Sol memede sertlik var..

Merhaba cnm bugün gittim dr şimdi geldim beni araştırma hastanesine yönlendirdi biyopsi için senin dediğin gibi kesin tanı olması için biraz zaman alan tedavisi var dedi kortizon kullanılıyor filan dedi ilçede oturuyorum napacam bilemedim canim sıkıldı rabbim şifa versin inşallah cnm
Sıkma canını inşallah her şey iyi olacak biyopsiden sonra tüberküloz var mı diye dispanser e yönlendiriyorlar benim tedavi orada kaldı işte doktorumu bekliyorum çarşamba günü gelecekmiş uzun ve yorucu bir tedavi süreci var Allah yardımcımız olsun inşallah

Merhaba cnm bugün gittim dr şimdi geldim beni araştırma hastanesine yönlendirdi biyopsi için senin dediğin gibi kesin tanı olması için biraz zaman alan tedavisi var dedi kortizon kullanılıyor filan dedi ilçede oturuyorum napacam bilemedim canim sıkıldı rabbim şifa versin inşallah cnm
Merhaba biyopsi yaptırdınız mı acaba ben çarşamba günü doktora gittim biyopsi sonucuna baktı kesin teşhis mastit çıktı yarın dispansere gidip verem testi yaptırıcam negatif çıkarsa kortizon tedavisi başlanacak

Merhaba biyopsi yaptırdınız mı acaba ben çarşamba günü doktora gittim biyopsi sonucuna baktı kesin teşhis mastit çıktı yarın dispansere gidip verem testi yaptırıcam negatif çıkarsa kortizon tedavisi başlanacak
Gidemedim henüz haftaya randevu aldım izmirden bakalım ne diyecek cnm araştırma hastanesi çok geçmiş olsun rabbim şifa versin sanada inslh kötü bisey cikmaz allahin izniyle

Gidemedim henüz haftaya randevu aldım izmirden bakalım ne diyecek cnm araştırma hastanesi çok geçmiş olsun rabbim şifa versin sanada inslh kötü bisey cikmaz allahin izniyle
İnşallah Rabbim hepimizine şifa versin. Araştırma hastaneleri iyi oluyor derinlemesine araştırıyorlar hastalık sebebini

İnşallah Rabbim hepimizine şifa versin. Araştırma hastaneleri iyi oluyor derinlemesine araştırıyorlar hastalık sebebini
Baya azaldı şişlik bitkisel şeyler kullanıyorum iyi geldi sanki bide stres yapmicaksin ona inanıyorum herseyin başı stres çünkü rabbim şifa versin cnm inslh hepimize ama biz degerliyiz ve bu dünya boş

Baya azaldı şişlik bitkisel şeyler kullanıyorum iyi geldi sanki bide stres yapmicaksin ona inanıyorum herseyin başı stres çünkü rabbim şifa versin cnm inslh hepimize ama biz degerliyiz ve bu dünya boş
Evet canım sters çok etkiliyor bitkisel olarak ne kullanıyorsun acaba

Merhaba hanımlar yeni üye oldum. Benim sorunum şöyle Kasım ayı başlarında sol memede ağrı hissettim giderek arttı ayrıca memenin çatal kısmında belirgin sert ağrısız bir yumru vardı ve meme ucundan şeffaf sıvı ve sarımsı katı şeyler gelmeye başladı. Doktora gittim önemli bişey yok dedi üç tane küçük kist tarzı şeyler olduğu söyleyip antibiyotik ve bepantol verdi senede bir kontrol dedi. Ara ara ağrılar devam etti ancak ben önemsemedim doktor bişey yok dediği için. Ancak yaklaşık 12 gün önce bir anda meme patlayacak derecede şişti ve çok şiddetli ağrı başladı ısı artışı ve kızarıklıkda vardı. Tekrar doktora gittim ve mastit denildi antibiyotik verdi kullandım şişlik indi ağrı çokça azaldı ancak geride sert taş gibi kitle ve kızarıklık kaldı şekil bozukluğu ve meme ucu geri çekilmeside var kontrol ultrasonunda yoğun sıvı içerikli koleksiyon ve mastit mi kist mi belli olmayan bişey görüldü doktor o şişliği enjektör ile çekmeye çalıştı iki kere ama olmadı sonra ilaçlı mr istedi çektirdim şuan sonuç bekliyorum. Daha önce böyle bişey yaşayan varmı aranızda memenin dış görünüşü itibarıyla kötü şeyler düşünüyorum lütfen bana yardımcı olun

Geçmiş olsun.
Başka bi doktora daha görünmeni tavsiye ediyorum.

Benım gogsumun ust tarafında hemen hıssedılıyor . Sankı emzırıken mastıt olunurya sut orda bırıkmıs gıbı . Orda olmadıgını unutmam ımkansız . Insallah kuculur
Yok ben bekardim onu fark ettiğimde şu an 8 senelik evliyim hala duruyor. Ağrısı falan biseyi yok. Hatta bu postu gördüğümde unuttuğumu fark ettim gogsumu kontrol ettim hala duruyormuş 🙈🙈

Merhaba kizlar ilerlemesi olan varmı ben pazartesi ilaçlı mr girecem hala şişlik ve ağrı var bu arada kayinvalidemi kaybettik benim öz teyzemdi kendisi oyüzden üzüntüden yeniden şişti gibi ne yapacam rabbimden şifa istiyorum sadece bana dualarınızı eksik etmeyin nolur herkese şifa ve ferahlık versin rabbim amin

Merhaba kizlar ilerlemesi olan varmı ben pazartesi ilaçlı mr girecem hala şişlik ve ağrı var bu arada kayinvalidemi kaybettik benim öz teyzemdi kendisi oyüzden üzüntüden yeniden şişti gibi ne yapacam rabbimden şifa istiyorum sadece bana dualarınızı eksik etmeyin nolur herkese şifa ve ferahlık versin rabbim amin
Öncelikle başın sağ olsun canım. Moral gerçekten çok önemli ben şuan kortizon tedavisi görüyorum sertlik çok az kaldı ama ağrılarım devam ediyor. Üstelik sağ göğüsümde de başladı. Doktorum beklediği bir durum olduğunu söyledi bakalım hayırlısı olsun

Amin inşallah sonucunuz temiz cıkar. Bende cıktıgında doktor anıden bırseye korktun yada uzuldunmu dedı..adetten bır hafta once bir şişkinlik olurya ozaman cıkmıstı sonra azaldı
Sımdı yıne adet oncesı heryerım sıstı o sıskınlıgıde tekrar daha cok hıssedıyorum

X