Cilt Bakımı Ürünleri SOLGAR HYALORUNIC ACİD kullanan arkadaşlar...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ben az önce aldım bunu :) İçinde hyralüronik asit var,yine cilt için gereken ayrı ayrı 2 tip kolojen var biri 1200 mg, siğeri 750 mg yani cilt kolojene doyacak gibi :) Şimdi bu destek ürününü her zaman kullanmak gerekiyor tabi kullandığın sürece faydasını görürsün bıraktığn zaman faydasını görmezsin arkadaşım. Çünkü sen cildine zamanla azalan kolojeni ve hyalüronik asidi vermiyorsun ki cilt de bunu kendi üretemediği için hapı kullanmayı bırakınca o ışıltı tabiki gider. Ben 79.95e aldım 80 tl de. 2010 en iyi güzellik ürünü ödülünü almış, kremlerle yüzeysel bakımlardan yana olamadım bir türlü her zaman yiyecek içeçek veya böyle takviye ürünlerle, saçı tırnağı cildi içten besleme taraftarıyım. Değişiklikleri görmek için bir fotoğrafımı çektim, kutu bittikten sonra yine aynı ışık ve açıdan yine yüzümü çekicem, 2.kutu bitince yine çekicem yüzümü :) İşe yaramış mı yaramamış mı daha net anlaşılır bence...

Son düzenleme:
Merhaba..
Ben bu ürünü yeni aldım.Solgar ın internet sitesinden aldığım bilgiye göre Cildin bütünlüğü, kırışıklık derinliğinin azaltılması, esnekliğinin sağlanması ve nem dengesi için Hyaluronic Acid adlı takviye, günde 1 tablet, yemek sonrası, 3 aylık kürler halinde (3 ay kullanım 1 hafta ara, sonra tekrar kullanım) kullanımı önerilir. Bu ürün 2010 yılının güzellik ürünü seçilmiş ve Özge Ulusoy da düzenli kullanıyormuş.Aranızda kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi ?

fiyatı nedir acaba? :KK52:

Ben az önce aldım bunu :) İçinde hyralüronik asit var,yine cilt için gereken ayrı ayrı 2 tip kolojen var biri 1200 mg, siğeri 750 mg yani cilt kolojene doyacak gibi :) Şimdi bu destek ürününü her zaman kullanmak gerekiyor tabi kullandığın sürece faydasını görürsün bıraktığn zaman faydasını görmezsin arkadaşım. Çünkü sen cildine zamanla azalan kolojeni ve hyalüronik asidi vermiyorsun ki cilt de bunu kendi üretemediği için hapı kullanmayı bırakınca o ışıltı tabiki gider. Ben 79.95e aldım 80 tl de. 2010 en iyi güzellik ürünü ödülünü almış, kremlerle yüzeysel bakımlardan yana olamadım bir türlü her zaman yiyecek içeçek veya böyle takviye ürünlerle, saçı tırnağı cildi içten besleme taraftarıyım. Değişiklikleri görmek için bir fotoğrafımı çektim, kutu bittikten sonra yine aynı ışık ve açıdan yine yüzümü çekicem, 2.kutu bitince yine çekicem yüzümü :) İşe yaramış mı yaramamış mı daha net anlaşılır bence...

Bir gelişme var mı acaba fotoğraf ekleyebilir misiniz mesajınızın üzerinden 3 ay geçmiş merak ettim işe yarıyor mu?

ARKADAŞLAR SOLGAR HYOYURONİC ACİD KULLANAN BU KADAR AZ KİŞİ Mİ VAR? YORUMLAR ÇOK AZ.
BEN UZUN SÜREDİR DÜŞÜNÜYORDUM.ALMAK İŞ DEĞİL,SÜREKLİ ALABİLMEK MESELE TABİİ... ŞU AN FİYATI 86.50.
AÇIKÇASI ASGARİ ÜCRETLE KIYASLADIĞIMIZDA KORKUNÇ PAHALI :KK43:( AMA NE YAPARSIN, 30 YAŞINDAN SONRA CİLT KONUSUNDA PANİK BAŞLIYOR.
BEN 35 YAŞINDAYIM.BİR AYDIR KULLANIYORUM DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE.BİRŞEY DEĞİŞTİ Mİ,HAYIR.BEKLİYOR MUYDUM,HAYIR.ECZACIDA DEMİŞTİ ZATEN EN AZ ÜÇ AY DÜZENLİ KULLANIN,HEMEN ETLİ GÖREMEZSİN DİYE.AMA ŞUNU SÖYLEMELİYİM,SAÇLARIM RAPUNZEL GİBİ UZADI BU ARA :)) GERÇİ BEN SADECE CİLDİM İÇİN İSTİYORUM,BİRKAÇ AY DAHA KULLANACAĞIM İNŞALLAH.KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE FOTOĞRAF ÇEKMEYİ UNUTTUM, SONRASI FARKINI NASIL ANLARIM BİLEMİYORUM... KULLANANLAR LÜTFEN YORUMLARI EKSİK ETMESİN. :nazar:

