SON KEZ BİRLİKTE KİLO VERELİM- KİLO VERME YARIŞMASI

Günaydın kızlar :) cumartesi günü rahatsızlandım. Covid benzeri birşeyim vardı. Serum filan aldım beslenme düzenim daha başlamadan bitti. Dün diyetisyenime gittim güzel bir liste ile başladık. Gelişmelerden haberdar edeceğim
Çok geçmiş olsun. Salgın var galiba. Maasallah hastalik felan dinlememiş, yeni listeye başlamışsın. Böyle çabaladıkça, gitsin kilolar👍

Herkese selam.
KImse yazmiyor artik pek.
Ben de dun ve bugun menu paylasmadim.
Her 4 kilo verince bende bir bikkinlik oluyor.
Alisveris yapmiyorum o ara pazardan marketten,birakiyorum hep.
Bu 2 gun de disaridan beslendim pek abartmadim ama sagliksizdi.
Yarin sabah alisverisimi yapip dönüyorum insallah diyete,bu kadar dinlenmek yeter bana.

Herkese selam.
KImse yazmiyor artik pek.
Ben de dun ve bugun menu paylasmadim.
Her 4 kilo verince bende bir bikkinlik oluyor.
Alisveris yapmiyorum o ara pazardan marketten,birakiyorum hep.
Bu 2 gun de disaridan beslendim pek abartmadim ama sagliksizdi.
Yarin sabah alisverisimi yapip dönüyorum insallah diyete,bu kadar dinlenmek yeter bana.
Bende girdim baktım. Kimse yazmayınca birsey yazasım gelmedi. Ben yine dikkat ediyorum yediklerime. Adım sayım 25 bini geçti yine. Yarin gün boyu disarida olacağım. Sağlıklı birseyler yemeye çalışacağım. Birseyler yazmasamda, devam ediyorum👍

Bende girdim baktım. Kimse yazmayınca birsey yazasım gelmedi. Ben yine dikkat ediyorum yediklerime. Adım sayım 25 bini geçti yine. Yarin gün boyu disarida olacağım. Sağlıklı birseyler yemeye çalışacağım. Birseyler yazmasamda, devam ediyorum👍
Supersin.
Adim sayin harika.
1.5 aydir kesintisiz diyet yaptim,
herhalde yoruldum, zaten duzenli biri degilim, bu sure beni yordu, ogun hazirla,
işe gotur falan.
Ama ayni hatayi yapmayacagim hep 4 kilo verip 63 civarindan 68e cikiyorum hemen.
Yarin devam insallah, sen de firsat buldukca yaz da devam edelim bari 😀

Kızlar selam valla bende aynı baktım kimse yazmıyor bende saldım biraz 🥺 motivasyonum düştü malesef birbirimizi gaza getirmemiz lazım.. grup çok iyiydi ama nazar değdi sanırım kimse bakmıyor artık 🥺

Kimse yazmiyor diye kimse yazmiyor artik belli ki 😀 o zaman yarin itibariyle yediklerimizi duzenli paylasalim,pratik bilgileri,puf noktalari varsa yazalim.
Eski heyecanimi ariyordum bir kac gundur.
Mugeci Mugeci BurcuYengec BurcuYengec
Aynen öyle canım konu sahibimiz de yoğun sanırım listeyi yeniden oluşturmamız lazım yeni katılanlarda soğudu sanırım. Ne yapsak Lamaziaa Lamaziaa ses ver canım neyapalım ben çok hevesliydim valla şu kaç gündür hevesimde kaçtı 🥺

Aynen öyle canım konu sahibimiz de yoğun sanırım listeyi yeniden oluşturmamız lazım yeni katılanlarda soğudu sanırım. Ne yapsak Lamaziaa Lamaziaa ses ver canım neyapalım ben çok hevesliydim valla şu kaç gündür hevesimde kaçtı 🥺
Ben "68 kiloyla diyete basliyorum" grubuna da yaziyorum.orada da konu sahibi bu ara giremiyor ama grup hareketli.
Benim istedigim herkes menu paylassin,birbirine gercekci yorum yapsin,amaca ulasalim...
Eskiden cuma yarismalari vardi ne guzeldi ama kapanmis.

Kızlar selam valla bende aynı baktım kimse yazmıyor bende saldım biraz 🥺 motivasyonum düştü malesef birbirimizi gaza getirmemiz lazım.. grup çok iyiydi ama nazar değdi sanırım kimse bakmıyor artık 🥺

Kimse yazmiyor diye kimse yazmiyor artik belli ki 😀 o zaman yarin itibariyle yediklerimizi duzenli paylasalim,pratik bilgileri,puf noktalari varsa yazalim.
Eski heyecanimi ariyordum bir kac gundur.
Mugeci Mugeci BurcuYengec BurcuYengec
bnde katılmak isterim size bayrama kadar bıraz vermek istiyorum

Ben "68 kiloyla diyete basliyorum" grubuna da yaziyorum.orada da konu sahibi bu ara giremiyor ama grup hareketli.
Benim istedigim herkes menu paylassin,birbirine gercekci yorum yapsin,amaca ulasalim...
Eskiden cuma yarismalari vardi ne guzeldi ama kapanmis.
Ozaman sen yeni katılanlarla beraber bi liste yapsan sıfırdan başlasak menülerimiz paylaşmak tartı günlerinde kilo bildirsek yani ne bileyim konu sahibimiz ayıp mı olur nasıl olur onuda bilemedim ki ama aktif olmak istiyorum şu berbat kilolardan kurtulmak istiyorum gerçekten 🥺

