Saç Rengi ve Saç Boyama son 9 ayda saçıma yaptıklarım

kınalı yerleride açabilidiniz mi. bende de kına var ve boyamak istiyorum çok sıkıldım. koyu renk tutuyor ama gram rengi açılmıyor

bende baktım beğendim o rengi canım çok fazla soru sordum ama saçımı açıp boyamam mı gerek bu rengi yoksa tutmaz dimi:KK50:

8. resimdeki çok doğal. Tebrikler iyi cesaret. Benim saçımı bir ton açığa boyamam için forumda okumadığım yorum kalmamıştı :KK70:

Maşallah iyi cesaret:))ben bir kez 1 ton saç rengimi açtm boyayla hem saçlarım mahfoldu, hem o koku günlerce burnumdan gitmedi hemde alışamadım şimdi uzasın diye bekliyorum bidaha dokunmam:))siyah kıyafetli saçlarınzı yana attığınız saç rengini çok beğendim ama:))
teşekkür ederim:) ben 18 yaşımda başladım boyamaya o zamandan beri de bırakamadım bir türlü aslında hiç sevmiyorum boyamayı ama bişeyler dürtüyor duramıyorum yine. en uzun süre ilk resimde yarısı kendi rengi yarısı kızıl olan halinde boyamamıştım 1 sene falandı sanırım.O dediğin siyah kıyafetli resimdeki saçın bir ismi yok koyu kestaneyi sarı boyayla aça aça tesadüfen o hale geldi şimdi uğraşsam tutturamam :)
kınalı yerleride açabilidiniz mi. bende de kına var ve boyamak istiyorum çok sıkıldım. koyu renk tutuyor ama gram rengi açılmıyor
evet kınalı yerleri açtım ama tek seferde sarı olmadı birkaç kere açmam gerekti.kına öyle illet birşey malesef ben de bir daha kullanmam kına
bende baktım beğendim o rengi canım çok fazla soru sordum ama saçımı açıp boyamam mı gerek bu rengi yoksa tutmaz dimi:KK50:
önemli değil canım ben de sora sora deneye deneye öğrenim bunları.evet açarsan daha iyi olur tek sefer açman yeterli
8. resimdeki çok doğal. Tebrikler iyi cesaret. Benim saçımı bir ton açığa boyamam için forumda okumadığım yorum kalmamıştı :KK70:
teşekkür ederim :) saçımdan memnun olmamaya başladığımda gözümü karartıp yapıyorum bişeyler yoksa duramıyorum o saçlarla

canım çok çok çok teşekkür ederim en kısa zamanda denicem :81: tabi önce palettenin açıcı boyasını bulmam gerek ben yarın bakınayım marketlere falan

canım ben bi soru daha sorucam fazla oldum biliyorum ama :KK50: dün aldım altın parıltılı çikolata rengini açıcıyı da alıcaktım görevli kızada bi sorayım dedim kafamı karıştırdı açıcıya gerek yok dedi bi kaç boyamaya renk yerine oturur boşuna yıpratma saçını dedi almadım bende kafam karıştı ama ya bana bi yardım et lütfen açmadan boyasam nasıl olur:KK14:

X