ARKADAŞLAR SOLGAR HYOYURONİC ACİD KULLANAN BU KADAR AZ KİŞİ Mİ VAR? YORUMLAR ÇOK AZ.
BEN UZUN SÜREDİR DÜŞÜNÜYORDUM.ALMAK İŞ DEĞİL,SÜREKLİ ALABİLMEK MESELE TABİİ... ŞU AN FİYATI 86.50.
AÇIKÇASI ASGARİ ÜCRETLE KIYASLADIĞIMIZDA KORKUNÇ PAHALI :KK43:( AMA NE YAPARSIN, 30 YAŞINDAN SONRA CİLT KONUSUNDA PANİK BAŞLIYOR.
BEN 35 YAŞINDAYIM.BİR AYDIR KULLANIYORUM DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE.BİRŞEY DEĞİŞTİ Mİ,HAYIR.BEKLİYOR MUYDUM,HAYIR.ECZACIDA DEMİŞTİ ZATEN EN AZ ÜÇ AY DÜZENLİ KULLANIN,HEMEN ETLİ GÖREMEZSİN DİYE.AMA ŞUNU SÖYLEMELİYİM,SAÇLARIM RAPUNZEL GİBİ UZADI BU ARA :)) GERÇİ BEN SADECE CİLDİM İÇİN İSTİYORUM,BİRKAÇ AY DAHA KULLANACAĞIM İNŞALLAH.KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE FOTOĞRAF ÇEKMEYİ UNUTTUM, SONRASI FARKINI NASIL ANLARIM BİLEMİYORUM... KULLANANLAR LÜTFEN YORUMLARI EKSİK ETMESİN. :nazar:

merhabalar ben sene kadar önce cildiyeye gittim yüzüm pul pul oldu şakaklar ve burun kenarları neyse bana solgar hyalorunic acidi verdi valla mucize gibiydi cildin yağlı nemsiz demişti dr. kullandım toparlandı neyse bıraktım. geçen ay kullandım gene bir kutu bu seferde pek bi faydasını görmedim başta ilaç sahtemi diye de düşünmedim değil ama aynı eczaneden aldım gene imkansız sahte olması. sonradan öğrendim ki 3 ay kullanmak 10 gün ara vermek lazımmış. şimdi başlamak istiyorum gnc ile solgar arasında kaldım sizce hangisine başlıyayım yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler

ben bu ürünü bir yıl kadar kullandım kızlar... zaten 2. ay ortaları etki etmeye başlıyor gözle görülür oranda.
Vücutta ödem yapıyor, tamam cilgi gerginleştiriyor, tüm cildinizin vücüdunuzun gerildiğini hissediyorsunuz.
özellikle yüzünüz . çok etkili evet ama su topladığını farkettim. kilo almasan da botokslu gibi duruyorsun.
şişkinlik hissediyorsun. Enazından bana öyle etki etti. Bu yüzden ben Özge Ulusoy gibi incecik birinin bu destekleyici hapı kullandığına şahsen inanmıyorum.Ancak Seren Serengil daha mantıklı olur:))
Yine de aklımda. yeniden kullanmak istesem de hele yaz üstü asla!