Supersin.
Adim sayin harika.
1.5 aydir kesintisiz diyet yaptim,
herhalde yoruldum, zaten duzenli biri degilim, bu sure beni yordu, ogun hazirla,
işe gotur falan.
Ama ayni hatayi yapmayacagim hep 4 kilo verip 63 civarindan 68e cikiyorum hemen.
Yarin devam insallah, sen de firsat buldukca yaz da devam edelim bari 😀

Şu yarını atlatayım. Sonra yavaş yavaş menü yazmalara başlamak istiyordum bende. O zaman daha motive olunuyor galiba.

Ozaman sen yeni katılanlarla beraber bi liste yapsan sıfırdan başlasak menülerimiz paylaşmak tartı günlerinde kilo bildirsek yani ne bileyim konu sahibimiz ayıp mı olur nasıl olur onuda bilemedim ki ama aktif olmak istiyorum şu berbat kilolardan kurtulmak istiyorum gerçekten 🥺
Yani konu sahibine ayip olabilir, duzene girdiginde geri donecektir o da.
Ben yeni bir baslik actim, duzenli devam edebilmek icin.Katilmak isteyeni de beklerim,buraya da devam edin tabi.
Bu gruba menu bildirimi yapmayacagim artik, herkese sevgiler🌸

Günaydın :)
12 Haziranda başladığım diyet listemde 75.5 iken dün 72.5 gördüm.
Normalde akşam yemeği yemem gerekiyor fakat bazı eksik vitaminlerim yüzünden ilaç kullanıyorum, midemde ciddi bir şişkinlik hissi oluyor o yüzden 2 akşamdır yemek yiyemiyorum. İlk aşamada verilen kiloların ödem olduğunu biliyorum fakat vücudumda hala ödem var. Koluma parmağımla bastığımda izi bir süre gitmiyor. Azimliyim. Bu yaz çok düğün var bu da benim için önemli bir motivasyon kaynağı 🥲

Günaydın :)
12 Haziranda başladığım diyet listemde 75.5 iken dün 72.5 gördüm.
Normalde akşam yemeği yemem gerekiyor fakat bazı eksik vitaminlerim yüzünden ilaç kullanıyorum, midemde ciddi bir şişkinlik hissi oluyor o yüzden 2 akşamdır yemek yiyemiyorum. İlk aşamada verilen kiloların ödem olduğunu biliyorum fakat vücudumda hala ödem var. Koluma parmağımla bastığımda izi bir süre gitmiyor. Azimliyim. Bu yaz çok düğün var bu da benim için önemli bir motivasyon kaynağı 🥲
Maaşallah ne kadar güzel. Ödem de olsa, eksilmek insanı çok motive ediyor. Bende 3 günlük bir deliksiz var. Onu yapacagim. Faydasını görürsem yazarim, isteyen yapar. 70 lerden asagi düşmek, beni de çok sevindirecek

Aralıklı oruca uygun bir liste hazırlamıştık.
Kısaca listemden bahsetmek isterim
Sabah 06.00 da kalkıyorum hemen bir bardak su içiyorum
Öğlen yemeğime kadar 1 kupa kahve, 1 kupa Yeşilçay, 1 litre de su içmem gerekiyor
Öğlen 11.30 çalıştığım kurumda salata muhakkak çıkıyor, salata+çorba veya salata+köfte tüketiyorum. Salatalar dışarda yediklerimiz gibi ama kocaman porsiyon
14.00 gibi acıkıyorum bi kahve daha içiyorum.
16.00 gibi de kefir+meyve ya da badem+kefir tüketiyorum. Dün 10 badem+sek quark yedim 😇
Dediğim gibi 2 gündür ilaçlar midemi şişirdiği için akşam yemeği yiyemiyorum.
Enerji anlamında bir eksiklik hissetmiyorum, vitaminlerin etkileri olabilir. Toplam 19 saat açlık, 5 saat tokluk ile zaman geçiriyorum. Gelişmeleri yazacağım

Maaşallah ne kadar güzel. Ödem de olsa, eksilmek insanı çok motive ediyor. Bende 3 günlük bir deliksiz var. Onu yapacagim. Faydasını görürsem yazarim, isteyen yapar. 70 lerden asagi düşmek, beni de çok sevindirecek
Bahsettiğin deliksiz olan detoks mu ??

Onu bilmiyorum. Zulalle mutlu günler var instagram da. Salatalık ile yapılan 3 günlük detoks var. Onu denemeyi düşünüyorum. Daha önce yapmadım, o yüzden faydası var mı bilmiyorum

Ya kızlar ben regl dönemine görecegim çok şiştim 😭😭😭 canım tatlı cekiyor
Bende çok tatlıcıyım. Hurma içine ceviz koyup, üzerine biraz tarçın ile, biraz olsun geçiyor o his. Saat biraz geç oldu. En iyisi şu içip, mümkünse erken yatmak

X