Son Yaz ATV

Son Yaz Balkanlar 1912 adlı dizi büyük umutlarla başladı ama ilk iki haftanın reyting sonuçları yapımcıları ve kanalı memnun etmedi gibi görünüyor.

İddialara göre, yapımcı ve televizyon kanalı reytinglerde başarısız olan dizi hakkında kara kara düşünmeye başladı.

Hazal Kaya içini döktü. Haberi okumak için tıklayınız...

Bu arada dizinin ikinci bölümünde Hazal Kaya ile Tardu Flordun'un karşılaşma sahnesi izleyicilerin dikkatini çekti. Ancak reyting sonuçlarına bakan yapımcının ve kanalın diziyi bitirmeyi düşündüğü de öne sürülüyor.

Bu durumda, Kaya ile Flordun'un aşkı da yarım kalabilir.​

Son Yaz Balkanlar 1912 adlı dizi büyük umutlarla başladı ama ilk iki haftanın reyting sonuçları yapımcıları ve kanalı memnun etmedi gibi görünüyor.

İddialara göre, yapımcı ve televizyon kanalı reytinglerde başarısız olan dizi hakkında kara kara düşünmeye başladı.

Hazal Kaya içini döktü. Haberi okumak için tıklayınız...

Bu arada dizinin ikinci bölümünde Hazal Kaya ile Tardu Flordun'un karşılaşma sahnesi izleyicilerin dikkatini çekti. Ancak reyting sonuçlarına bakan yapımcının ve kanalın diziyi bitirmeyi düşündüğü de öne sürülüyor.

Bu durumda, Kaya ile Flordun'un aşkı da yarım kalabilir.​

fragmani gordugum an icimden bir ses bu dizi tutmaz demisti...yazik yaa emeklere yazik okadar insan calisiyor reyting ne kotu bisey:26:

Çok yazık bizde zaten boş nekadar dizi varsa reytingi düşsede yayınlanmaya devam eder adını feriha koydum gibi ama Perran Kutmanla Çetin Tekindorun oynadığı deli saraylı gibi dizi yayından kaldırılırya işte son yazın akibetide bu çünkü bizde anlamsız diziler hiç reytinge takılmaz diziyi bazı arkadaşlar saçma bulmuş kendi görüşleridir saygı duyarım ama saçmalık nerde onu anlamadım çünkü dizide Balkanlardan zorunlu göçü anlatıyor yani yaşananları bumu saçma olan.

elveda rumeliyi hatırlattı.neden böyle bişey yaptılar anlamadım. önceden çekilen film veya dizileri tekrar etmekten bıkmadılarmı ya.evet elv rumeli güzeldi ve herkes bayılmıştı.sırf millet sevdi diye aynı tarz ve konuları uzatıp da milleti baymanın ne anlamı var?bu kadar para yatırıyorlar bu işlere. yeni fikirler çıksın artık. şu cnbce 'deki diziler falan var ya. şöyle tarz bi dizimiz olun.unutmadan,hazal kaya dersine iyi çalışmış

konu aynı değil balkanlardan çanakkale savasına kadar olan zaman anlatılacak eger kaldırılmazsa sadece yöre aynı bölge aynı konusmalar aynı.e o kadar da olsun hani .güzel dizi sardı beni zaten tarihe çok ilgim var.

dizinin tutmayacağı o kadar belliydi ki.ferihaya yazık ettiler valla.emirin yoluymuş.ferihanın süt kardeşi ayrı bi tip zaten.köyden gelmiş ama her bişeyi biliyor zilli:KK53::KK53:

Rating listesinde bir türlü beklenen başarıyı gösteremeyen, “Son Yaz Balkanlar”ın altıncı bölümde yayından kaldırılmasına karar verildi. Geçtiğimiz günlerde "Son Yaz Balkanlar"ın yayından kaldırılacağı gündeme gelmiş ancak dizinin başrol oyuncularından Tardu Flordun bu iddiaları "Karalama kampanyası var" diyerek üstü kapalı olarak yalanlamıştı.
Hazal Kaya ise "Dizi yayından kalkabilir de ama geçirdiğimiz çok güzel günler oldu" diyerek açık kapı bırakmıştı.
Geçen Pazartesi ekrana gelen 3. bölümü 40. olan dizinin 6. bölümde yayından kaldırılmasına karar verildi.
Yeni diziler arasında “Babalar ve Evlatlar”ın ardından erken final yapacak olan ikinci dizi olan “Son Yaz Balkanlar”ın maliyetinin, yurtdışında çekildiği ve dönem dizisi olduğu düşünülürse, oldukça yüksek olduğu tahmin ediliyor.

konu güzel mekan güzel oyuncular idare eder ama eksik bir şeyler var dizide. biz belkide elveda rumeli kalitesinde bir dizi bekledik hayal kırıklığı yaşadık

izleme zahmetinde bulunmadığım bir diziydi iyikide son bulmuş diyorum hazal kaya biraz ara ver bari sürekli sürekli ekrandasın olmazki canım bu kadar da:KK53::KK53:

dizinin bitmesine sevindim elvada rumelinin başka versiyonuydu taklitler aslını yaşatır baş rol oyuncularıda hiç uymuyorlardı oyuncular artık birdiziden bir diziyede çekirge gibi atlamayı bıraksınlar a yrıca izleyiciyide aptal yerine koymasınlar

X