Ben yaklasık 1 sendir kullanıyorum cildimin daha saglıklı oldıgunu soyleyebılırm bir de dudaklarıma botox yaptırmıstm etkısı gecmıstı ama bu ılacı kullandıkca we su ıctıkce dudaklarmda kalan az miktardaki botox maddesı de etkılenmıs olacakkı hala dolgun duruyor bunun yanında kiehls markasının kil maskesini ve midnight cover serumunu kullanıyorum hepsı bırden cıldımıze parlaklık we gergınlık kazandırdı

merhabalar ben sene kadar önce cildiyeye gittim yüzüm pul pul oldu şakaklar ve burun kenarları neyse bana solgar hyalorunic acidi verdi valla mucize gibiydi cildin yağlı nemsiz demişti dr. kullandım toparlandı neyse bıraktım. geçen ay kullandım gene bir kutu bu seferde pek bi faydasını görmedim başta ilaç sahtemi diye de düşünmedim değil ama aynı eczaneden aldım gene imkansız sahte olması. sonradan öğrendim ki 3 ay kullanmak 10 gün ara vermek lazımmış. şimdi başlamak istiyorum gnc ile solgar arasında kaldım sizce hangisine başlıyayım yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler[/QUO

Ben solgar kullanıyorum,2. kutunun yarısınıda bitirdim.Gözle görülür bir fark halen yok. Beklemiyorumda...
Gnc'de iyi ama,ben eczanede satıldığı için daha bir güvenerek solgarı tercih ettim.fiyatlar aşağı yukarı aynı zaten.Üstelik doktorda solgar demiş size. Umarım gelişmeleri paylaşırsınız, Hyaluronic acid kullanan ve yorum yazan bizden başka kimse yok maalesef :KK43:
Bu arada, yaşınızı merak ettim.

Sera ve chileksy mesajlarınızı yeni fark ettim, (forumları çok kullanmadığımdan,acemilik yaşıyorum :)
Özellikle yüzüm zayıf zaten benim,birde cildim kuru olunca,kırışık bi cilde yatkın oluyosun haliyle :KK43:
solgar kullanırken bol su ile öneriliyo zaten evet, normalde pek su içmezdim,şimdi inanılmaz, öyle ki,bi kaç kez fazla içmişim,afedersiniz,kustum :KK43:
inşallah bende de su tutar biraz.
mucize beklemiyorum ama ışıldasın şu cildim,birde önümüzdeki ay botox düşünüyorum.ama o zaman bu hapların gerçek etkisini görememiş olurum diyede düşünmüyor değilim. 3 ayı doldursammı önce ne dersiniz.

ben 3 ay kullandım bu ürünü şuan bir aydır kullanmıyorum.. Kullandığım süre içinde cildim olduğundan çok fazla nemlendi.Şuan ise cildim acayip kuru ve nemsiz. Fiyatı konusunda eczacınızla pazarlık yapın .Ben 73 TL ye alıyorum eczaneden..

hapları biraz daha ufak yapsalar belki almayı düşünürdüm solgarın vitamin hapları çok iyi ama bunu açıkcası bilmiyorum

Merhaba..
Ben bu ürünü yeni aldım.Solgar ın internet sitesinden aldığım bilgiye göre Cildin bütünlüğü, kırışıklık derinliğinin azaltılması, esnekliğinin sağlanması ve nem dengesi için Hyaluronic Acid adlı takviye, günde 1 tablet, yemek sonrası, 3 aylık kürler halinde (3 ay kullanım 1 hafkullanmanıztekrar kullanım) kullanımı önerilir. Bu ürün 2010 yılının güzellik ürünü seçilmiş ve Özge Ulusoy da düzenli kullanıyormuş.Aranızda kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi ?

Merhaba;

Ürünü yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Önerilerimi paylaşmak amacıyla yazıyorum.
35 yaşımdayım, gözenekleri geniş, yağlı ama nemsiz bir cildim vardı. Sivilcelerim, burun ve dudak çizgilerim, kaz ayaklarım belirgindi, üstelik cildim de sarkmaktaydı.

Ilkin belirtmek ister ki bazı cilt ürünleri yaş ile bağlantılı değil, cildin ihtiyacına bağlı kullanılabiliyor.

Solgar in bu ürününü bir aya yakın kullanıyorum. Üründe her bir tablet 1000 katı su ile takviye edilmeli; yani 120 mg tablet için mutlaka günde 1-1, 5 litre fazladan su icmelisiniz. Senelerin yorgunluğu ve yipranmisligini öyle birkac günde tolore edeceğinizi de düşünmeyin, sabır gerekiyor.

Iyi bir temizleme ürünü ve nemlendiriciler de kullanmaniz faydaniza olacaktır. Ben Bim de satılan Ava stop time gündüz, gece ve göz kremlerini kullanıyorum.

Yüzümde belirgin bir sikilasma, cizgilerde gözle görülür bir azalma oluştu.

Kesinlikle öneririm.

