SON KEZ BİRLİKTE KİLO VERELİM- KİLO VERME YARIŞMASI

Selam kızlar grup harika hepinize bol eksiler diliyorum ben de gruba katılabilir miyim? Ben de tekrar kilo almayı başarmış biri olarak beraber motive olalım 🥰🥰
Hoşgeldin canım günaydın tabiki katılabilirsin mevcut kilonu ve hedef kilonu yazarsan listeye konu sahibimiz eklicektir. Bu hafta biraz yoğun sanırım ama en yakın zamanda dönüş yapıcaktır Lamaziaa Lamaziaa . Hoşgeldin aramıza Boll eksiler sanada 😇

İnşallah canım 😇 dün bir tek dışarıya çıktım onun dışında spor yapmadim 😥
Günaydın canım bende spora çok uzaktım hiç fırsat bulamıyorum ama Leslie var YouTube da onu açıyorum 45 dkk yapıyorum baya etkisini gördüm banada bu gruptaki kızlar söyledi hem eğleniyorum hemde çok terletiyo sanada öneririm..

Günaydın, resmen beni ben yapan kahveymiş.
Bugün kan tahlili vereceğim diyet öncesi. 9da randevum var aç olmam gerektiğinden kahve içemedim. Evden nasıl çıktım, işe nasıl geldim belli değil...
Dün akşam bir kase yoğurt yedim, bir avuç kadar kuruyemiş yedim uyudum. Dün 75.1dim, bu sabah 73.8 çıktım. Akşam yemeği ne kadar erken biterse o kadar rahat uyuyorum gerçekten..

Günaydın kızlaar. 2 gündür nerede akşam orada sabah yaşıyorum valla. Düzenim alt üst oldu. Bunh da biraz ben istedim 😅😅
Tartılmak daha istemiyorum. Pişman mıyım hayıır ☺️ ama bir yere kadar tabiki
😂😂 " Pişmanmıyım Hayııırr " 😂😂
Maşallah seni böyle neşeli görmek çok güzel çok sevindim canım dahada iyi olucaksın eminim.. Hiçbişey senden önemli değil bak kendimize yöneldiğimizde de nasıl mutlu olabiliyoruz dimi 😇 Hayatımızın merkezine kendimizi koymamız lazım önce ben demek lazım.. yüzünden gülücükler eksik olmasın canım.. çok gençsin tahsilin çok güzel akıllısın ve hayat sana bunca zaman çektiğin sıkıntının mükâfatını vericektir emin ol.. 🥰

Günaydın canım bende spora çok uzaktım hiç fırsat bulamıyorum ama Leslie var YouTube da onu açıyorum 45 dkk yapıyorum baya etkisini gördüm banada bu gruptaki kızlar söyledi hem eğleniyorum hemde çok terletiyo sanada öneririm..

Günaydın canım her an dışarı çıkamayız havalarda dengesiz gidiyor birgün Leslie birgün dışarı yaparım bu kilolardan kurtulmam lazım ☹️

Günaydın canım her an dışarı çıkamayız havalarda dengesiz gidiyor birgün Leslie birgün dışarı yaparım bu kilolardan kurtulmam lazım ☹️
Aynen öyle bebişlerle zor oluyo dışarı çıkmak..
Ben bu hafta hiç kilo veremedim mesela aksine 100 Gr almışım ama diyete spora devam ediyorum inceldiğimi de hissediyorum ama verememişim anlamadım gitti 🥺 protein ağırlıklı beslendim bu hafta ondan mı böyle oldu acaba bilmiyorum

gunaydin kizceler dun biraz daha iyiydi benim sabah bugday unundan yagsiz 2 krep peynir zeytin salatalik aksam tavuklu bamya yemegi sonrasindada pekmez li meyveli kek , kek olmasa daha iyiydi ama kismet. Bugun sabah ogle 2 hurma + 1 sb kefir + 10 badem var aksama bakalim artik. Yarinda tatil basliyor pek aktif olamiycam gibi simdiden ksuura bakmayin kizceler. Siz devam edin haftasonu donucem tartilip kendime bir detox uygulamayi dusunuyorum bakalim simdilik ins cok abartmam

en son kilom da buydu tartı resmi
Sende hoşgeldin canım konu sahibimiz bu ara yoğun ama en yakın zamanda dönüş yapıcaktır. Listeyi güncelleyecektir. Kurallarımız esnek mevcut kilonu ve hedef kilonu bildirirsen yeterli menü yazmak zorunlu değil ama yazadabilirsin yani nasıl motive olabiliyosan öyle. Tartı günümüz pazartesi kilo bildirimi yapıyoruz. Bu şekilde genelde sohbet muhabbet işte. Tekrar hoşgeldin kilolarımız yakın inşallah en yakın zamanda eksiler görürüz..
o zaman hedefi de yazayım. şuan 59.55 hedefim 52

BEN MESAJI YAZIP ATMAMISIM DÜN. bir de kızlar ben cuma ya da cumartesi tartılıyorum. haftasonu nbiraz yemek saatlerim değişiyor veya kaçamak oluyor dengelesin diye hep carsamba gununden sonra tartı olayını yapıyorum. mesela bu sabah tartıldım gecen haftayla resmen aynıyıım. 59.5 cıktım. ve ben gerçekten zayıflayamıyorum ya. yag azalıyor kas kutlesi artıyor ama kilo aynıı. valla kafayı yiycem. diyetisyenler beni mufredatta ders diye okutucak. siz nasıl kırıyorsunuz direnç kilolarınızı. şimdiye kadar hedefe varmış olmalıydım ama yolu yarılamadım bile :KK43: spora başladım 2 haftayı bitirdim sporda da.

