Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Merhaba. Solflex-4 quartzo aldim. Ancak gözümde kayma yapti. Pupil boşluğu tam oturmuyor ve lensin rengini görüyorum kismen. Renk bana çok açık geldi. Solflex melin pupil boşluğu biraz daha geniş gibi görünüyor videolardan sanki. Kullanan var mi yorumlayabilecek

Yeni Batis spartax lardan kullanan var mı ? Soloticaya cok benzediği söyleniyor Renkleri cok güzel duruyor

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    66,9 KB · Görüntüleme: 2.229
Arkadaşlar aranızda Solotica Natural colors avela kullanan var mı? Bal rengi, ocre gibi gri durmayacak bir lens arıyorum ama avelanın çok koyu çıkmasından korkuyorum :KK43:

Nette bi videodan, soldaki yeni hidrocor topazio sağ gözdeki quartzo imiş. Herkes quartzoya çok açık demiş ama ben güzel buldum.

Eklentiler

• image.png
    image.png
    335,5 KB · Görüntüleme: 1.135
  • image.png
    image.png
    396,9 KB · Görüntüleme: 1.199
  • image.png
    image.png
    331,3 KB · Görüntüleme: 1.084
Göz rengini fazla değiştirmeyecek doğal hafif ela duracak bir lens arıyorum. Hidrocor avelada karar kıldım ancak hiç fotoğraf paylaşan olmamış. Avela kullanan yok mu acaba ??

Avela lens hakkindaki gorusleriniz ve resinlerinizi hala bekliyoruz..Yardimci olur musunuz lutfen alanlar varsa eger..filtresiz fotograf atarlarsa cok sevinirim.bir kere alacağız sonucta verdigimiz paraya degsin en azindan :KK43:(

Göz rengini fazla değiştirmeyecek doğal hafif ela duracak bir lens arıyorum. Hidrocor avelada karar kıldım ancak hiç fotoğraf paylaşan olmamış. Avela kullanan yok mu acaba ??
Ben de ayni arayıştayim, avelada karar kılmıstim. Internetteki videolarda bal rengi gibi duruyordu. Ama emin olamiyorum.

Arkadaşlar yakın zamanda nc cristal kullanan kişiler varsa resim paylaşırsa çok sevinirim daha önce kullanmış ve memnundum ancak değiştiğini sölüyorlar rengin ne derece değişti merak ediyorum ona göre alım yapmak istiyorum

Kızlarr aranızda esmeralda kullananlar fotoğraf atabilirmi gözdeki duruşunu doğal mı? 8 aydır quartzo kullanıyorum değiştirip aynı renge devam ettim yeşili merakıma yenik düşüp sıparis verdim şimdi yapay durur diye cekiniyorum :/

X