniyoruz bakalım rabbim kolaylikla en kısa zamanda nasip eder inşallah 🤲
Ebe mebe dinleme lütfen sadece dokgoru dinle bak bin tane alet kullanıyolar gobek ellemeyle olacak olsa salak mı bu doktorlar

Ebe mebe dinleme lütfen sadece dokgoru dinle bak bin tane alet kullanıyolar gobek ellemeyle olacak olsa salak mı bu doktorlar
Doğru haklısın iki kere gittim zorla birinci kadın göbeğin düşük değil ama rahim eğriliği var sende dedi benim yapabileceğim birşey yok dedi doktora git dedi sonra sol alt kasigima bastı acitiyormu belin agriyormu dedi benimde acitiyordu agriyordu ama korktum diyemedim sonra korkuyor ondan demiyor dedi kayın valideme bir gün sonra demiski gelinin vajina girişi kapalı spermler oraya gitmiyor oraya alet sokar doktorlar orayı açarlar demiş hatta doktorun adinida vermiş bizde ona gidecektik iç Anadolu'da bir numaralari kadın doğum doktoru adam eliyle alttan baktı vajinal ultrason la baktı birde başka bir aletle baktı yaran var birde polikistik overin var dedi sonra bütün tahlillerimi gosterdim normal dedi onunla içim rahattı sonra ikinci başka bı kadına gittik oda göbeğin düşmüş dedi rahmin eğri dedi basurun canlanmış dedi korkuttu beni ondan bu yana iyi değilim yemeden içmeden kesildim kimseye belli etmemeye çalışıyorum ama içten içten ağlıyorum

Doğru haklısın iki kere gittim zorla birinci kadın göbeğin düşük değil ama rahim eğriliği var sende dedi benim yapabileceğim birşey yok dedi doktora git dedi sonra sol alt kasigima bastı acitiyormu belin agriyormu dedi benimde acitiyordu agriyordu ama korktum diyemedim sonra korkuyor ondan demiyor dedi kayın valideme bir gün sonra demiski gelinin vajina girişi kapalı spermler oraya gitmiyor oraya alet sokar doktorlar orayı açarlar demiş hatta doktorun adinida vermiş bizde ona gidecektik iç Anadolu'da bir numaralari kadın doğum doktoru adam eliyle alttan baktı vajinal ultrason la baktı birde başka bir aletle baktı yaran var birde polikistik overin var dedi sonra bütün tahlillerimi gosterdim normal dedi onunla içim rahattı sonra ikinci başka bı kadına gittik oda göbeğin düşmüş dedi rahmin eğri dedi basurun canlanmış dedi korkuttu beni ondan bu yana iyi değilim yemeden içmeden kesildim kimseye belli etmemeye çalışıyorum ama içten içten ağlıyorum
Yapma bak bu kadınları boşverrr

Amin inşallah teşekkür ederim cevapladıgin için annemi bile aramadım korkudan agladigimi duymasın diye zaten sıkıntıları kendinde çok birde benim için üzülmesin diye kimseye derdimi anlatamadım ilk önce ettiğim dualar sonrada sizin gibiler iyi geliyor bana 🌺
Üzülme her şey üzülmekten oluyor ben de üzüntüden erken doğum yaptım. Hamileyken babamı kaybettim...herseyin hayırlısını dile..tevekkul et ve içini ferah tut...bisi belli değilken üzülme. ALLAHIM yardımcın olsun güzellik

Üzülme her şey üzülmekten oluyor ben de üzüntüden erken doğum yaptım. Hamileyken babamı kaybettim...herseyin hayırlısını dile..tevekkul et ve içini ferah tut...bisi belli değilken üzülme. ALLAHIM yardımcın olsun güzellik
Aynen öyle üzülmekten geliyor insanın başına ne geliyorsa başın sağolsun mekanı cennet olsun insAllah içim biraz olsun ferahladi yarın doktor ne diyecek bakalım idrar testi de vereceğim enfeksiyon için belki o da bebeğin oluşmasına engeldir 🌺

Aynen öyle üzülmekten geliyor insanın başına ne geliyorsa başın sağolsun mekanı cennet olsun insAllah içim biraz olsun ferahladi yarın doktor ne diyecek bakalım idrar testi de vereceğim enfeksiyon için belki o da bebeğin oluşmasına engeldir 🌺
Amin inşallah tum kaybettiklerimizin mekani cennet olsun...Bebegin olacaksa hicbisi engel olmaz bunu unutma...iyi haberlerle dön inşallah ❤️