BEN MESAJI YAZIP ATMAMISIM DÜN. bir de kızlar ben cuma ya da cumartesi tartılıyorum. haftasonu nbiraz yemek saatlerim değişiyor veya kaçamak oluyor dengelesin diye hep carsamba gununden sonra tartı olayını yapıyorum. mesela bu sabah tartıldım gecen haftayla resmen aynıyıım. 59.5 cıktım. ve ben gerçekten zayıflayamıyorum ya. yag azalıyor kas kutlesi artıyor ama kilo aynıı. valla kafayı yiycem. diyetisyenler beni mufredatta ders diye okutucak. siz nasıl kırıyorsunuz direnç kilolarınızı. şimdiye kadar hedefe varmış olmalıydım ama yolu yarılamadım bile :KK43: spora başladım 2 haftayı bitirdim sporda da.
Artık pzrtsi tartı bildirimi yaparsın ozaman 😇 Valla bu hafta bende veremedim spordan dolayı mı anlamadım ama tartıda eksi görmek istiyorum artık yaa bakalım önümüzdeki 2 günü güzel değerlendiricem

gunaydin kizceler dun biraz daha iyiydi benim sabah bugday unundan yagsiz 2 krep peynir zeytin salatalik aksam tavuklu bamya yemegi sonrasindada pekmez li meyveli kek , kek olmasa daha iyiydi ama kismet. Bugun sabah ogle 2 hurma + 1 sb kefir + 10 badem var aksama bakalim artik. Yarinda tatil basliyor pek aktif olamiycam gibi simdiden ksuura bakmayin kizceler. Siz devam edin haftasonu donucem tartilip kendime bir detox uygulamayi dusunuyorum bakalim simdilik ins cok abartmam
Günaydın canım kv gitti sanırım yaa banada uğrasın Kocaeli ye nasıl lezzetli şeyler yapmıştır Allah bilir 🥰 iyi bakalım tatil dönüşü tam motive bekliyoruz seni canım 🤩 Lamaziaa Lamaziaa da saldı diyeti bu ara ama ruhen çok iyi durumda çok sevindim onun adına oda tekrar sahalara dönecek mi bakalım 😇

Günaydın canım kv gitti sanırım yaa banada uğrasın Kocaeli ye nasıl lezzetli şeyler yapmıştır Allah bilir 🥰 iyi bakalım tatil dönüşü tam motive bekliyoruz seni canım 🤩 Lamaziaa Lamaziaa da saldı diyeti bu ara ama ruhen çok iyi durumda çok sevindim onun adına oda tekrar sahalara dönecek mi bakalım 😇
yok canim kv bizimle birlikte gidicez tatile donucez daha 1 ay felan bizimle olucak ama dedim gidleim gelelim diyet spor yapicaz tamam dedi :KK70: evet canim once ruhen iyi olucaksinki motive olasin. Kendine iyi gelmek lazim once.

Hoşgeldin canım günaydın tabiki katılabilirsin mevcut kilonu ve hedef kilonu yazarsan listeye konu sahibimiz eklicektir. Bu hafta biraz yoğun sanırım ama en yakın zamanda dönüş yapıcaktır Lamaziaa Lamaziaa . Hoşgeldin aramıza Boll eksiler sanada 😇
Hoş buldumm canımlar inşallah istediğiniz sonuçları hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Hepinize bol eksiler. 🥰🥰
Mevcut kilo: 86,5
Hedef kilo: 70

Hoş buldumm canımlar inşallah istediğiniz sonuçları hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Hepinize bol eksiler. 🥰🥰
Mevcut kilo: 86,5
Hedef kilo: 70
Ah o 80 li rakamlar bi bitmedi ya bende 1 ay önce 87 ydim 😂 çok şükür 82 leri gördüm benimde hedef 70 azimle yola devam sanada başarılar 😇

Aynen öyle bebişlerle zor oluyo dışarı çıkmak..
Ben bu hafta hiç kilo veremedim mesela aksine 100 Gr almışım ama diyete spora devam ediyorum inceldiğimi de hissediyorum ama verememişim anlamadım gitti 🥺 protein ağırlıklı beslendim bu hafta ondan mı böyle oldu acaba bilmiyorum

Kas yapmista olabilirsin canım ♥️ ben karın bel ve kalça ölçümü yaptım ay ay onu takip edeceğim 🤗 diyetisyenim oraların olcumunude istiyor inceliyorsan yağdan veriyor oluyormussun 😇

Kas yapmista olabilirsin canım ♥️ ben karın bel ve kalça ölçümü yaptım ay ay onu takip edeceğim 🤗 diyetisyenim oraların olcumunude istiyor inceliyorsan yağdan veriyor oluyormussun 😇
Valla pantolonu giyince üstten taşan kassa ne mutlu bana 😂😂😂 hahahaa yok yok inceldiğimi hissediyorum acil benimde mezura almam lazım 🤩

X