Sera ve chileksy mesajlarınızı yeni fark ettim, (forumları çok kullanmadığımdan,acemilik yaşıyorum :)
Özellikle yüzüm zayıf zaten benim,birde cildim kuru olunca,kırışık bi cilde yatkın oluyosun haliyle :KK43:
solgar kullanırken bol su ile öneriliyo zaten evet, normalde pek su içmezdim,şimdi inanılmaz, öyle ki,bi kaç kez fazla içmişim,afedersiniz,kustum :KK43:
inşallah bende de su tutar biraz.
mucize beklemiyorum ama ışıldasın şu cildim,birde önümüzdeki ay botox düşünüyorum.ama o zaman bu hapların gerçek etkisini görememiş olurum diyede düşünmüyor değilim. 3 ayı doldursammı önce ne dersiniz.
Bu ürünü bana cilt doktoru önermiş ve kış aylarında fazladan 1.5 litre su ile iç demişti.Fakat bu doktorun bana verdiği herşey ticari ve çoğuda alerji yaptı,ona karşı güvenim tamamen sarsıldı,geçen gittiğim estetik cerrahı da hyaluronik asit içmenin hiçbir anlamı yok midede çözülür gider hiçbir faydası da olmaz,fayda gördüm diyenlerinde içtikleri bol suyun faydasıdır gördükleri dedi bende şişeyi attım:) Boşuna para verme bence

ben 3 ay kullandım bu ürünü şuan bir aydır kullanmıyorum.. Kullandığım süre içinde cildim olduğundan çok fazla nemlendi.Şuan ise cildim acayip kuru ve nemsiz. Fiyatı konusunda eczacınızla pazarlık yapın .Ben 73 TL ye alıyorum eczaneden..

pazarlık yapılabildiğini bilmiyordum,çok şaşırdım doğrusu.valla elli kuruşu bile alıyolar 86.50 :KK43:( bir deniyeyim bakalım inşallah indirim alırım bende

Bu ürünü bana cilt doktoru önermiş ve kış aylarında fazladan 1.5 litre su ile iç demişti.Fakat bu doktorun bana verdiği herşey ticari ve çoğuda alerji yaptı,ona karşı güvenim tamamen sarsıldı,geçen gittiğim estetik cerrahı da hyaluronik asit içmenin hiçbir anlamı yok midede çözülür gider hiçbir faydası da olmaz,fayda gördüm diyenlerinde içtikleri bol suyun faydasıdır gördükleri dedi bende şişeyi attım:) Boşuna para verme bence

cnm, başladım artık iki aydır kullanıyorum yarıda bırakmak iki aylık emeği çöpe atmak olacak.birkaç ay daha denemeyi düşünüyorum. :nazar:

Merhaba;

Ürünü yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Önerilerimi paylaşmak amacıyla yazıyorum.
35 yaşımdayım, gözenekleri geniş, yağlı ama nemsiz bir cildim vardı. Sivilcelerim, burun ve dudak çizgilerim, kaz ayaklarım belirgindi, üstelik cildim de sarkmaktaydı.

Ilkin belirtmek ister ki bazı cilt ürünleri yaş ile bağlantılı değil, cildin ihtiyacına bağlı kullanılabiliyor.

Solgar in bu ürününü bir aya yakın kullanıyorum. Üründe her bir tablet 1000 katı su ile takviye edilmeli; yani 120 mg tablet için mutlaka günde 1-1, 5 litre fazladan su icmelisiniz. Senelerin yorgunluğu ve yipranmisligini öyle birkac günde tolore edeceğinizi de düşünmeyin, sabır gerekiyor.

Iyi bir temizleme ürünü ve nemlendiriciler de kullanmaniz faydaniza olacaktır. Ben Bim de satılan Ava stop time gündüz, gece ve göz kremlerini kullanıyorum.

Yüzümde belirgin bir sikilasma, cizgilerde gözle görülür bir azalma oluştu.

Kesinlikle öneririm.