Merhaba hanımlar ya size birşey sormak istiyorum korkuyorum da ama merakta ediyorum şimdi ben oturur vaziyette iki leğen kemiğinin hemen diplerine elimle surttugum zaman ikiside var uzun yani üstten alta ama yattigim zaman sağ taraftaki kayboluyor sol taraf daha da çok artıyor yatıyorum sağ ve sol parmak uçlarımı ikisininde dibine yani kemiğine bastırıyordum sonra ortaya doğru ikisini getirdiğime sağ tarafimda hicbirsey yok ama sol tarafimda hissediyorm ve benim bu sol tarafım çok ağrıyor kramp giriyor sanki kaslar sıkıştırıyor oda sancı yapıyor gibi kalın bağırsak galiba bu ve belimde çok ağrıyor yemeden içmeden kesildim strese girdim birde bebek ustiyorum doktor doktor gezdim kaç kere yumurta büyütme ilacı kullandım olmadı aşılama ywptirdim olmadı sonra belki göbeğim düşmüştür diye ebeye gittik kadın bana göbek deliğin az atıyor dedi birde sol tarafına kaymış rahminde kaymış dedi sol tarafıma bastırdı oooo dedi buran nasıl hızlı atıyor bu kadar hızlı atmaması lazım dedi acı kola flan yiyormusun dedi bende yiyorum dedim onları bırak basurun canlanmış dedi ballı süt iç dedi karnını yumusatsin gobegini yerine getiriyim dedi karnın çok sert dedi öbür adette gidecez sonunu sacmaladimda sizdede böyle oturduğunuz zman iki tarafınızda var ama yattigimiz zman sol tarafında hissedilen uzun yukarıdan aşağıya kas gibi bağırsak gibi neyse bende tam bilmiyorum da sizdede varmı o birde adetlerim son 9 aydır düzensiz gününde geliyor ama 4.gune kadar lekeli geliyor sonra düzeliyor bu ayda zaten bitmek bilmedi ara sıra geliyor doktor baktı bişi yok dedi hem karından hemde alttan iki cmlik kistim vardı basit kist oda geçmiş heralde kist yok dedi ama polikistik över var ama ondan kaynaklı değil yani enfeksiyonmu var bilemedim enfeksiyon var zaten sarı akıntım var iki ay öncede mantar oldum eşimden geliyor büyük ihtimal onda enfeksiyon teşhisi konmuştu bendede geçmiyor bu Sarı akinti bazen iyice yesilleniuor sonra normal sarı oluyor çok az işte bazi günler beyaz oluyor o da çok az soğan suyuna basladim ama adetim bitmeyince bıraktım iyice bitsin öyle tekrar başlıyacagiz ballı süt içeceğim kadın demişti karnini yumusatsin diye
Kemiklerinlen oynama kizarim okurken pskolojim bozuldu sizi rahatsiz eden bir durum varsa doktora gidin uzun kisa cerahmisin bebeğim

Kemiklerinlen oynama kizarim okurken pskolojim bozuldu sizi rahatsiz eden bir durum varsa doktora gidin uzun kisa cerahmisin bebeğim
Ben bunları yaşıyorum siz benim psikolojiyi düşünün gideceğim zaten yarın canıma tak etti bu şüpheyle yaşayamıyorum içim rahat etsin işte insan merak ediyor nasıl diye bir değişiklik varmı diye sonra basına böyle şeyler geliyor işte 😔

Canim sana özelden resmini atsam o sislik olan ele gelen yeri sendede aynı yerdeki bı baksan olurmu

Anladım canım ben işte ebeye gittikten sonra farkettim oramdaki sertliği ondan bu yanada geçmiyor buyumuyorda galiba hayırlısı bakalım Rabbimden ümit kesilmez
Normal yollami hamile kaldın sen yoksa tedaviyle mi rahim filmi flan cekindinmi canim
Yok normal yolla hamile kaldım. Ne olduğu belli olmayan eve kadın yüzünden bence şuan stres yaşıyorsunuz boşu boşuna. Doktorlardan başkasına güvenmeyin lütfen.

X