Ya cnm, bende 35 yaşındayım, ne sarkması,korkutma beni :KK43:(( evet benimde belirtilerim başladı ama işte solgardan medet umuyorum :/ olmazsa botox.
sigara kullanıyor musun merak ettim. Ben kullanıyorum o nedenle acaba solgarın faydalı etkisini hiç göremeyecekmiyim :KK43: sigarayı bırakmayıda düşünmiyorum açıkçası :KK43:( ama genç ve güzel bir cildim olmasınıda çok istiyorum :KK43:(((( birde arkadaşlar ben solgar ile birlikte avokado yağı kullanmaya başladım.iki aydır geceleri cildimi temizledikten sonra sürüp yatıyorum.parladım resmen :)) birde şu aralar yüz yogası ilgimi çeker oldu,hepsi bir arada uygulansa çocukluğumuza döner miyiz? :))))

Ya cnm, bende 35 yaşındayım, ne sarkması,korkutma beni :KK43:(( evet benimde belirtilerim başladı ama işte solgardan medet umuyorum :/ olmazsa botox.
sigara kullanıyor musun merak ettim. Ben kullanıyorum o nedenle acaba solgarın faydalı etkisini hiç göremeyecekmiyim :KK43: sigarayı bırakmayıda düşünmiyorum açıkçası :KK43:( ama genç ve güzel bir cildim olmasınıda çok istiyorum :KK43:(((( birde arkadaşlar ben solgar ile birlikte avokado yağı kullanmaya başladım.iki aydır geceleri cildimi temizledikten sonra sürüp yatıyorum.parladım resmen :)) birde şu aralar yüz yogası ilgimi çeker oldu,hepsi bir arada uygulansa çocukluğumuza döner miyiz? :))))

:))) Canım; sanırım genetik faktörler çok önemli. Bir de beyaz tenli , yagli ve gözenekleri olan bir cildim var, sarkma ve kırışıklık daha yoğun oluyor. Dolgu ya da Botox u ben de düşünmüştüm ama altı ayda bir yenilemek gerekiyormuş. Sigara maalesef kullanıyorum. Solgar'ın bu ürünü için normalde içtiğiniz sudan 1-1,5 lt fazla su içmeniz şart, ne kadar bol su icerseniz o kadar hızlı etki ediyor.

Yüz yongası için dikkatli olun, bir dönem bilinçsizce ben de yaptım, kaşık tutacağım derken dudak kaslarıma zarar verdim. Bir eğitmen eşliğinde denemenizi öneririm.

Dilerim gönlünüzce olur. Genç ve guzel guer dilerim.

:))) Canım; sanırım genetik faktörler çok önemli. Bir de beyaz tenli , yagli ve gözenekleri olan bir cildim var, sarkma ve kırışıklık daha yoğun oluyor. Dolgu ya da Botox u ben de düşünmüştüm ama altı ayda bir yenilemek gerekiyormuş. Sigara maalesef kullanıyorum. Solgar'ın bu ürünü için normalde içtiğiniz sudan 1-1,5 lt fazla su içmeniz şart, ne kadar bol su icerseniz o kadar hızlı etki ediyor.

Yüz yongası için dikkatli olun, bir dönem bilinçsizce ben de yaptım, kaşık tutacağım derken dudak kaslarıma zarar verdim. Bir eğitmen eşliğinde denemenizi öneririm.

Dilerim gönlünüzce olur. Genç ve guzel guer dilerim.

Benim cildimde aşırı kuru,nemlendirici sürmezsem yaşayamam herhalde.kuru cilt kırışıklığa meyillidir aslında ama,demek ki zamanı gelince her cilt bu durumu yaşayacak belliki.Bol su, evet.. Aman iç iç iç .. sık sık wc :))) içiyorum tabi çaresiz. Yüz yogası valla belli başlı hareketleri yapıyorum öyle çok detaya kaşık çatala girmiyorum :KK66:))
allahımm,hepimiz genç kalalımmm nolurrr:nazar:

Kızlaaarrr, solgarı eczaneden alırken pazarlık yapın diyen bir arkadaşımız vardı,çok şaşırmıştım ama
bugün eczaneye gittim başka ilaç almak için(henüz solgar bitmedi haftaya bitecek) burada yazan arkadaşı, kendi yakın arkadaşımmış gibi anlattım, bir arkadaşım var istanbulda, solgarı 73 tlye alıyomuş dedim.bi bozuldu şaşırdı,ya bize geliş fiyatı o civarda fln dedi.bende, bakın buradan alıyorum,bundan sonrada alacağım ama indirim istiyorum dedim, tamam yaparız size dedi.artık ne kadar olursa,düz 80 bile olsa kar kardır değil mi? Zaten gereksiz bir pahalılık durumu var niyeyse.birde, söylediğine göre yakında zam gelecekmiş yine fiyatlarına.daha ne kadar olabilir yuh :KK43::-)17:

X